Jump to content
Dogomania

Bisio dojechal do domu !!!


Charly

Recommended Posts

ale osoby które oferuja takie płatne tymczasy szukaja spos. zeby sobie dorobic - i nie ma w tym nic złego - tylko ze takie os. nie maja doswiadczenia ze schroniskowymi i chorymi psami!!! ktore wymagaja nie tylko leczenia ale tez zsocjalizowania. Nie jest to york czy inny goldenek nauczony czystosci i sam czysty i zadbany.
Na to bym nie liczyła - bo moze sie na psie zle odbić:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 579
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marzenkap']kurcze powiedzcie co mam zrobić żeby w podpisie był obrazek a nie kod obrazka[/quote]

TO co chcesz umiescic w podpisie znajduje sie na twoim dysku - stad problem. Musisz wrzucic to do sieci i wtedy po wpisaniu adresu http:// ... bedziesz miala banerek..

Link to comment
Share on other sites

nie dostałysmy jednoznacznej odpowiedzi. Cos w stylu "ale nie myslcie,ze one w nocy tez sa na dworze. Tylko za dnia sobie biegaja"

Nie wiem, gdzie Bobis jest w nocy..

nie mialysmy sily dopytywac w obliczu tego wszystkiego..

ale czlowiek sie wzmocnil

raz zlamane serducho sie zroslo i juz mocniejsze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eduso']Dziewczyny z labradorow tez na pewno finansowo by pomogly... Na SZANSIE tez mozemy zorganizowac jakas aukcje dla niego.[/quote]

może ludzie z forum o goldenach też coś pomogą ?

ps.dalej nie umiem sobie poradzić z tym podpisem chyba za tępa jestem

Link to comment
Share on other sites

Tak, jak Gamoń pisała wcześniej, porozmawiajcie z Asiąf1. Ona wam doradzi i ewentualnie porozmawia z dr. Moniką ze Strzeleckiego. Ja tam jeździłam do paru biedaków i jeśli tego psiaka tam umieścicie, będę do niego wpadać i pomagać przy nim.
Dr. Monika jest naprawdę super babeczką i bardzo dużo robi dla bezdomnych psiaków. Polecam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marzenkap']może ludzie z forum o goldenach też coś pomogą ?

ps.dalej nie umiem sobie poradzić z tym podpisem chyba za tępa jestem[/quote]
Ja to robie tak- klikam na banerek, kopiuję, wchodze w panel uzytkownika, edytuj podpis, wklejam i mam.

Jesli chodzi o asief to juz pisze do niej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mysza 1']Ja to robie tak- klikam na banerek, kopiuję, wchodze w panel uzytkownika, edytuj podpis, wklejam i mam.[/quote]

Tylko, że jak tak go wkleisz to po kliknięciu nie będzie działał...

Czy ja mogłabym prosić o kod bo sama bym sobie biszkopcika wstawiła...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana S']Tylko, że jak tak go wkleisz to po kliknięciu nie będzie działał...

Czy ja mogłabym prosić o kod bo sama bym sobie biszkopcika wstawiła...[/quote]
Mnie tam zawsze działają:lol:, nie wiem dlaczego.

Aha, napisałam do asif na pw, nie ma jej teraz na dogo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...