Jump to content
Dogomania

Jak idealnie wystawic Yorka???


ksara

Recommended Posts

pudełeczku? :lol: :lol: :lol: :lol: Nie no ja nie moge :lol: Kochani macie świetne określenia :lol:
No więc, Yorki wystawiało się przed tem na ''pudełeczku'' :lol: ale obecnie wystawia się na ziemi, chociaż niktórzy sedziowie jeszcze życzą sobie, ąby pies był wystawiany na postumeciku :wink:
pozdro :angel:

Link to comment
Share on other sites

i ''Czy ty wystawiasz swojego Yorka na trumience?" :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]


:evilbat: Czarny h u m o r ! ha, ha , ha


ale Ksara też nie wie , więc trzeba jej pomóc. Pytaj - odpowiemy !! :question:



:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Jeżeli masz yorka z rodowodem to podstawowych informacji powinien ci moim zdaniem udzielić hodowca. Wiesz ciężko jest wytłumaczyć na sucho jak postawić dobrze psa. Trzeba to po prostu zobaczyć ćwiczyć ćwiczyć jeszcze raz ćwiczyć. Co do chodzenia na ringówce to polecam ćwiczyć w miejscach gdzie jest dużo ludzi i gwaru np. stacja kolejowa, targowisko, rynek ... Ja sama ze swojego doświadczenie wiem że nie ma idealnych psów raz chodzą ładnie a następnego dnia nie. Jak masz możliwość to zabierz psa na wystawe i popatrz jak będzie się zachowywał, wtedy zobaczysz nad czym musisz popracować. Jeśli chodzi o pielęgnację włosa to jest na tym forum dużo na ten temat poczytaj trochę a jak będziesz miała jakieś pytania na pewno ktoś ci odpowie. Na razie życzę powodzenia. A tak w ogóle to w jakim wieku jest twój piesek.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Oo, rozwijajcie ten watek proszę! Mam 3 miesięcznego łobuza, jego metryczkę i chcę go wystawiać, ale jestem TOTALNIE, DOKUMENTNIE, od początku do konca ZIELONA! Nie wiem nic, poza tym że trzeba go zaszczepić i odrobaczyc, a z metryczką udać się zdaje się do ZK.
Hodowca mi nie doradzi raczej, bo jest z Legionowa, a ja ze Szczecina...ktoś ze Szczecina wystawia swoje Yorki i zechciałby mi może słuzyć radą? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...