Jump to content
Dogomania

***Rabbi***doczekał się -MA WŁASNY DOMEK


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 886
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jasioslawinka']Narazie trzeba poczekac na troche cieplejsza pogode, bo trzeba odswiezyc kojec i kupic nowa bude.

Rabbis bedzie mieszkal u ludzi(pani z dwojka doroslych dzieci), u ktorych moj tata wynajmuje czesc domu, ma tam swoja firme, magazynek, itp., wiec bedzie u Rabbiego kilka razy w tyg, a i ja bede mogla zawsze podjechac, nawet jak ich nie bedzie.

Domek jest w Kazimierzu pod Lodzia.[/quote]

Bomba :)

M.

Link to comment
Share on other sites

Dzis zakupiono nowe elementy do kojca:D teraz tylko zakup budy, i tu sie zastanawiam, bo czytalam, ze najlepsze sa z przedsionkiem, ale duzo psow nie lubi takich bud, wiec chyba bedzie taka z wejsciem bocznym, jak ta co stoi przy drzewie, w ktorej mieszkala kiedys Zelda. Na pewno bedzie jednospadowa.

Jak ja sie denerwuje. Boje sie, ze Rabbi bedzie tesknil za schronem i bedzie chcial uciec, brama jest do samej ziemi, ale i tak sie boje, bo tramwaj jezdzi pod plotem, niedaleko ruchliwa ulica. Czy Rabbi polubi swoja rodzine, czy bedzie szczesliwy. Ciekawi mnie, jak bedzie przyjmowal obcych ludzi wchodzacych na posesje.

Rabbisiu, to juz twoje ostatnie dni w schronie, tylko sie troche podkuruje, wybiore taki dzien, zeby wszyscy domownicy byli i jedziesz:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Zapraszam na wątek Barrego naszego podopiecznego z hospicjum :loveu:[/B]

[url=http://www.dogomania.pl/forum/f28/barry-cudowny-rodzinnny-11-latek-marzy-o-domu-mieszka-w-lodzkim-schronisku-131239/#post11765899] [img]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/74278223.jpg[/img][/url]

Link to comment
Share on other sites

oby, oby, tylko niech bedzie troche cieplej. ile ja przezywam, tyle niewiadomych, a ten kojec musi byc na 100%, czasem tam przyjezdzaja ludzie, i niektorzy sobie parkuja na ulicy, ale jak jest towar, trzeba wpuscic, wiec rabbis musi miec ten kojec na tip top, zeby nie zwial jakby co, bo tu strasznie pedza samochody;( mam nadzieje, ze nie bedzie chcial uciekac

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, Hania pisze:
Mam prośbę. Zastanówcie się prosze, czy ten dla rabbiego jest rzeczywiście dobr, bo koleżanki z Fundacji niemieckiej chcą po niego przyjechać do Łodzi.
Powiedziałam im , że dom dla niego jest, ale może tam byłby lepszy. Czekają na niego. Podjęli ogromny wysiłek aby mu pomóc. Muszę dac odpowiedź już dziś bądź jutro rano. Czekają. Są gotowi go zabrac. Tam nie miałby kojca,biegał by wolno.


Dzisiaj Hania musi dac odpowiedź,wypowiedźcie sie prosze,jesli nie,same podejmiemy decyzje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...