Jump to content
Dogomania

Westie + sport.


Inkaa

Recommended Posts

  • Replies 302
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

My juz wrocilismy z obozu.
Chcialabym cos napisac, ale nie wiem od czego zaczac. :lol:
Agility z Elą, Iwoną, Ewą bardzo mi się podobały.
Zajęcia teoretyczne z Iwoną rowniez, chociaz byly jak dla mnie w zbyt poznej porze, padalam wtedy na ryj.
Moją zmorą było nakręcanie na sznurek na torze. Strasznie się rozpraszała w czasie szarpania, gdy tylko przechodził inny pies odwracała głowe, często zdarzalo się jej rozkojarzyc, potem do zabawy nie bylo tak latwo wrocic. Dlatego też często biegalismy na smaki.
Zostalam przydzielona do grupy sredniozaawansowanej.
Jednak bardzo wielu cwiczen nie bylismy jeszcze w stanie wykonywac.

Słówko o naszych przyszlych planach agilitowych.
W wakacje pracujemy nad zabawą w rozproszeniach oraz (to byly zadania domowe Agaty) zrobimy obi zerówki i jedynki + 100 sztuczek. A na jesieni ... pewnie jakis kursik. Cavano? Fort? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wróciłyście! :multi:
Napisz coś o obozie, z kim jeszcze biegałyście, co ciekawego było na zajęciach teoretycznych i coś o obozie ogólnie, nie tylko o szkoleniu. :lol:
A na jakiej podstawie Was przydzielali do grup?

No i FOTKI!!!

P.S. Oczywiście, że Cavano! Ja Ci dam Fort ! ;P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Wróciłyście! :multi:
Napisz coś o obozie, z kim jeszcze biegałyście, co ciekawego było na zajęciach teoretycznych i coś o obozie ogólnie, nie tylko o szkoleniu. :lol:
A na jakiej podstawie Was przydzielali do grup?

No i FOTKI!!!

P.S. Oczywiście, że Cavano! Ja Ci dam Fort ! ;P[/QUOTE]

W grupie biegalysmy z Anią&Vetką, Oliwią&Balibiśką, Olą&Erą, Olwią&Daisy, Magdą&Mańkiem, Paulą&Weną
Na zajęciach teoretycznych bylo duzo ciekawych rzeczy (wszystko mam
zapisane). Nieraz oglądaliśmy też filmy (raz ogolnie agility, raz strefy)
Do grup przydzielali nas na podstawie krotkiego testu ktory odbyl sie pierwszego dnia. Byl to po prostu torek ktory mielismy przebiegnac z psami. ;)
Fotki i filmiki mam nadzieje będą.

PS. Zobaczymy.
W każdym bądź razie biorę te dwa klubu pod uwagę. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote=Enchantress'ka;10485388]W grupie biegalysmy z Anią&Vetką, Oliwią&Balibiśką, Olą&Erą, Olwią&Daisy, Magdą&Mańkiem, Paulą&Weną
Na zajęciach teoretycznych bylo duzo ciekawych rzeczy (wszystko mam
zapisane). Nieraz oglądaliśmy też filmy (raz ogolnie agility, raz strefy)
Do grup przydzielali nas na podstawie krotkiego testu ktory odbyl sie pierwszego dnia. Byl to po prostu torek ktory mielismy przebiegnac z psami. ;)
Fotki i filmiki mam nadzieje będą.

PS. Zobaczymy.
W każdym bądź razie biorę te dwa klubu pod uwagę. ;)[/quote]

No to rzeczywiście miałyście w grupie psy które ćwiczą już od dość dawna (Veti pewnie kojarzysz z treningu na którym u nas byłaś ;) Balbina i Era zaczęły jakoś w październiku...).

PS. :obrazic:

żartuję, żartuję :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Czy w Polsce nie ma żadnych książek lub filmów o agility w naszym języku? :roll: Szukam, szukam - i nic.
Zastanawiam sie ewentualnie nad kupieniem czegos z mampsa.pl - ale 130 zl za 100-stronową książkę to jakby to powiedziec, troche duzo. :roll:
[url]http://sklep.mampsa.pl/?p=productsMore&iProduct=298&sName=Clicker-Agility-for-Fun-&-Fitness[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Bzikowa']Wiecie, że na nasze cavanowskie zawody zgłosiły się już 3 westiki? :loveu: Mufka, Bezik i Bryndza.[/QUOTE]
O, cieszę się!
My (Weniak może wejść na teren zawodów jeśli nie staruje?) będziemy na pewno jako widzowie (szkoda, że nie jako zawodnicy) :-(

Lubię oglądać takie filmiki z westami w roli głównej.
youtube.com/watch?v=ZE2nlfdzdjU

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']
Ale czemu nie jako zawodnicy? :roll:[/QUOTE]

Też nie jestem zbyt bardzo zadowolona z takiego obrotu sprawy, nic nie poszło według mojego planu. miałam ochotę pobiegać z psem, ale co zrobić?

Przecież my wcale nie nadajemy się do zerówek. ja plącząca się w trakcie zmian, pies nie zaliczający stref, mający awersje do skoku w dal. Dyskwalifikacja murowana. :cool3:
najwyżej wybierzamy się w roli zawodników na następne zawody organizowane przez Cavanowiczów.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Niezłe foty. I filmiki;)

My z Misią uprawiamy tylko 'domowe agility' wyłącznie dla przyjemności. A oto fotki:

[IMG]http://2.bp.blogspot.com/_4uxXL5dUXoI/SWjrAeb-vrI/AAAAAAAAAPI/lA222FqLCOg/s400/DSCN9486.JPG[/IMG]

[IMG]http://3.bp.blogspot.com/_4uxXL5dUXoI/SWjrPgAqF6I/AAAAAAAAAPQ/N5D3rlFNibA/s400/DSCN9497.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']Witamy. :)
Gdzie mieszkasz, może masz gdzieś w pobliżu klub agility i tam się wybierzesz ze swoją suczką?[/quote]
Witam:p Mieszkam w Szczawnie-Zdroju. Problem taki, że moja Misia nie ma rodowodu:-( Ale czy nierodowodowe psy są przyjmowane na zajęcia? Jeśli tak, to się chętnie zapiszę.
Widzisz, popieram Rasowy=Rodowody, ale suczki rodowodowej nie mam:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='border_collie&westie']Witam:p Mieszkam w Szczawnie-Zdroju. Problem taki, że moja Misia nie ma rodowodu:-( Ale czy nierodowodowe psy są przyjmowane na zajęcia? Jeśli tak, to się chętnie zapiszę.
Widzisz, popieram Rasowy=Rodowody, ale suczki rodowodowej nie mam:shake:[/QUOTE]

Jasne, że psy bez rodowodu mogą brać udział w treningach i zawodach agility (oprócz Mistrzostw Świata i Mistrzostw Polski, poprawcie mnie jeśli się mylę)

Pozdrawiam Kinga i Weniak (bez rodowodu) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinga&Wenka']Jasne, że psy bez rodowodu mogą brać udział w treningach i zawodach agility (oprócz Mistrzostw Świata i Mistrzostw Polski, poprawcie mnie jeśli się mylę)

Pozdrawiam Kinga i Weniak (bez rodowodu) ;)[/quote]

Właśnie tak, trenować może przecież każdy bez względu na rasę czy jej brak.

Kundelki mogą również startować w zawodach kwalifikacyjnych na MŚ lecz po prostu nie są brane pod uwagę w klasyfikacji i tyle.

W Mistrzostwach Polski również mogą brać udział, z tym, że mają osobną klasyfikację - psów nierasowych. ;)

Także w zasadzie biegać mogą wszędzie, nie kwalifikują się tylko na MŚ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Coś nam wątek kurzem obrósł!

W Finlandii, po raz pierwszy, westik zakwalifikował się na kwalifikacje (masło maślane?) do Mistrzostw Świata Agility. (W Polsce jest trochę inaczej, zdaje się, że zakwalifikować na MŚ może każdy pies w A2 i A3, nie ma osobych 'kwalifikacji do kwalifikacji' :lol:)
Byłoby cudownie gdyby udało mu się zakwalifikować na MŚ! :loveu:

Tu jest filmik:

[url=http://www.youtube.com/watch?v=cojvZvoQv2s&feature=channel_page]YouTube - WHWT Rontti on his top 31.1.-09[/url]

Kurczę, gdyby tak mój głupi pies nie był mutantem, potrafił skakać i też tak zapierdzielał. :evil_lol::evil_lol: Dużo pracy przed nami a tymczasem się starzejemy tylko :lol:

Link to comment
Share on other sites

Strasznie miło oglądało mi się ten filmik. :loveu:
[QUOTE]Byłoby cudownie gdyby udało mu się zakwalifikować na MŚ! :loveu:[/QUOTE]
Na pewno się zakwalifikuje - super biega! :loveu:

My zgłosiłyśmy się na IABC! Pewnie będą albo disy albo ostatnie miejsca. Ale luuuzik. Najwyżej się ośmieszymy. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...