Jump to content
Dogomania

Na spacer w Poznaniu


Yasmina

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...

[url]http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=16625[/url]

I gdzies jeszcze byl jakis watek, ale nie moge go znalezc - w kazdym razie polecano Zakrzewo - bylam, sprawdzilam - jest swietnie :) Ja czasami jezdze jeszcze do Strzeszynka, a jak jedziemy do rodzicow TZ, to wolsztynskie lasy sa nasze :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam wszystkich Poznaniaków :) Ja co prawda jeszcze nie mam psiaka w domku, ale już niedługo to nastąpi :D Będę szczęśliwą właścicielką airedale terierka z Poezji Ruchu. Pieski akutalnie mają 18 dni. Chciałąm się Wam zapytać, czy chodzi ktoś na spacerki nad Wartę w okolicach ratajskich osiedli? Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tora']a ktoś bywa z psiakiem na Arenie? tam zawsze pełno zwierzaków jest... :P[/quote]
Ja dawniej bywałam na Arenie :D Teraz już rzadko bo ostatnio w ogóle nie miałam czasu :( A poza tym tam za bardzo nie można spuścić psa ze smyczy i ponoć "municypalni" gonią...Ale jakbyś była chętna na spacerek,to daj znać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia i Dino'][quote name='Tora']a ktoś bywa z psiakiem na Arenie? tam zawsze pełno zwierzaków jest... :P[/quote]
Ja dawniej bywałam na Arenie :D Teraz już rzadko bo ostatnio w ogóle nie miałam czasu :( A poza tym tam za bardzo nie można spuścić psa ze smyczy i ponoć "municypalni" gonią...Ale jakbyś była chętna na spacerek,to daj znać :D[/quote]

pewnie, tylko problem taki, że ja mojego psiaka nie wezmę... :lol: On jest strasznie strachliwy i nie lubi chodzić po dworze ani bawić się z innymi psami. Na Arenie byłam kiedyś z suczką sąsiadki, Zuzą (kundelek) :)

Klaudia, a Ty nie mieszkasz może na Górczynie? Bo w mojej okolicy mieszka taki collie tricolor i chyba ma na imię Dino. Może to Wy? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...