Jump to content
Dogomania

Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)


betty_labrador

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mudik']Mam na razie tylko 3 ,wstaw prosze nawet te kiepskie do mojego FB pleeeeeease!!!:loveu::loveu::loveu:[/quote]

to jutro jak je odkopie,mam nadzieje,że już ich nie wywaliłam:oops:

[quote name='Justa']pfff.. JASNE :diabloti:[/quote]

oj bo miałam 50 i wszystko jest za daleko:placz:a tam z taaaaaaaaaaaaaakimi lunetami byli:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']
oj bo miałam 50 i wszystko jest za daleko:placz:a tam z taaaaaaaaaaaaaakimi lunetami byli:roll:[/QUOTE]

oj nie marudź nie marudź.. :cool1:
50 to kochaniutkie szkiełko :loveu:
ja z 70 na każdą wystawę jeżdżę :loveu:

a wczoraj Tosca wsadziła swój ciekawski nos w lunetę pewnego pana :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']oj nie marudź nie marudź.. :cool1:
50 to kochaniutkie szkiełko :loveu:
ja z 70 na każdą wystawę jeżdżę :loveu:

a wczoraj Tosca wsadziła swój ciekawski nos w lunetę pewnego pana :diabloti:[/quote]

pewnie,że kochaniutkie:loveu:ale trzeba przyznać że nie do wszystkiego się nadaje;)

i dobrze,jak jej takie dziwne coś pod nos podstawiał to ma za swoje:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']pewnie,że kochaniutkie:loveu:ale trzeba przyznać że nie do wszystkiego się nadaje;)

i dobrze,jak jej takie dziwne coś pod nos podstawiał to ma za swoje:diabloti:[/QUOTE]

jak się człowiek uprze to niemożliwe nie istnieje ;)

hmmm problem w tym, że pan wcale jej nie focił.
wogóle flat to dla mnie psi szok, ona kocha cały świat :-o podleciała do pana z lufą, obmerdała, obcałowała po czym włożyła do niej nos :mdleje: i dalej się cieszyła.
cały dzień tosi pilnowałam i wogóle nie brałam pod uwagę, że może na kogoś skoczyć, czy kogos obcałowac, bo sznaucery tego po prostu nie robią. także przesiadka była bolesna i wyczulała więcej zmysłów :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']oj nie marudź nie marudź.. :cool1:
50 to kochaniutkie szkiełko :loveu:
ja z 70 na każdą wystawę jeżdżę :loveu:

a wczoraj Tosca wsadziła swój ciekawski nos w lunetę pewnego pana :diabloti:[/quote]

[quote name='Justa']jak się człowiek uprze to niemożliwe nie istnieje ;)

hmmm problem w tym, że pan wcale jej nie focił.
wogóle flat to dla mnie psi szok, ona kocha cały świat :-o podleciała do pana z lufą, obmerdała, obcałowała po czym włożyła do niej nos :mdleje: i dalej się cieszyła.
cały dzień tosi pilnowałam i wogóle nie brałam pod uwagę, że może na kogoś skoczyć, czy kogos obcałowac, bo sznaucery tego po prostu nie robią. także przesiadka była bolesna i wyczulała więcej zmysłów :cool1:[/quote]

znam tylko jednego flata i jest rzezczywiście taki jak Tosia:diabloti:z jednej strony to kochane,ale z 2 chyba troche męczoce.Jak spotykamy się na spacerku to jego morda co 3 do 5min całuje moją-i gdybym go tak nie lubiła to pewnie odczwałabym pewien dyskomfort:roll:a wiadomo jak obcy ludzie reagują:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ariss']znam tylko jednego flata i jest rzezczywiście taki jak Tosia:diabloti:z jednej strony to kochane,ale z 2 chyba troche męczoce.Jak spotykamy się na spacerku to jego morda co 3 do 5min całuje moją-i gdybym go tak nie lubiła to pewnie odczwałabym pewien dyskomfort:roll:a wiadomo jak obcy ludzie reagują:roll:[/QUOTE]

wiesz, to już co kto lubi. choc przyznam, że to urocze - galina pewnie nie dałaby się tak oddać w czyjeś ręce na cały dzień..
chociaż tosia poszłaby za każdym, dlatego trzeba uważać, żeby ktoś jej nie gwizdnął.
a sznaucery - ja tam lubie ten ich dystans. dla mojej to wogóle ludzie mogliby nie istanieć - no pomijając mnie z piłką, mamę z michą i tatę z miziankiem :eviltong:
najlepiej na spacerze - ktos sie podnieci na jej widok - galina leci cała szczęśliwa, 2-3 metry przed człowiekiem ogrania, że obcy i omija szerokim łukiem. a czlowiek zdziwko :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

czesc Wam :) ale cudne zdecia Justa :loveu: mialas taka modelka stuknieta :lol: ona jest nienormalna, obudzila mnie dzis o 9, jęcząc pod drzwiami :roll: a teraz caly dzien nie z nia spokoju-no moze po godzinnym spacerku spala troche... :lol: a teraz czeka na żarcie i jest upierdliwa :diabloti:

jeszcze raz dzieki za sliczne foty!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']czesc Wam :) ale cudne zdecia Justa :loveu: mialas taka modelka stuknieta :lol: ona jest nienormalna, obudzila mnie dzis o 9, jęcząc pod drzwiami :roll: a teraz caly dzien nie z nia spokoju-no moze po godzinnym spacerku spala troche... :lol: a teraz czeka na żarcie i jest upierdliwa :diabloti:

jeszcze raz dzieki za sliczne foty![/QUOTE]


hehe, nie ma za co - ona jest bardzo wdzięcznym obiektem zdjęciowym :eviltong::p:loveu:

wariuje bo tęskni za mną !!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']hehe, nie ma za co - ona jest bardzo wdzięcznym obiektem zdjęciowym :eviltong::p:loveu:

wariuje bo tęskni za mną !!![/QUOTE]

;> dziekujemy :multi:

a ktos w ogole zauwazyl jaki ładny pasek ma na szyi Tosia?:cool3:

hehe no pewnie, co chwila sie pyta gdzie ejstes :eviltong: wlasnie odbylam drugi spacer na dzis, tym razem na flexi. a w dzien biegala po lesie :)

ps. przynajmniej ładnie sie zaprezentowala na zdjeciach ta skorzana smycz :diabloti: a to ze mialam lekko rece obratre ..nie wazne :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']ja:loveu:
jako obróżkomaniaczka : P[/QUOTE]

maniactwo :P

[quote name='infers1995']odezwała się co nie ma obróżki dla Gramcia na każdy dzień tygodnia:eviltong:[/QUOTE]

rozumiem ze Lena ma na kazda godzine dnia inna :diabloti:

[quote name='Justa']a właśnie jak tam samopoluzowywanie sie obroży? zaszyłas ją w końcu?

za to ta przeklęta smycz to jakas masakra, mam odciski do tej pory :diabloti:[/QUOTE]

jeszcze nie mialam zcasu-ale zacisnilam ja nieco, i jakos sie nie rozluznia masakrycznie. Ale zrobie to, bo raz mi wyszla z obrozy a za chwile auto jedzie -u mnie.

ja Ci dam przekleta :diabloti: majatek na nia wydalam-bo byla ladna i chcialam skorzana :diabloti:

a odciski to na pamietke. apropo odciskow-kup flexi a bedziesz je miec dosc czesto :P choc przy tych nowych raczkach podejrzewam sie to juz nie dzieje. ale te stare raczki-straszne :P :shake:

[quote name='Tinka:)']kupiłam dzisiaj dwie i wczoraj jedną:roll: :siara: [/QUOTE]

jesooo ratunku :P chyba sobie kupujesz te obroze :diabloti: ja mam jedna dlugo, dlugo do wytarcia sie :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']jeszcze nie mialam zcasu-ale zacisnilam ja nieco, i jakos sie nie rozluznia masakrycznie. Ale zrobie to, bo raz mi wyszla z obrozy a za chwile auto jedzie -u mnie.

ja Ci dam przekleta :diabloti: majatek na nia wydalam-bo byla ladna i chcialam skorzana :diabloti:

a odciski to na pamietke. apropo odciskow-kup flexi a bedziesz je miec dosc czesto :P choc przy tych nowych raczkach podejrzewam sie to juz nie dzieje. ale te stare raczki-straszne :P :shake:
[/QUOTE]

nono uważaj, bo to niebiezpieczne jest.. :shake:

co z tego, że majątek jak niewygodna jak cholera>? :diabloti:

mam taką starą flexi (ma już 4 lata), ale nie używam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']nono uważaj, bo to niebiezpieczne jest.. :shake:

co z tego, że majątek jak niewygodna jak cholera>? :diabloti:

mam taką starą flexi (ma już 4 lata), ale nie używam :cool3:[/QUOTE]

wiem.. dlatego zanim wybiore sie do wawy zaszyje ;) a gdzie ja polozylam twoje obroze? :hmmmm: :lol:

hehe to sprzedaj na bazarku :P

[quote name='Tinka:)']phi:diabloti:

sobie, a komu? : P psu wystarczyłaby jedna;)[/QUOTE]


phi phi... :razz:

zakladasz na ulice? :evil_lol:

jaki kolor tla do Leniastej?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...