Jump to content
Dogomania

Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)


betty_labrador

Recommended Posts

[quote name='betty_labrador']aha no rozumiem, ze sprobowalas i jednak nie tentego. Ale wiesz on moze jeszcze sie zmienic. Przeciez pamietam Tsoca w wieku nawet dwoch lat nie miala zbyt dobrych not, nie mowiac juz o CWC. a pozniej jak zmezniala to zaczela dostawac CWC i jest championka. Tez chcialam zrezygnowac z wystawiania, ale wlasnie namowila mnie do etgo kolezanka od flatow, ktora wlasnie powiedziala ze Tosca sie jeszcze zmieni na lepsze w budowie ;)

ale super jakbys byla na wystawie :multi:

a najbardziej sie uchachalam ze nie podeszliscie do siebie z Mateuszem :evil_lol:[/quote]
no zobaczymy- jak narazie Grami mógłby jedynie ''wyjeździć'' sobie i championat i repa, ale tego nie chcę...

też chcę, też!:multi:

:evil_lol::evil_lol:
ja tak już mam- że boję się komuś w czymś przeszkodzić- np. nie lubię przerywać ludziom gdy coś mówią(muszę być naprawdę wkurzona żeby to zrobić : P)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tinka:)']no zobaczymy- jak narazie Grami mógłby jedynie ''wyjeździć'' sobie i championat i repa, ale tego nie chcę...

też chcę, też!:multi:

:evil_lol::evil_lol:
ja tak już mam- że boję się komuś w czymś przeszkodzić- np. nie lubię przerywać ludziom gdy coś mówią(muszę być naprawdę wkurzona żeby to zrobić : P)[/QUOTE]

aa nie chcesz, rozumiem.

bedzie super :lol: ale nie bedzie np Basi od Bonni, i Mateusza :( ale moze Justa bedzie i inne osoby :) bedziecie mi kibicowac :cool3:

a mi sie nie balas przeszkodzic w sklepie? :diabloti: a nie, w sumie poprosilas mnie o pomoc :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']
bedzie super :lol: ale nie bedzie np Basi od Bonni, i Mateusza :( ale moze Justa bedzie i inne osoby :) bedziecie mi kibicowac :cool3:

a mi sie nie balas przeszkodzic w sklepie? :diabloti: a nie, w sumie poprosilas mnie o pomoc :eviltong:[/quote]
będziemy : P

i pytałam czy nie przeszkadzam:diabloti: i pomogłam ci wieszać zabawki:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Ale to nie Ty się czepiasz :evil_lol:

O tej porze to już nic :ekmm:


Jaka czacha, duża była?
A co to za kudłacze?[/QUOTE]

a to? :razz:

no sporaaaaaaaa naprawde duza :D

jakies bezpaskie psy sie przyplątały :evil_lol:

[quote name='Justa']dzień dobry :loveu:

mam nadzieję, że przybęde na wystawę. a raczej, że wrócę 12 do warszawy.. ale jestem dobrej myśli :diabloti:
kurrrrrcze galinę bym wzięła, ale mnie nie wpuszczą :placz:

mowa tu o jakichś czachach , dobrze słyszę? :diabloti:[/QUOTE]

dobry wieczór :loveu:

ja tez mam taka nadzieje :p :diabloti:

widzialam w watku Martynki o waszych niecnych zmowach :diabloti:


[quote name='SZPiLKA23']Hej kochanie jak zdróweczko nie wykanczaja Cie w sklepie ?[/QUOTE]

hej skarbie :loveu: zdroweczko z deczka lepiej, ale ciagle katar i zapchanezatoki. Ale w sklepie nie bylo zle ;] dostalam nawet gratis puszke do karmy ale mala :cool3:

[quote name='infers1995']Sie nie boj, Becia nie daje się przepracowywać:diabloti::loveu::evil_lol:[/QUOTE]

hehe no prawda, dzis to sie obijalam az nuda powialo :loveu::eviltong:

ide spac bo nie wiem jak wstane o 7 :lol: pa kochani!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']A ja jutro jadę do Wwy. :eviltong: Ale w poszukiwaniu mieszkania, więc raczej czasu mieć nie będę. :([/QUOTE]

Bonsai a moze jednak na chwile wpadniesz do Arkadii co????? please... ja pracuje tam do 22 wiec dfuzy luz :)

czyli jednak do wawy sie przeprowadzasz? :cool3::diabloti::multi:

ide juz spac pa :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tinka:)']jakich zmowach? : P[/QUOTE]

wejscia na teren wystawy z kundlami :siara:

[quote name='Eriu']puk puk?:)
Fajnie tak w zoologicznym pracować? Słyszałam opinię, że wcale nie tak łatwo.
I co tam u Tosiaka?[/QUOTE]

hej Dorotko :loveu:

no fajnie :) nie narzekam, a anwet powiem ze starsznie mi sie podoba ta praca... jakby specjalnie dla mnie taka :p tylko tez ma swoje minusy :( np niskie zarobki, 12 godzin pracy, malo mozliwosci by pojechac na sylwestra... eh. a plusy to super pracujacy tam ludzie, za nimi bede najbardziej tesknic :( fajni klienci, no i robie to co lubie. i jakos wcale mnie nie meczy to bycie na sklepie, tylko w zime bedzie ciezko wracac do domu o 23....

wlasciwie dostalam inna propozycje pracy w sklepku zoologicznym, tyle ze wlasnie to jest sklepik malutki, ze tylko ja tam siedze... a kontakt z ludzmi to tylko z klienatami. poza tym pracuje tam 8 godzin od 11 do 19... ale tez zarobki po 3 miesiacach probnych wzrastaja, a w tym kakadu nie :/ no i wlasnie nie widzi mi sie 8 godzin siedziec w miejscu.

i tam plusy i tam, i tam minusy i tam.. :/

nie wiem co robic, i jest mi troche smutno, nie wiem ktore korzysci wybrac. a prae w kakadu mam na okres probny do konca wrzesnia.

moze cos doradzicie?:shake::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gassira']ale ten sznup ma minke:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
[url]http://img238.imageshack.us/img238/7150/korafu1.jpg[/url]

fajnie Ci to wyszło:loveu:[/QUOTE]

czesc gass :loveu:

super ze do mnie wpadlas :loveu:

dziekuje za ocene rysunku :)

a mialam powiedziec co u Tosi :p a wszystko ok :) zdrowa, grzeczna i kochana psina :) czesto chodzimy na spacerki, czasem bardzo dlugie, najczesciej jak ktos do mnie przybedzie z psami, bo sama to chdoze na krocej. Jak jestem w pracy starsznie teskni... ale mama wychdozi z nia na spacerki, i daje jesc. :)

Link to comment
Share on other sites

hej :loveu:

jeśli chodzi o pracę - Ty już tak na stałe?
wiesz, jak ja szukałam pracy na wakacje, to oczywiście mogłam iść do jakiegoś biura albo innego badziewia układac dokumenty, tylko mnie taka praca na urządza - choć może i zarobki byłyby wyższe..
kontakt z ludźmi bardzo dużo mnie nauczył, wpółpraca w grupie, umiejętność rozwiązywania konfliktów, praca pod presją. dużo się dzieje w takiej większej firmie niż w małym osiedlowym sklepie.
ale jakoś cięzko mi uwierzyć, że taki mały sklepik pozwala na wyższe zarobki :-o
ja do pracy miałam, ochote przychodzić dla ludzi, gdybym codziennie miała przez 8h rowiązywac krzyżówki chybabym oszalała. A tak - w fajnym zespole - aż łezka mi się zakręciła na koniec.

wydaje mi się, że zamęczyłabyś się w takim osiedlowym sklepiku gdzie nic się nie dzieje, ale to tylko moje zdanie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...