Jump to content
Dogomania

Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)


betty_labrador

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eria'][URL]http://img160.imageshack.us/img160/6999/dscf3650by3.jpg[/URL]
a to już chyba bylo ?? ;):loveu:

[URL]http://img98.imageshack.us/img98/6115/dscf3629kd7.jpg[/URL]
cudowności:loveu: kudełki odrastają:loveu:[/QUOTE]

hej :loveu:

tak bylo ale dalam jeszcze raz jakby ktos nie widzial :eviltong:

tak super ona jest i w ogole taka spokojniutka :)

[quote name='globalnydog193'][url]http://img205.imageshack.us/img205/9735/dscf3606mj4.jpg[/url]
No kultury to on nie ma:shake: żeby tak przed damą:eviltong:[/QUOTE]

hehe on wstawal :P a nie co innego robil :lol:

[quote name='SZPiLKA23']Od rana mam piekne widoki :loveu:[/QUOTE]

:loveu: no nie? :> a ja od rana mialam rozkladanie towarow na polkach :lol:

[quote name='Kida i Olo']Łoł, ile zdjęć :loveu:. Swoją drogą śniłaś mi się dziś. Przyjechałaś do mnie z Toscą i z jakimś białym kotem (nie wiem, skąd mi się wziął ten kot). Kot zaczął bawić się z Olkiem (Olo nienawidzi kotków:p), a Tosca czuła się opuszczona więc zagroziła, że zrobi sobie sepuku ołówkiem (to przez te rozmowy z Tobą!).[/QUOTE]

hehe Kidus jakie sny :P a przeciez ja mam bialego kota, no nie mow ze nie wiesz :eviltong: ić TY ! :D haha sepuku oka :evil_lol::evil_lol: teraz mnie rozbawilas :evil_lol:

[quote name='aleb'][URL]http://img262.imageshack.us/img262/9986/dscf3618bi5.jpg[/URL]

Ale dłuuugi język :evil_lol:[/QUOTE]

czesc kochana :loveu:

[quote name='Tinka:)']bett, jutro kontrola :diabloti:[/QUOTE]

:eek2::shocked!: ja już cala drże :look3:

[quote name='infers1995']Becia, już jutro spotkasz moją szanowną siostręęęę czy jesteś na to gotowa?:diabloti:[/QUOTE]

nie jestem! nie przygotowalam przemowy powitalnej .. :shake: :evil_lol:

branoc-dzis bez zdjec bo opera dziala do licha gupiego :P

pa

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']To mi się strasznie spodobało:loveu::loveu:

[url]http://img84.imageshack.us/img84/840/dscf3632if3.jpg[/url]

A widoczki miodzio, las i polska puszta jak u mnie na wsi, oj rozmarzyłam sie i zatęskiłam za życiem na wsi:placz::loveu::roll:[/QUOTE]

czesc :loveu:

no ja uwielbiam te "moje" okolice. jest tu naprawde bosko :loveu: a nie chcialabys ze swoimi piesami wpasc do mnie ktoregos pieknego dnia na spacerek ? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']czesc :loveu:

no ja uwielbiam te "moje" okolice. jest tu naprawde bosko :loveu: a nie chcialabys ze swoimi piesami wpasc do mnie ktoregos pieknego dnia na spacerek ? :)[/quote]

Też pytanie:roll::eviltong: PEWNIE!:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='eria']witamy się !! wreszcie trochę czasu by pozaglądać do galeryjek :lol:[/QUOTE]

hej :loveu: ciesze sie zeznow jestes :multi:

[quote name='Mudik']Też pytanie:roll::eviltong: PEWNIE!:multi:[/QUOTE]

:cool3: no to dawaj :D kiedy masz czas? ja np. jutro mam wolne :p

[quote name='SZPiLKA23']Ja tez chce na spacerek z Bettt... :([/QUOTE]

ja tez kce z Toba na spacerek :(

[quote name='Justa']hej dziewczynki ! :loveu:[/QUOTE]

hej chlopaki :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']


:cool3: no to dawaj :D kiedy masz czas? ja np. jutro mam wolne :p

[/quote]

Jutro żartujesz ja cały tydzień (6 dni) pracuję ja tylko niedziele mam wolne. Myślę ,że dostanę wypłatę w niedzielę a jak nie wezmę zaliczkę to bym podjechała, jak do Ciebie trafić???? i czym się jedzie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justa']spróbowałabyś :diabloti:[/QUOTE]

nie odważe sie :razz: :diabloti:

[quote name='Mudik']Jutro żartujesz ja cały tydzień (6 dni) pracuję ja tylko niedziele mam wolne. Myślę ,że dostanę wypłatę w niedzielę a jak nie wezmę zaliczkę to bym podjechała, jak do Ciebie trafić???? i czym się jedzie?[/QUOTE]

aaa no chyba ze tak ;) dobra to jestesmy umowione na niedziele :multi:

a jak trafic.. aha bo TY nie masz auta. To wiec tak- dojezdzasz do wileniaka, i tak odchdoza autobusy podmiejskie-parenascie metrow od przystankow autobusow miejskich. Bardzo latwo tam trafic(tzn to jest zaraz pod sklepem Carrefour).
Wsiadasz do takiego busu i mowisz ze do Radzymina jedziesz. 4 zl sie placi za przejazd. Tylko nie wiem jak kierowca(jeszcze zalezy jaki) zareaguje na taka ilość psów.. czy bedzie chciala kase czy nie. ale na pewno wprowadz je w kagancu dla spokoju. Ode mnie zcasem chca i albo sie wykloce ze nie place za psa bo w warszawie sie nie placi, albo wysiadam i czekam na kolejny :lol: pozniej jeszcze dokladniej Cie poinformuje gdzie wysiasc ;) i wyjde po Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...