Jump to content
Dogomania

Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)


betty_labrador

Recommended Posts

  • Replies 9.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eria']Tosca rzeczywiście zakochanym wzrokiem na niego patrzy
[URL]http://img217.imageshack.us/img217/148/dscf3650up6.jpg[/URL][/QUOTE]

hihi jej książe bez jajek :eviltong:

[quote name='SZPiLKA23']:o moja Sara:loveu: ukonczona:errrr: jest sliczna dzieki Bett:Rose:[/QUOTE]

ciesze sie ze Ci sie podoba, i naprawde na zywo sa NORMALNE kolory a nie takie badziewne ;) wyslac CI piesa? :>

[quote name='Mudik']Tosia widzę, jak mój Deli, on lubi duże kobiety, a ona dużych kawalerów:evil_lol::lol:

[url]http://img217.imageshack.us/img217/148/dscf3650up6.jpg[/url][/QUOTE]

hehe no ba ;) Tosia to podrywaczka :eviltong:

[quote name='infers1995']Bett, aż 3 foty to żeś się wysiliła.[/QUOTE]

a mało Ci? mało? a chcesz dostac? :razz::mad:

[quote name='Kida i Olo']Trzecia się nie liczy, bo to nie zdjęcie Tosi

PS. Ależ ona ma długi jęzor!![/QUOTE]

sama sie nie liczysz :eviltong: ale zdjecie rysunku psa Szpilki!! O!

no dluższy niz Twój :lol: :loveu:

[quote name='SZPiLKA23']Dzien dobry kochanie moje [/QUOTE]

Czesc Skarbeńku :loveu:

[quote name='globalnydog193']Hej hej:multi:
Obejrzałam wszystkie fotki wszystkie sa sliczne:loveu: A najbardziej podobaja mi sie rysunki:loveu: Bonnie ci wyszła swietnie:loveu:
Ale postów czytać nie zamierzam - życia by mi nie starczyło:cool1::diabloti:[/QUOTE]

czesc :multi: witam w galerii, ciesze sie ze nas odwiedzilas i ze przejrzalas galerie :) a ja Bonnie nie rysowalam :razz: chodzi Ci o ostatniego czarnego psa na zoltym tle? to Mudi mojej kolezanki udzielajacej sie tu -Mudik.

[quote name='goldenka245'][url]http://img217.imageshack.us/img217/4516/dscf3648ow7.jpg[/url]
Przepiękna jest
Heloł Bett![/QUOTE]

hello gold :multi::loveu::cool3:

dzieki :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Bry wieczór Bett u nas filmiki z seminarium:cool3::cool3:[/QUOTE]

czesc :loveu: wlasnie do Was dotarlam przed chwilka i zaraz wlacze sobie filmiki, bo latam jeszcze po dogo przed snem :)

a TY Vicusia bedziesz chciala? ale lepiej przy okazji jakiegos spotkanka, co? bo wysylac z wawy do wawy nie bede :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Pewnie ,że będę chciała mojego aniołka chochlika , jakoś się spikniemy na PM:razz::lol:;) aaaaa to sorki za post o folmikach, za szybko go wysłałam dopiero teraz przeczytałam,że jeszcze ich nie widziałaś:oops:[/QUOTE]

fajnnie :) dobra spikniemy sie ale to we wrzesniu juz, narazie mam dni pracy a wolne dni zapelnione spotkaniami roznymi :)

nic nie szkodzi ze napsialas o filmikach :) jeszcze o Barfie nadrabialam wątek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']czesc :multi: witam w galerii, ciesze sie ze nas odwiedzilas i ze przejrzalas galerie :) a ja Bonnie nie rysowalam :razz: chodzi Ci o ostatniego czarnego psa na zoltym tle? to Mudi mojej kolezanki udzielajacej sie tu -Mudik.[/quote]
Hmmmm w waszej galerii to ja juz przeciez bylam(co prawda dawno), wiec licze na to, ze mnie witasz ponownie, a nie o mnie zapomnialas:cool1:
Kurcze, bylam pewna ze to Bonnie:splat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]hej beti :multi:

jak tam praca?:razz:
[/B][/COLOR][/QUOTE]

czesc!!

a dobrze , nie narzekam. No moze troche dlugo sie schodzi jak pojade rano wracam po 23 :roll: ale za to pozniej sa dni przerwy zaczynajac od jednego do trzech :)

a TY jeszcze miesiac wakacji :diabloti: niektorym to dobrze :eviltong:

[quote name='SZPiLKA23']Pewnie zeeee wysyłac :multi:[/QUOTE]

super :)

[quote name='infers1995']Chce dostać:razz::diabloti:.
Powiem Maltynie, że chcesz mnie pobić i będzie!:diabloti:.[/QUOTE]

dostaniesz wiec :mad::mad::mad::razz: <bije Marcina> :P

mow jej to ja tez zbije w sobote jak podskoczy :eviltong:

[quote name='globalnydog193']Hmmmm w waszej galerii to ja juz przeciez bylam(co prawda dawno), wiec licze na to, ze mnie witasz ponownie, a nie o mnie zapomnialas:cool1:
Kurcze, bylam pewna ze to Bonnie:splat:[/QUOTE]


czesc!! ojej sorka juz pamietam ze bylas tu kiedys i sory ze chwilowo nie pamietalam. Dzieki wiec za odwiedziny jeszcze raz :razz:

hehe no to nie boni to Mudi :P

Link to comment
Share on other sites

ja tez miałam przez 9 lat w szkole dysortografie ;) później mnie znudziło chodzenie na głupie zajęcia zorganizowane przez moja szkołę dla takich delikwentów :evil_lol: i przestałam chodzić, a jak przestałam to wycofali mi zaświadczenie o dysekcji, tak więc nagłe ozdrowienie było :diabloti: o dziwo się okazało że 9 lat ćwiczeń, lekcji mi dało g*** bo jak przestałam chodzić na to to się kapłam że sama wiem gdzie jaką literkę mam wstawiać i nie potrzebne mi było to 9 zmarnowanych lat na wypełnianiu kretyńskich książeczek :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Mnie nie leczyli 8) :D


A tak powaznie to stwierdzona dysortografie miałam w wieku 15 lat ale nigdy nie dawałam zaświadczeń nigdzie, bo wiedziałam z czym to sie wiaże, no i radziłam sobie jak mogłam;) na maturze dałam do sprawdzenia swoja prace koleżance siedzacej 2 stoliki przedemna :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...