Jump to content
Dogomania

Hodowla Alhambra


lukasz o

Recommended Posts

Witam. Mam pytanie czy ktos ma moze jakies doswiadczenia z hodowla ALHAMBRA z Rzeszowa czy jest godna uwagi czy ktos moze ja polecic itp. bo ostatnio znalazlem na necie ich strone i wydaje mi sie ze jest ok ale nie mam zbyt duzego doswiadczenia i byc moze tylko mi sie wydaje. Z gory dzieki.

Link to comment
Share on other sites

Nie to żebym się czepiała czy coś, psy moze i fajne ale brak info o wyszkoleniu psów. Nie wiem czy go nie ma czy poprostu nie jest napisane na stronce.
Moim zdaniem jesli sie nie pisze o wyszkoleniu u rasy PRACUJĄCEJ to wstyd bo albo sie go nie ma albo nie wiem co.
Przecież jesli psy w tej hodowli maja wyszkolenie to z dumą bym napisała o tym na stronie:roll:
Ale to tylko moje zdanie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Axusia']Tak, tak. Nie zwuazyłam tego bo jest to w mało widocznym miejscu.
Wracając do tematu, suki maja IPO1 a to już jakiś +. Nie słyszałam nic złego o tej hodowli wiec nic "na nią nie mam " ;)[/quote]

Axusia, masz świetny podpis !!! Jeśli z tej strony spojrzeć na ONy to moim zdaniem trzeba: zajrzeć hodowcy ,,w gary" Ładna strona www to nie wszystko ;) Nie mam ONów ( kiedyś miałam) ale ostatnio kupowałam OF.
Szukałam kilka miesięcy fajnej hodowli. Jestem bardzo zadowolona ze szczyla.
Wracając do tematu myślę, ze trzeba sie przyjrzeć całościowo hodowli, jacy ludzie, jakie warunki jakie psy stamtąd ,,wychodzą". Ty jesteś z drugiego końca Polski a ja z ,, tuż obok" ;) i ...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mch']spoko karmi , ty ją znasz i rozumiem ze wyrazasz swoją opinie , ja np słyszalam tylko o 2 psach z tej hodowli cos tam wiecej . raz w kontekscie problemów szczeniaka (matka z tej hodowli) ,druga sytuacja to pies opisywany na forum owczarek . ale nie podjelabym sie polecania ,niepolecania na podstawie stronki w necie :evil_lol:[/quote]

No widzisz to wiesz więcej niż ja. Ja moze patrzę ze zbyt bliskiej odległości;)
Przyznam, że losów szczeniorów z tej hodowli nie śledziłam. Skrobnij proszę o nich na pw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...