Jump to content
Dogomania

XVI MWPR Ł ó d ź 3-4 maja 2008


Różyczka

Recommended Posts

[quote name='AnkaW']No to zgłosiłam :p i teraz pozostaje mi tylko się modlić o to, że mnie ktoś zabierze :cool3::cool3: ze sobą.[/quote]

To tak jak i mi ;) Na razie "nakręcam" znajomych żeby jeszcze pozgłaszali się ;) ... Jak się nie uda to .... będę szukała transportu na sobotę ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 828
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bodzia78']To tak jak i mi ;) Na razie "nakręcam" znajomych żeby jeszcze pozgłaszali się ;) ... Jak się nie uda to .... będę szukała transportu na sobotę ...[/quote]

:evil_lol::evil_lol: tylko że ja nie mam kogo nakręcać bo znowu wszyscy moi znajomi mają w sobotę a ja w niedzielę.
Mam tylko nadzieję że znajdzie się ktoś z Rzeszowa z wolnym miejscem i przejedzie przez Stalową i mnie zgarnie, bo to w sumie droga bez różnicy. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']:evil_lol::evil_lol: tylko że ja nie mam kogo nakręcać bo znowu wszyscy moi znajomi mają w sobotę a ja w niedzielę.
Mam tylko nadzieję że znajdzie się ktoś z Rzeszowa z wolnym miejscem i przejedzie przez Stalową i mnie zgarnie, bo to w sumie droga bez różnicy. :roll:[/quote]


anka w a ty juz na 100 jedziesz na ta wystawe???? kurka ja jeszcze mysle ale to troche daleko ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='goldenniva']anka w a ty juz na 100 jedziesz na ta wystawe???? kurka ja jeszcze mysle ale to troche daleko ....[/quote]

na 100% to będzie jak mnie ktoś zechce zabrać :evil_lol:.
Zgłosiłam, więc i tak musze opłacić. A co wyjdzie to się okaże :cool3:

Link to comment
Share on other sites

A powodów dużo, najwazniejszy to taki, że na młodzieżówkę mamy czas aż do końca roku, także jeszcze bedzie dużo okazji do dużego zw.mł. Może się uda, a jeżeli nie - to widocznie nie jest nam pisane, a do łodzi troszeczkę nam za daleko i nie miałabym z kim jechać ze znajomych, bo grupy rozłożone na inne dni.
Ale może Sopot:evil_lol: połączony z wakacjami:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']A powodów dużo, najwazniejszy to taki, że na młodzieżówkę mamy czas aż do końca roku, także jeszcze bedzie dużo okazji do dużego zw.mł. Może się uda, a jeżeli nie - to widocznie nie jest nam pisane, a do łodzi troszeczkę nam za daleko i nie miałabym z kim jechać ze znajomych, bo grupy rozłożone na inne dni.
Ale może Sopot:evil_lol: połączony z wakacjami:)[/quote]
Tak, Sopot zdecydowanie bliżej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']
Sorki za ten dzisiejszy atak :oops:[/quote]
to do mnie? :crazyeye: Taki wielki pies, a ja nic nie widziałam i nie słyszałam. :evil_lol: Ty chyba nie wiesz co to atak. Gówniarzowi się należało. :diabloti:
Do zobaczenia jutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']to do mnie? :crazyeye: Taki wielki pies, a ja nic nie widziałam i nie słyszałam. :evil_lol: Ty chyba nie wiesz co to atak. Gówniarzowi się należało. :diabloti:
Do zobaczenia jutro.[/QUOTE]
Franca chyba nie lubi suczek :evil_lol: Miała zły dzień :loveu:


Na wystawie w K-cach zbierają zgłoszenia i z tego co mówiła Pani wczoraj, to zgłoszenia są do poniedziałku, ale opłata 1 termin jest aż do dnia wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']Pytanie do osób, które wysłały skan zgłoszenia mailem - dostaliście może potwierdzenie? W poniedziałek zadzwonie, w razie czego trzebabędzie pocztę nawiedzić :roll:[/quote]

ja nie dostałam...
znajoma kazala mi jeszcze raz wyslac..
kocham to normalnie... :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']a ja nie wiem czy przypadkiem mi tego potwierdzenia nie wrzucilo do spamu.. a ja spam oczyscilam dzis....[/quote]

Mi elektroniczny formularz przyjął bez problemu zgłoszenie :)
Ana gmailu rzeczywiscie potwierdzenie przychodzi do spamu.

Czyli spokojnie mozna placic w pozniejszym terminie niz 31 marca i oplata nie bedzie podwyzszona? :) Nie ukrywam ze bardzo mi to na reke :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartaReksKiwi']Mi elektroniczny formularz przyjął bez problemu zgłoszenie :)
Ana gmailu rzeczywiscie potwierdzenie przychodzi do spamu.
[/quote]

czyli usunełam pewnie potwierdzenie...
eh brawa dla mnie xD a co tam w tym potwierdzeniu jest?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...