Jump to content
Dogomania

SHAR-PEI POMOCY!!!! ,grozi eutanazja! - Nord już w swoim domu !!


sacred PIRANHA

Recommended Posts

mariee wybacz.. ja nie mam zamiaru z nikim prowadzic niepotrzebnych dyskusji..

nie rozumie tylko, dlaczego nie mam prawa sie martwic o psa.. I prosze nie wieszaj odpowiedzialnosci na Lidce - kiedys na dogo wspolpracowalo sie - jeden drugiemu pomagal a teraz coraz czesciej ludzie zaczynaja wydlubywac sobie oczy... - dlaczego?

Ja grzecznie pytam, tylko dlaczego nikt tak samo odpowiedziec nie potrafi tylko odrazu z wyrzutami??? - dlaczego?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 983
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja tez sie martwie, bardziej jak ci sie wydaje!
A co do Lidki , to chyba cos zle zrozumialas!
Lidka jest opiekunem psa.. Na nia jest zalozona karta Norda. Ja nie moge nic decydowac bez kontaktu z Lidka!
Najwzniejsze w tej chwili, ze pies jest w cieple..regularnie je!
Pozostaje problem tylko madrago opiekuna!

Link to comment
Share on other sites

Ludzie bez kłótni proszę, wiem emocje ale nie róbmy złego wrażenia :shake:.
Co do Norda to jest problem z jego agresją, naprawdę potrzebny jest odpowiedzialny DT. Potrzebny jest ktoś kto poświęci mu całe dnie, aby psiak mógł nabrać zaufania do nowych ludzi. Sharpek potrafi się w sobie zaciąć, jest bardzo pamiętliwy. Dziewczyny bez nerwów, wszystkie jesteście wyjątkowe bo macie wielkie serducha :loveu:.
Proszę o kontakt na priwa osobę,(zdaje się Lidka)która płaci rachunki za pobyt Norda w hoteliku. Potrzebny mi numer konta do wpłaty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mariee']Nie sadze,ze w gre wchodzi DT? raczej DS[/quote]

No pewnie, że lepiej by było, a teraz skupmy się na tym aby psiak odżył psychicznie i fizycznie. Potrzebne są pieniążki, kto może i ile może :calus::thumbs:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']
DT musialby byc bardzo odpowiedzilany, przygotowany na bardzo dlugi pobyt i szukajacy DS w swoim otoczeniu...kazda zmiana Norda dziala wyjatkowo zle...przerzucanie go z DT do DS moze byc przyslowiowa powtorka z rozrywki...[/quote]

Też mam takie zdanie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagYa^^']ale co mam napisac na taka aukcje cegielkowa?[/quote]Trzeba by napisać gdzie Nord się obecnie znajduje i dlaczego tam trafił. Oczywiście im smutniejszy tekst, tym lepiej... Trzeba by napisać dlaczego zbieramy pieniądze i wyolbrzymić nieco potrzebną kwotę (wtedy więcej osób wpłaca :roll:). Trzeba by napisać, że bez tej pomocy Nord nie ma żadnych szans...
Twój poprzedni tekst był bardzo dobry i wzruszający, teraz też na pewno Ci się uda :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ShP']margo001 a jak oceniasz tak na oko stan skóry psiaka(widziałaś go na żywo), bo ze zdjęć wygląda to chyba tylko na złą dietę ...[/quote]
Skóra nia wyglada najgorzej ,ma tylko przrzedzenia na szyji i łysy ogonek na końcówce co widac na tym zdjęciu

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7999748a5c92aefd.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/132/7999748a5c92aefd.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...