Jump to content
Dogomania

Mam pytanko w sprawie beagla????!!!!!!!!!!!!!!!!!


Weron_ciau

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Oczywiście, jak każdego psa i beagle musisz nauczyć pozostwać

samemu w domu, nie jest to jakaś wrodzona umiejętność :D

W przypadku tej rasy nie jest to łatwe, bo w ogóle beagle

nie jest "łatwym" psem, choć jego wygląd sugeruje coś przeciwnego :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Beagle nie chętnie zostają w domu same jak wiele innych ras... nikt nie lubi samotności! Chodzi raczej o to żeby zapewnić mu wystarczająco dużo ruchu, bo inaczej podczas Twojej nieobecności w domu można znaleźć mnóstwo "zabawek" i pomysłów na spędzenie wolnego czasu.

Choć nie bez znaczenia jest, że beagle były trzymane sforowo, jest to pies któremu milej żyje się z kumplem u boku.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, jak każdego psa i beagle musisz nauczyć pozostwać

samemu w domu, nie jest to jakaś wrodzona umiejętność

W przypadku tej rasy nie jest to łatwe, bo w ogóle beagle

nie jest "łatwym" psem, choć jego wygląd sugeruje coś przeciwnego

więc zacznij go uczyć zostawania w domu najpierw na krótko a potam na coraz dłużej i podczas swej niobecnosci zostawiaj mu zabawki żeby sie mu nie nudziło bo nie wiadomo wtedy w jakim stanie zastaniesz swój dom :) . A żeby twój pupilek nie znudził sie swoimi zabawkami to niech niech nie leżą cały czas na wierzchu bo wtedy straci nimi zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chciałabym jeszcze sprostować informację, że beagle niszczy w domu podczas nieobecności właściciela. Niestety mój musi zostawać sam w domu bez żadnego towarzysza zabaw i jakoś nie mam trudności z rozpoznaniem własnego mieszkania po powrocie. Będąc szczeniakiem zniszczył klapka i kabel telefoniczny (akurat wtedy byłam w domu).

Ten pies potrzebuje po prostu dużo ruchu i jeśli mu się go zapewni, to nie powinno być problemów z niszczeniem w domu. Zresztą, szczeniaki innych ras też niszczą. A może ja mam jakiś "wybrakowany egzemplarz"?

Link to comment
Share on other sites

Nie, to jest zwykły pies. Czasami najgrzeczniejszy na świecie, czasem łobuz jakich mało. Ale moi znajomi a także znajomi z netu z tego co wiem, też nie skarżyli się na jakieś straszne zniszczenia dokonane przez swoich pupili.

Czasami po prostu denerwują mnie jakieś obiegowe opinie typu: beagle niszczy, pudel jest głupi, bullterier to morderca itp., itd.

Link to comment
Share on other sites

Ludzie się też naoglądają filmów i we wszystko wierzą,kiedyś pokazywali film o rottweilerze ulepszonym genetycznie,który zabijał ludzi,pewnie nie jeden oglądał ten film i wyrobił sobie przekonanie,że każdy rottweiler to odrazu morderca,tak samo jak z "Czterech pancernych",ciekawe ilu myślało,że Szarik umiał wszystko od razu ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

lepiej doskładaj kasy i kup rodowodowego bo nie rodowodowy jest bardziej tępy i mniej suchający ja sam mam rodowodowego i jest taki madr ,że chigieny nauczył sie w tydzien a siad , łapa , leżeć,zostań nauczył sie w dwa tygodnie a ma dopiero pięć miesiecy
[B]p.s:[/B]doskładaj i kup z rodowodem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rychu13']lepiej doskładaj kasy i kup rodowodowego bo nie rodowodowy jest bardziej tępy i mniej suchający ja sam mam rodowodowego i jest taki madr ,że chigieny nauczył sie w tydzien a siad , łapa , leżeć,zostań nauczył sie w dwa tygodnie a ma dopiero pięć miesiecy
[B]p.s:[/B]doskładaj i kup z rodowodem[/quote]

Chwala Ci za to ze popierasz akcje R=R i masz psa z rodowodem... ale prosze Cie, nie rozpowszechniaj dalej tych herezji.. bo jeszcze Ci ktos uwierzy :angryy:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...