Jump to content
Dogomania

Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.


michelle04

Recommended Posts

[B]to jeszcze aby mi poprawic zdrowie psychiczne
a Wam usmiech na buziach
Goldenek 2 wyslala fotki Barego
nooo ktooo jegoo pamieta?:)


prawie usmiech

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wm9947/f73ee6ad001f3aa2510a86f3/bariii[/IMG]

moj dom,moj
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wm8062/ef98065000200d80510a86f0/bari[/IMG][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia34']Goldiego pamietam i niech bedzie szczesliwy.Do domku powedrowala nasza Kochana Karinka. Szczescia slicznotko.[/QUOTE]

Karinko
Ty jak nikt inny powinnas miec domek
i masz
szczescia.
Basiu na poprzedniej stronie tez niespodzianka...luknij:)

Edited by giselle4
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiass']Witam sie z psiakami i z Wami :)
Dawno nie zagladalam, ale teraz bede miec wolne, wiec nadrobie zaleglosci, co tam nowego u psiakow :)
Pozdrawiam Was i miziam wszystkie psiaczki :)[/QUOTE]
Witamy Kasiu nawet myslalam o Tobie ,co u Ciebie slychac jak na studiach.Psiaki wymiziamy.

Link to comment
Share on other sites

[B]a ja myslalam i napisalam do Kasi.
Mysle tez o pani Marcie
moze chora a my jak te ciemne masy czekamy na jakies info
pani Marto prosimy o dwa slowa i zyczymy zdrowia
bo o przyjaciołach zawsze sie mysli
nie tylko wtedy kiedy są blisko.
..ale wiem
pospiech
brak czasu
zaganianie i zaniechanie
a pozniej żal...
wiec pozdrawiamy naszych wszystkich przyjacioł

[/B]

Link to comment
Share on other sites

A oto wiadomość od właścicielki Fergusa.!

[h=5][COLOR=#0000ff][SIZE=4][FONT=book antiqua]dzisiaj poznałam całą historię Fergusa. na spacerze wzieliśmy jego byłego pana który opowiedział mi wszysko o psie. pan wyglądał na bezdomnego, brudne wytatulowane dłonie, poszarpane ciuchy, zarost... na widok Fergusa stanął przyjrzal się mu i zawołał "max". podeszliśmy pan go obejrzał zapytał mnie czemu jest taki chudy i kim wogóle jestem. dowiedziałam sie ze pan buszujac po smienikach 2 lata mu znalazł 2 szczeniaki, po pół roku oddałsuczke a maxa zostawił u siebie. pies towarzyszył mu w oględzinach śmietników i jadł to co znaleźli. przed wakacjami do polski z włoch zjechała żona i stwierdziła ze zabiera męża za granicę bo zrobił z domu melinę. pies został oddany "w dobre ręce" przed wakacjami. niestety małżeństwo się rozpadł i właściciel wrócił do polski. opowiadając mi to pan płakał. wiem już problemy fergusa z żołądkiem,bliizny i jak potoczyło się jego życie zanim do mnie trafił. gdy były wlaściciel zapytał czy fergus z nim pójdzie- pies odwrocił się i usiadl mi koło nogi. teraz siedzi w oknie i placze, jest trochę niepewny czy go nie oddamy, pilnuje mnie na każdym kroku- nawet do wc za mna idzie. nie wiem ile prawdy jest w opowieści tego pana, ale widziałam po nim, że maxa kochal, płakał jak mi opowiadał jego szczenięce lata. i po psie można wiele odczytać bo został dobrze wychowany. i tak jak pisałam wceśniej- pies prowadził mnie do mieszkania tego pana na spacerach. teraz wszystko stało się jasne. były właściciel nie mogł zrozumieć że fergus jest taki chudy, jak go oddawał ważył 50g. ale biorąc pod uwage przemianę materii jaką ma teraz i niedyspozycje żołądkowe, wątpie ze do takiej masy wroci.[/FONT][/SIZE][/COLOR][/h]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kasiakk']Pani Basiu, czy może Pani to zobaczyć, bo nic nie rozumiem z tego: [URL]http://www.facebook.com/photo.php?fbid=379668418776166&set=a.369367989806209.85785.368278446581830&type=1&theater&notif_t=photo_comment[/URL]

Chodzi mi o komentarz :)[/QUOTE]

wszystko ok
,,sami dobrzy obroncy zwierzat,,
tylko jak trzeba cos zrobic to boja sie ręcę ubrudzic....
rob swoje i nie ogladaj sie za siebie
...nie warto:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...