Jump to content
Dogomania

Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.


michelle04

Recommended Posts

czy Bandzior i Demon były kastrowane ? ,jeśli nie otrzymam odpowiedzi poproszę org. o sprawdzenie tego i ewentualnie ich domów.
nasza gmina nie podaje pełnych info dotyczących psów .,to inna sprawa ..
Pytania moje pozostają bez odpowiedzi lub są ignorowane,

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aanka']czy Bandzior i Demon były kastrowane ? ,jeśli nie otrzymam odpowiedzi poproszę org. o sprawdzenie tego i ewentualnie ich domów.
nasza gmina nie podaje pełnych info dotyczących psów .,to inna sprawa ..
Pytania moje pozostają bez odpowiedzi lub są ignorowane,[/QUOTE]

szczesliwej drogi juz czas....
organizacje do dyspozycji masz papapapapa
trzeba byc czlowiekiem aby mozna bylo z nim prowadzic konwersacje.
roszczeniowo i zastraszaniem niczego nie uzyskasz.

Edited by giselle4
Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']prosba
kobieta ma 2 suczki malamut alaskan do oddania
maja 4 miesiace i tylko sa odrobaczone
jak bedzie dobrze trafia do normalnych domow
a jak
nie to cele zycie beda siedziecw klatce i rodzic dzieci w pseudo
pomozcie co pare glow to nie jedna.....[/QUOTE]

Gisell, czy mogę prosić o fotkę szczyli? Znajomi szukają malamuta, może się uda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adkaaaaa5']graziu, basia34 zrobilam juz ogloszonka dla Zuzi, Ferdka, Jakuba i Princa. Poprosze o kolejne 3 pieski do oglaszania-tylko potrzebuje jakies ladne zdjecia, pare slow o kazdym z nich i biore sie do roboty.[/QUOTE]

Dzięki Adusia.
Ja już wróciłam do normalności. Wezme aparat do pracy i moze uda mi sie jutro zajechac do Basi, to cosik zrobimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']szczesliwej drogi juz czas....
organizacje do dyspozycji masz papapapapa
trzeba byc czlowiekiem aby mozna bylo z nim prowadzic konwersacje.
roszczeniowo i zastraszaniem niczego nie uzyskasz.[/QUOTE]

Już dawno prosiłam, powtarzam prosiłam o fotki z nowego domu Bandziora ,Demona, już nie wspomnę o Kazanie , czy Murzynku -to nie było zastraszanie ..........zero odpowiedzi i ignorowanie postow -tyle było...
nie czekam w nieskończonośc ......gdy moja cierpliwość zostaje nadwyrężona do granic możliwości .
ciekawi mnie też dlaczego tak nalegalyście na adopcję mojej Kluski husky ..przygarniętej ......prawie obraza była ,gdy odmowiłam ... i dzięki Bogu .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aanka']Już dawno prosiłam, powtarzam prosiłam o fotki z nowego domu Bandziora ,Demona, już nie wspomnę o Kazanie , czy Murzynku -to nie było zastraszanie ..........zero odpowiedzi i ignorowanie postow -tyle było...
nie czekam w nieskończonośc ......gdy moja cierpliwość zostaje nadwyrężona do granic możliwości .
ciekawi mnie też dlaczego tak nalegalyście na adopcję mojej Kluski husky ..przygarniętej ......prawie obraza była ,gdy odmowiłam ... i dzięki Bogu .....[/QUOTE]

czy Ty naprawde jestes taka glupia?
czy tylko udajesz?
...bo był super domek dla suczki haski
w domu u komendanta Strazy Miejskiej i tyle ,,wspaniala kobieto,,
Masz pelne kojce w Bolesławcu ,zajmij sie nimi
takim ludziom mowimy stanowcze [B]Nie[/B]

Link to comment
Share on other sites

aanka prosze Ciebie bardzo nie wchodz na Nasz watek i nie rob zadymy ,bo mam Ciebie dosyc a jestem osoba bardzo spokojna i zyczliwa dla innych .Ty gdzie sie pojawiasz to szukasz zadymy,przepraszam ciebie bardzo ,ale wszedzie widzisz ze jest zle ,aTY wszystko robisz najlepiej . Zmien lekarza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='giselle4']o kochana kobieto
zaraz napisze do pani i poprosze o fotki
ja na chorobowym ale
mam nadzieje ze fotki bedą ...poczekaj Marysiu...prosze[/QUOTE]

spokojnie, spokojnie. A jak nie Ci moi, to na pewno fundacja Adopcje Malamutów będzie zainteresowana. Są bardzo skrupulatni jeśli chodzi o trzepanie przyszłych domków i mocno zaangarzowani, więc wierzę, że nie odmówią pomocy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...