Jump to content
Dogomania

Szczeniaczki Negry już mają domy, ona jeszcze czeka


erka

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xxxx52']cierpliwosci ,ja czasami musze czekac na odpowiedna rodzine nawet do 2 miesiecy[/quote]

tak krotko???? my czasem i pół roku i dlużej...

Boksio - piękny, rasowy, mlody, grzeczny - ideał po prostu - czeka już ponad miesiąc - całe szczęście, że ma tymczas.....:shake:

Link to comment
Share on other sites

zróbmy tak - zaplace za dom tymczasowy dla wszystkich szczeniaków (jedzenie, leczenie etc.) do czasu znalezienia domu stalego.
ktos kto moze miec odrobine miejsca i pieski mu nie przeszkadzajá - nie bédzie musial martwic sié o ich utrzymanie i ze zostanie z nimi sam na lodzie.
jak to teraz rozglosic dziewczyny?

Link to comment
Share on other sites

Jest lepiej! :lol:
Dzwoniłam przed chwilą do pana opiekującego się Negrą i szczeniorkami i dowiedziłam się,że dzisiaj zostały wydane dwa szczeniaczki:lol:. Oba pojechały do jednego domu do Pińczowa.
A jeszcze jeden został juz przez kogoś zamówiony.
Czyli zostałyby tylko dwa szczeniorki do wydania:lol:.
Ten pan jeździ do nich dwa razy w tygodniu, ale znalazł kogoś znajomego, kto pracuje w pobliskiej miejscowości i on karmi je w pozostałe dni. Czyli prawie codziennie ktoś tam u nich jest.
W tej sytuacji nie ma potrzeby wiezienia ich gdzieś do hotelu.
Jest też jakaś nadzieja dla Negry , człowiek, który buduje obok dom powiedział,że może na wiosnę, jak skończy budowę mógłby ją wziąć , ale to jeszcze nie jest pewne.
W każdym razie dziękujemy emilia2280 za pomoc:loveu:.
Powiedziałam temu panu o pieniądzach , które wpłaciłaś na rzecz tych psiaków na AFN i powiedziałam,że gdyby szczepił szczeniaczki,,żeby brał fakturę na AFN.
Pan powiedział, że zaszczepi na swój koszt, natomiast można przeznaczyć tą sume na sterylizację Negry.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...