Jump to content
Dogomania

Kosmetyki Pure Paws


martyna.

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • 8 months later...
  • 1 month later...

[quote name='martyna.']Interesuje mnie oferta kosmetyków Pure Paws.Czy zna ktoś te kosmetyki?Proszę napiszcie mi coś o nich i gdzie kupujecie.
Pozdrawiam[/quote]
ostatnio zakupiłam te kosmetyki tutaj

[URL="http://onlineshop.germapol.pl/sklep,2282,,,02,,pl-pln,17819,56660.html"]SZAMPONY , PURE PAWS. On-line Shop Germapol s.c.[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ja własnie stałam się szczęśliwą posiadaczką dla mojej suni,tych kosmetyków.
Uważam już po pierwszym kąpaniu że są rewelacyjne:Cool!:
Fakt,faktem że nie są tanie ale naprawdę tego warte.
Wcześniej używałam hery,ring,bio-groom i powiem że nie narzekałam były dobre ale po kąpieli w pure paws zauważyłam b.dużą różnice w wyglądzie sierści,łatwiejszej pielęgnacji,jak i wyraźnym samopoczuciu suni:lol:
I jeśli tylko taki efekt będzie się utrzymywał nadal to napewno nie zrezygnujemy z niech mimo ceny.
Dla mnie numer jeden:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

[B]Ja jestem bardzo zadowolona z szamponu ...:) No ale te szampony [/B][B][FONT=Arial][SIZE=2][B]Pure Paws Ultra Brightening Shampoo i [/B][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Arial][B][FONT=Arial][SIZE=2][B]Pure Paws Ultra Reconstructing Shampoo nie nadają sie do codziennej pielegnacji ponieważ wysuszają wło[/B][B]s [/B]
[/SIZE][/FONT][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 4 months later...

My stosujemy szampon Pure Paws White Magic... ślicznie pachnie, super się pieni :) trzeba tylko dobrze wypłukać, ponieważ szampon jest fioletowy i w niektórych miejscach, słabiej wypłukanych, pozostał fioletowy nalot...

A z tym wysuszaniem włosa może coś być, po kąpieli w PP włos mojego psa zrobił się jakby twardszy :hmmmm:

Edited by mychaaaaa
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']mychaaaaa czyli Pure Paws White Magic ładnie wybiela ?[/QUOTE]

Tak, ja użyłam go raz (dopiero go kupiłam) i już widzę efekty.

Dzisiaj wypróbuję ten szampon na mojej grzywiastej suni i sprawdzę jak sprawuje się na włosie jedwabistym ;)

Mój samoyed naturalnie jest koloru ecru z biszkoptowymi znaczeniami. Po jednorazowej kąpieli w Pure Paws miejsca ecru zrobiły się śnieżnobiałe, a biszkoptowe znaczenia stały się o ton jaśniejsze. Z tego co czytałam po 4-5 kąpielach powinny być w ogóle jasne ;)
Trzeba tylko nie przedłużać czasu trzymania go na włosie i bardzo dokładnie spłukiwać bo zostawia inaczej fioletowy odcień ;)
Trochę wysusza włos, ale myślę, że jak nałoży się super odżywkę to powinno być ok :)

Ogólnie po kąpieli w tym szamponie prezentował się super, choć nie ma jeszcze w 100% pełnego włosa:

[IMG]http://i1104.photobucket.com/albums/h339/paulinkax89/Olsztyn%202011/DSC09189.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mychaaaaa']Tak, ja użyłam go raz (dopiero go kupiłam) i już widzę efekty.

Dzisiaj wypróbuję ten szampon na mojej grzywiastej suni i sprawdzę jak sprawuje się na włosie jedwabistym ;)

Mój samoyed naturalnie jest koloru ecru z biszkoptowymi znaczeniami. Po jednorazowej kąpieli w Pure Paws miejsca ecru zrobiły się śnieżnobiałe, a biszkoptowe znaczenia stały się o ton jaśniejsze. Z tego co czytałam po 4-5 kąpielach powinny być w ogóle jasne ;)
Trzeba tylko nie przedłużać czasu trzymania go na włosie i bardzo dokładnie spłukiwać bo zostawia inaczej fioletowy odcień ;)
Trochę wysusza włos, ale myślę, że jak nałoży się super odżywkę to powinno być ok :)

Ogólnie po kąpieli w tym szamponie prezentował się super, choć nie ma jeszcze w 100% pełnego włosa:

[/QUOTE]
NO TO SUPER!!!! ja mam problem z przebarwiona brodą od jedzenia .....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...