Jump to content
Dogomania

Aniu_sia

Members
 • Posts

  83
 • Joined

 • Last visited

Contact Methods

 • AIM
  5010248
 • Website URL
  http://www.maltanczyki.eu

Converted

 • Location
  Nad Morzem

Aniu_sia's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Najlepiej wybrać się do hodowli ,pobawić się z pieskami i sprawdzić jak się czujesz..
 2. Oj dawno to było -Bell Sesso -Pola zamieszkała w hodowli Satiamore w Łodzi i po uzyskaniu uprawnień hodowlanych sama sostała mamusią!A u nas w hodowli sporo zmian ,mozna zobaczyć na stronie hodowli.Miłego zwiedzania.Zapraszam.
 3. Bardzo proszę o zajrzenie na wątek trzech porzuconych psiaków, muszkieterów: http://www.dogomania.pl/threads/200790

  Dwa z nich od kilku miesięcy w hotelu czekają na domy. Niestety odzew z ogłoszeń jest znikomy :-( Psiaki nie mają praktycznie żadnych deklaracji, na wątek już mało kto zagląda, a długi rosną :-( Już raz groziła im eksmisja, której udało się cudem uniknąć, teraz sytuacja się powtarza :-(

  Bardzo proszę o pomoc dla tych dwóch psiaków - przede wszystkim finansową, bo bez niej niedługo będą musieli opuścić obecne miejsce... Będę też wdzięczna za bazarki, rozsyłanie i podnoszenie wątku, ogłoszenia. Oba psiaki szukają również tymczasów.

  Za wszelką pomoc bardzo dziekuję!

  dsc0748a.jpg

 4. Przesliczna dziewczynka i taka kochana lizaweczka, jest bardzo zakochana w swojch włascicielach.
 5. Pewnie ze śliczne,bo moje i nadal czeka na kochających wyjatkowych włlaścicieli!!!
 6. Pseudochodowla się ogłasza ot co...
 7. Aniu_sia

  Zacieki :(

  Zacieki są spowodowane zasiedleniem grzybków-malasazją leczy sie to długo .Nie można dopuszczac aby włoski pod oczami były mokre.No More Stains leczy skutek ale nie samą chorobę.
 8. Fotka z blondynkami się znajdzie Roxi wygląda jak rodzynek w bitej śmietanie.
 9. Piękna stronka :)

  Pozdrawiam

 10. Lepiej pózno niż wcale-nareszcie galeria Roxi zrobiona. A żebyście widzieli jak czarna Roxi wygląda z gromadką białych maltańczyków-cudo .
 11. [IMG]http://i54.tinypic.com/qmxq2d.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2wfimf4.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/11j5biw.jpg[/IMG]W dniu 24.09.2010 w mojej hodowli urodziła się sunia .Rodowód jej można zobaczyc na stronie [URL]http://www.znadmorskiejzatoki.pl/[/URL] .[IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fea61f1d27595b38.html[/IMG]
×
×
 • Create New...