Jump to content
Dogomania

Galeria Buby, Prady i Cziki [*]


C&B

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kalyna, naprawdę? Ja wszystkie swoje psiaki i inne zwierzaki całuję.
Aron codziennie rano wita mnie uśmiechem (tak, PONy się uśmiechają, podnosząc fafle i pokazując siekacze, nawet foto znalazłam [url]http://img571.imageshack.us/img571/8003/wikit3d.jpg[/url] ) i całuje mnie prostu w usta. Taki to uroczy pies :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='junoo']kalyna, naprawdę? Ja wszystkie swoje psiaki i inne zwierzaki całuję.
Aron codziennie rano wita mnie uśmiechem (tak, PONy się uśmiechają, podnosząc fafle i pokazując siekacze, nawet foto znalazłam [URL]http://img571.imageshack.us/img571/8003/wikit3d.jpg[/URL] ) i całuje mnie prostu w usta. Taki to uroczy pies :p[/QUOTE]

A ja niet :eviltong:
Co innego, gdy one mnie liżą, a co innego, abym to ja je miała całować. Przytulać tak.

Link to comment
Share on other sites

Nie mam, aparat nadal w Bialym ;)

Dzis pochowalam Bulce zabawki, bo mamy maly problem na dworze ;) W domu jest baardzo nakrecona, zawsze ladnie przynosi zabawki, a na dworze niby jest zainteresowana, poleci za czyms jak rzuce, ale na tym sie konczy, nie chce podniesc i przyniesc.

Mala ma juz 12tyg. Leeeeci ten czas :) jak na razie calkiem dobrze nam sie zyje, jak wyjdzie z okresu gryzienia wszystkiego, to juz w ogole fajnie bedzie :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=2]Bułka kończy dziś 3 miesiące :) Jest już prawie miesiąc u mnie, szybko przeleciało ;) Mój mały prywatny mistrzunio :loveu: jest wkurzająca i to bardzo, ale i tak to moje małe kizimizi :evil_lol: umiemy siadać, pacać, obracać się i powoli ogarniamy podawanie łapki :cool3:[/SIZE][/B]

[IMG]http://img832.imageshack.us/img832/9269/imag0956o.jpg[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][quote name='junoo']cudeńko :loveu: i życzymy wszystkiego co najlepsze :)
achhh te pierwsze miesiące są na zawsze w pamięci :D[/QUOTE]
dzięki :)
Jak dla mnie to mogłaby być już starsza :evil_lol: szczyle to zło i prędko następnego mi się nie zachce :diabloti:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/15272_523805344331809_1003840081_n.jpg[/IMG]
pańcia chora, to piesek dzielnie wspiera :grins: of kors w przerwach w roznoszeniu domu ;)
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][quote name='Cytrynaaaaa']Ale ona świetna jest. :D[/QUOTE]

[quote name='Alise']Pięknie się rozwija maleńka :loveu:[/QUOTE]
Dziękuję w Bubsowym imieniu ;)

Dziś Bubel była ze mną w szkole :evil_lol: Mina nauczycieli bezcenna, ale nawet się nie czepiali :grins: była dzielna, potem jak trochę tłumu się zeszło to był lekki strach, ale się ogarnęła ;)

Na dniach powinnam mieć aparat, ale nie wiem co to wyjdzie :lol:

[IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/400675_495909667124122_445089007_n.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']po co ci pies w szkole? :lol:[/QUOTE]
zakończenie roku było, to niech piesek się posocjalizuje z ludźmi :evil_lol: po co mam iść na zakończenie, wracać po nią 4 km, i iść z nią na porządny spacer, skoro mogę wziąć ją ze sobą :evil_lol: jestem leniwym człowiekiem i lubię sobie ułatwiać życie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B'][B]zakończenie roku było[/B], to niech piesek się posocjalizuje z ludźmi :evil_lol: po co mam iść na zakończenie, wracać po nią 4 km, i iść z nią na porządny spacer, skoro mogę wziąć ją ze sobą :evil_lol: jestem leniwym człowiekiem i lubię sobie ułatwiać życie:diabloti:[/QUOTE]

tak myślałam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']tak myślałam :lol:[/QUOTE]
of kors nie moje niestety, przede mną jeszcze 2 miesiące męczarni, ale z pewnych względów musiałam tam być :lol:

Bubs wpadła dziś do wody, pływanie chyba nie będzie jej ulubionym zajęciem, ale czas pokaże ;)

Link to comment
Share on other sites

Kiss nie lubi wody w żadnej postaci ha ha Deszcz pada to na dwór nie chce wychodzić, a jak już go zmuszę to ciągnie się na smyczy. Z wanny potrafi spieprzyć, nie jest fanem kąpania się. Nad jeziorem raz za mną wbiegł do wody, ale potem nie podchodził do niego na kilka metrów ha ha i wyskoczył z tego jeziora szybciej niż wbiegł ha ha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Kiss nie lubi wody w żadnej postaci ha ha Deszcz pada to na dwór nie chce wychodzić, a jak już go zmuszę to ciągnie się na smyczy. Z wanny potrafi spieprzyć, nie jest fanem kąpania się. Nad jeziorem raz za mną wbiegł do wody, ale potem nie podchodził do niego na kilka metrów ha ha i wyskoczył z tego jeziora szybciej niż wbiegł ha ha[/QUOTE]
Ja byłam dziś z nią i znajomymi nad zalewem, i kolega rzucił jej patyk do wody, poleciała za nim, ale jak się zorientowała co się dzieje to wyszła, i potem już uważała gdzie leci :evil_lol:
Dzisiaj 3,5h była ze mną na mieście, wróciła to padła, myslałam, że i ja sobie odpocznę, ale gdzie tam... pól godziny snu i pies jak nowy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...