Jump to content
Dogomania

Galeria Buby, Prady i Cziki [*]


C&B

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Już chyba wiem co stało się z Transą :-( Ale niestety nie mogę napisać tego na forum, bo nie mogę kogoś oskarżać jeśli nie mam pewności... Jestem potwornie zła, i mam nadzieję, że kiedyś prawda wyjdzie na jaw i zostaną odpowiednie kroki podjęte, żeby pewna osoba doczekała się odpowiednich konsekwencji :-(

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Empatia kończy 10 miesięcy - sama nie wiem kiedy to zleciało. Z jej zdrówkiem jest dużo lepiej - na pyszczku zarasta ładnie, i jakiś czas temu oddzieliłam ją od Foli, ponieważ zauważyłam, że F. juz nie liże jej rany na karku, ale ją wygryza, i to się babra strasznie, więc dziewczyny mieszkaja na razie osobno, ale rana się goi, już jest blada i trochę zastrupiała, więc jeszcze trochę i dziewczyny znów będą razem szaleć, a teraz wypuszczam je na wspólne spacery tylko pod moim okiem, żeby F. nie zaczęła wygryzać tej rany :shake:

Link to comment
Share on other sites

U nas dzieje się :diabloti:
Jako, że podczas kiedy Bida była u nas mój wujek zaczął budować budę dla psa i został mu tylko dach do zrobienia, rodzice postanowili zaopiekować się jakiś psem... No i stanęło na suczce ze schroniska - skontaktowaliśmy się z wolontariuszkami, i dziś rano wyjechałam po psa. Wróciłam z cętkowanym pseudo ONem-rottweilerem-wyżłem-i nie wiem czym jeszcze ;) W wakacje będzie robione nowe ogrodzenie, ponieważ te jest miejscami dziurawe, pies mieszka na razie w dużym (2,5 m x 5 m ) kojcu, oczywiście tylko gdy nas nie ma. Dziś przed zostawieniem jej tam spędziałam z nią ok. 4 godzin, żeby choć trochę się przyzwyczaiła do nowych warunków. Buda jest na prawde solidna, wrzucona jest tam także stara kołdra, więc ma ciepło, jedzenie, picie, którym nie musi się z nikim dzielić, jak w schronisku gdzie psów było pełno. Kojec jest tak wysoki, że nikt oprócz nas, i sąsiadów, którzy gdy my nie bedziemy mogli przyjechać będą psa karmić i się z nią bawić, więc pies na pewno nie zaginie jak Transa... Nie wiem czy uważacie to za słuszne, ale ja jestem bardzo zadowolona, i jestem pewna, że Pradzie (jej nowe imię) będzie tu dużo lepiej niż w schronie...
Aktualnie Prada ma cieczkę, ale żadnych szczeniaków nie bedzie (ani ona nie ma jak stamtąd wyjść, ani żadni adoratorzy nie maja się jak do niej dostać gdy jest w boksie, a gdy nie jest to znaczy że jest ze mną ;) ) a na wiosnę sterylizacja, ponieważ po zabiegu będzie dochodzić do siebie tam w domu i musi z nią ktoś parę dni zostać, a teraz w zimę nie ma szans, bo dom jest jeszcze nie ogrzewany ni nic...

Link to comment
Share on other sites

Pilnuję :)
Sąsiedzi też już zakochani, wygladają do niej ciągle :D
Mam fotki, dziś będą ładniejsze, ale na razie te - Prada jeszcze trochę zestresowana, bo była jeszcze u weterynarza ;)
[IMG]http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1440117.jpg[/IMG]

[IMG]http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1440120.jpg[/IMG]

No cóż, przeciętna to ona nie jest ;)

Link to comment
Share on other sites

No to nowe fotki (dość gruba jest, ale na normalnej karmie, a nie surowym mięsie jak w schronie, i dużej dawce ruchu powinna zbędny tłuszczyk zgubić ;) )
[IMG]http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1440167.jpg[/IMG]

[IMG]http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1440199.jpg[/IMG]

Prada śnieg uwielbia - skacze w nim, tarza się. A dziś tak biegła, że wywaliła moją mamę, sama się wywaliła, a ja na nie xd Całe szczęście tylko mamie się coś stało!:diabloti: Porwane jeansy i trochę krwi :evil_lol: Ogólnie z adopcji jestem bardzo zadowlona - o takiego psa chodziło!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Byłam dziś u Prady ;) Pogoda nie ciekawa, więc suczka w budzie spała, ale myślę, że buda zdaję egzamin - psu widać, że było ciepło, pomimo tej pogody. Wyprowadziłam z nią, pobiegałyśmy, niestety krótka smycz nie pozwoliła pokazać Pradzie na co ją stać, ale tarzanko w śniegu, skoki w największe zaspy - jak najbardziej były! Jutro jade do Warszawy, to kupię jej jakąś smycz regulowaną, to dziewczyna bardziej poszaleje, bo ja nie nadążam :evil_lol: W wakacje planuje zrobić jakieś przeszzkody do agility i z nią potrenować, bo ma potencjał ;)

Link to comment
Share on other sites

Zdjecia będą jutro - dziś do Prady jedzie tylko moja mama, bo ja jadę zaraz do Wawy, i wracam po 12 w nocy.
U nas są problemy :diabloti: Wczoraj był taki wiatr, że Czikę zaczęło zwiewać xd No i łapki marzną.. :shake: Ale kiedyś zakładałam jej skarpetki dla małych dzieci, to je zdejmowała... Zastanawiam się nad jakimś ciuszkiem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Byłam dziś u Prady ;) Pogoda nie ciekawa, więc suczka w budzie spała, ale myślę, że buda zdaję egzamin - psu widać, że było ciepło, pomimo tej pogody. Wyprowadziłam z nią, pobiegałyśmy, niestety krótka smycz nie pozwoliła pokazać Pradzie na co ją stać, ale tarzanko w śniegu, skoki w największe zaspy - jak najbardziej były! Jutro jade do Warszawy, to kupię jej jakąś smycz regulowaną, to dziewczyna bardziej poszaleje, bo ja nie nadążam :evil_lol: W wakacje planuje zrobić jakieś przeszzkody do agility i z nią potrenować, bo ma potencjał ;)[/QUOTE]
Byłoby super, gdybys w ten sposób mogła rozładowac trochę ajej akumulatorków:)

[quote name='C&B']Zdjecia będą jutro - dziś do Prady jedzie tylko moja mama, bo ja jadę zaraz do Wawy, i wracam po 12 w nocy.
U nas są problemy :diabloti: Wczoraj był taki wiatr, że Czikę zaczęło zwiewać xd No i łapki marzną.. :shake: Ale kiedyś zakładałam jej skarpetki dla małych dzieci, to je zdejmowała... Zastanawiam się nad jakimś ciuszkiem :evil_lol:[/QUOTE]
A co będziesz robiła CAŁY dzięń w W-wie...?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...