Jump to content
Dogomania

Galeria Buby, Prady i Cziki [*]


C&B

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Aaaaa, widze problem w braku ogrodzenia;)

Pzdr.[/QUOTE]
No niestety...
Byleby do wiosny...

A ja dziś pół dnia w B-stoku spędziłam na badaniach i jestem padnięta... :shake: Ledwo się z domu wywlekłam żeby z psem wyjść... :evil_lol:
A jutro jadę na konie, i mam nadzieję, że uda mi sie jakieś fotki zrobić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']bo ona po studiach jest :) nie dostałaś dyplomu z książeczką schroniskową?:)[/QUOTE]
Nie :evil_lol:

Galop, po ponad miesiącu niejeżdżenia, więc proszę o wyrozumiałość ;)
[url]http://www.youtube.com/watch?v=1RyjcXgxJGs[/url]

Link to comment
Share on other sites

Padam :diabloti: Ale czekam na wiadomość, ile nasz sztab WOŚP nazbierał ;) Ogólnie rozwaliłam sobie dziś buty, i kwestując miałam wodę w butach, ale co poradzić, trzeba być twardym :evil_lol: Ludzie mega nastawieni, chętnie wrzucali pieniążki :loveu: Po 6 godzinach zbierania, wróciałam do sztabu i dopiero wróciłam... I jeszcze mnie i moje koleżanki dopadła pani, która pisała do gazety artykuł o WOŚPie, więc było trzeba udzielić wywiadu, i dać sobie zrobić zdjęcie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']Padam :diabloti: Ale czekam na wiadomość, ile nasz sztab WOŚP nazbierał ;) Ogólnie rozwaliłam sobie dziś buty, i kwestując miałam wodę w butach, ale co poradzić, trzeba być twardym :evil_lol: Ludzie mega nastawieni, chętnie wrzucali pieniążki :loveu: Po 6 godzinach zbierania, wróciałam do sztabu i dopiero wróciłam... I jeszcze mnie i moje koleżanki dopadła pani, która pisała do gazety artykuł o WOŚPie, więc było trzeba udzielić wywiadu, i dać sobie zrobić zdjęcie:shake:[/QUOTE]
Brawo dla wolontariuszki:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='C&B']A więc jestem chora :evil_lol: Jednak paradowanie w mokrych butach dało swoje skutki... :shake: No trudno, za rok i tak idę :diabloti: Nasz sztab uzbierał - 36,6 tys. :loveu:[/QUOTE]

super sumka, a Ty się kuruj, zrób sobie dobrą herbatkę z cytrynką i zawiń w ciepły koc ! :)



przykro Nam z powodu Empatii :sad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...