Jump to content
Dogomania

Pastel


magia85

Recommended Posts

[quote name='katik']Sota, jak było?[/quote] ZARABISCIE - to malo!!!!!!!!!!!
Moj Gucio burczy na inne psy ( nie sunie!) Wiec Wice szefowa kazala spacerowac i nagradzac!
[IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z31/sota36/100_4822.jpg[/IMG]
Szło siewtnie! Potem dla odprezenia
[IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z31/sota36/100_4835.jpg[/IMG]
Dzis, tak mowila dziennikarka,ktora przyjechala na ow trening, o 18.00 w katowickich Aktualnosciach ( program lokalny) bedzie maly reportazyk z dziejszego dnia! No i "wywiadzik" ze mna o klopocie mojego Gucia!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Długa się nie odzywałyśmy, a trochę sie u nas działo. Najsmutniejsza wiadomość to taka, że skończyłyśmy kurs:placz: I co my teraz będziemy robić w czwartki i piątki:-( No ale było super. Mała zrobiła ogromne postępy i mam nadzieje, że ja tez:eviltong: Jak tylko będzie możliwość to z chęcią zapiszemy się na kurs obedience, bo podobno ma powstać,a na razie powtarzamy i wymyślamy nowe rzeczy żeby nie wypaść z wprawy. Konkretniej to ja nie mogę wypaść, bo mała idzie jak burza i jak tylko wyciągam kliker to już jest skupiona:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaki do 5miesiaca życia płaca 500zł,i my właśnie na ta kwotę się załapałyśmy:p Potem o ile dobrze pamiętam do roku 600zł, a powyżej 650. Dla psów adoptowanych ze schroniska jest zniżka i wtedy chyba płaci sie jak za szczeniaka. najlepiej zadzwonić i sie zapytać;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='ATLANTYDA']My właśnie zaczęliśmy szkolenie z Pastelem , które się bardzo podoba .
Myślę że to dobry wybór ,przyjemne z pożytecznym .Mam tez możliwość poznania w inny sposób swojego psa ,dla niego to bardzo dobra zabawa .[/quote]
A gdzei macie zajecia????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ATLANTYDA']W Świętochłowicach ,na razie byliśmy na dwóch spotkaniach .[/quote]
W mojej szkole!!!!!!!!My tez sie tam czasem pojawiamy. Pisze " czasem" , bo niestety moja grupa ma zajecia we wtorki, i nie bardzo mi to pasuje z praca:( ps. to ja, sota36 z konta mojego Darka, a pancia Gucia:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ATLANTYDA']Nasza grupa miała zajęcia w czwartki ale na ostatnim spotkaniu Alicja zaproponowała zmianę na wtorek więc może sie spotkamy :lol:
Teraz mogę odpowiedzieć Ali od Ozulka że jeszcze chodzicie bo pytała o Was;)[/quote]
Kurcze dla nas wtorki to zwloki - cholerka! Pracuje prawie 10 godzin ( po zmianie planu) i wlasnie owe wtorki przestaly mi pasowac. Teraz tez nie bede, bo wyjezdzam sluzbowo do Zakopanego, ale moze uda sie cos mi skombinowac 13 bodajze...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...