Jump to content
Dogomania

Pytanie do znawców jamniczej natury


gayka

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='gayka']Mi tez się wydaje to dziwne, ze taki 12 tyg maluch jest juz nauczony.Teraz sobie mysle,ze to może oznaczac,ze szczeniaki poprostu załatwiaja się w jedno miejsce...sama nie wiem.Ale oczywiście zdaje sobie sprawe, ze urlopik macierzyński mnie nie ominie!!;)
Ja skłaniam sie w stronie pieska standardowego gladkowlosego.[/quote]

Mysle że te spore szczeeniaczki od URSUS w innym domu też beda sie załatwiać na dworze:lol:;).
A ja namawiam Ciebie na króliczą gladkowłosą piekność od URSUS:lol:.
Gayka królicze jamniki maja wiele zalet
i charakter jamnika standartowego:lol:.
Wiem bo biega u mnie w domku jamnisia królicza od URSUS:loveu:
juz od czerwca 2007:lol::lol:
Jest fantastyczna,milutka,i bardzo sprytna;)
Bardzo szybciutko nauczyła się załatwiać na dworze chociaż była baardzo
malutka:lol::lol:
Na zdjęciu to ta krótkowłosa oczywiście:lol::lol:
[IMG]http://images26.fotosik.pl/153/c5d81fff614d20d0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Taaaaaaaaaa,sztuka mięsa:evil_lol:Luzuj trochę i więcej poczucia humoru!Nigdy nie powiedziałas do swojego psa w żartach"ty bestio",albo inaczej?Ja tam do swoich notorycznie gadam,że zrobię z nich pieczeń,albo oddam na sajgonki i jakoś nie wpadły w depresję.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']Taaaaaaaaaa,sztuka mięsa:evil_lol:Luzuj trochę i więcej poczucia humoru!Nigdy nie powiedziałas do swojego psa w żartach"ty bestio",albo inaczej?Ja tam do swoich notorycznie gadam,że zrobię z nich pieczeń,albo oddam na sajgonki i jakoś nie wpadły w depresję.:loveu:[/quote]


dokładnie Gonia, 'na parówki':evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia']Taaaaaaaaaa,sztuka mięsa:evil_lol:Luzuj trochę i więcej poczucia humoru!Nigdy nie powiedziałas do swojego psa w żartach"ty bestio",albo inaczej?Ja tam do swoich notorycznie gadam,że zrobię z nich pieczeń,albo oddam na sajgonki i jakoś nie wpadły w depresję.:loveu:[/quote]
No ba!A mój TŻ przedżeźnia Sajdunie i woła Srajda :eviltong:, bo jej się jeszcze na dywan zdarza :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...