Jump to content
Dogomania

Częstochowa - krajowa - 20.04.2008


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie
Będę jechać z Łodzi. więc jak trafic na miejsce? Na mapie wymyśliłam sobie że z Wojska Polskiego skręcę w Warszawską, potem w Jana Pawła II, a potem w Kilińskiego... tylko ta wystawa jest na lewo od Jana Pawła czy na prawo? chyba na prawo bo gdzieś czytałam że ma być dojazd od Dekabrystów. Więc jak tam "ostatecznie trafić? Co jest "rozkopane"?

Na ZUMI znalazłam ten stadion, tylko od której strony (ulicy) są wejścia?

Link to comment
Share on other sites

panienkabubu sama duza wilgotnosc w powietrzu powoduje ze wsyztsko jest takie nieprzyjemnie mokre.. a do tego ta dosyc niska teperatura:roll: mi sie szczerze odechciewa tej wystawy:evil_lol:

dzwonila do mnie znajoma ktora dzisiaj wystawiala cockery, mowila ze korkow ani problemow z zaparkowaniem niedaleko nie bylo.. ale jutrona pewno bedzie inaczej bo dzisiaj tylko byly chyba 2 grupy? ogolnie ciezko z dostepem do jakiekokolwiek pradu, organizacja taka sobie.
Ja mam nadzieje tylko ze organizatorzy pomysleli i dadza Yorki, westy, shih tzu i wszystkie niskonozne ktore moga ciagnac wlosem po ziemi na bieżnie bo inaczej nawet w tej wilgotnej trawie ich sobie nie wyobrazam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Judit']A nasza najmłodsza sunia zrobiła coś sobie w nogę i od wczoraj kuleje :-( :-( :-( a jutro miałbyć jej debiut.[/QUOTE]

Współczuje, ja z powodu zranienia łapki też jeszcze nie wystawiam Liliana :( To juz 4 wystawa, która mu przepadła :-(:-(


A my deszczu sie nie boimy! Nawet przemoczeni będziemy biegać po ringu :lol: za dlugo juz na wystawie nie byłam :evil_lol: Żeby tylko nie wywinąć koziołka na tej mokrej trawie :oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie, ja się o buty boję, co by nie przemokły :evil_lol:
flashka- masz rację o tej wilgotności, już widzę pokręcone sierści psów od wody .... Ech.... Ale cóż! Trzeba się uporać, zobaczycie, będziecie jeszcze zadowoleni z tej wystawy :multi:

Do zobaczenia!!!

I o wszystkich "ważniejszych" wynikach, BOG, BIS proszę najpóźniej do wtorku rana mnie poinformować :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talagia']Współczuje, ja z powodu zranienia łapki też jeszcze nie wystawiam Liliana :( To juz 4 wystawa, która mu przepadła :-(:-(
[/quote]

aż czwarta? :shake: wielka szkoda
U naszej małej najgorzej było wczoraj wieczorem, od wczoraj smarowana, maściowana łapka cały czas i niby lepiej. Mniej kuśtyka. Zobaczymy jak będzie dziś na noc i nad ranem. :roll: Jarda i Gipsy jadą na pewno, a niunia nie wiem czy pojedzie.

Link to comment
Share on other sites

A mnie szlag trafia juz z ta wystawa po prostu:angryy: :placz:
moja znajoma zglosila 2 psy dostala 2 potwredzenia przyjecia mailowe a listowne tylko na jednego psa mimo ze zaplacila za 2. Oczywiscie dzisiaj nikt w katalogu na wysatwie nie chce nic sprawdzic co jutro jest. Wiec znajoma jedzie z Olsztyna kilka godzin pociagiem cala noc w ciemno placac za same bilety prawie 200 zloty:angryy::angryy:...ja tam widze niezły burdel:angryy::roll:;) mam nadzieje ze sklad organizatorski jest kompetentny i jakos ta sytuacje rozsadnie rozwiąża.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oleniek']Witajcie
Będę jechać z Łodzi. więc jak trafic na miejsce? Na mapie wymyśliłam sobie że z Wojska Polskiego skręcę w Warszawską, potem w Jana Pawła II, a potem w Kilińskiego... tylko ta wystawa jest na lewo od Jana Pawła czy na prawo? chyba na prawo bo gdzieś czytałam że ma być dojazd od Dekabrystów. Więc jak tam "ostatecznie trafić? Co jest "rozkopane"?

Na ZUMI znalazłam ten stadion, tylko od której strony (ulicy) są wejścia?[/quote]
Wejście na wystawę jest od Kilińskiego i od Dąbrowskiego z tym, że ul.Dabrowskiego remontują ale sposobem można na nią wjechać, nie zważając na zakazy. Dzisiaj było w miarę dobrze z parkowaniem ale jutro może być kiepsko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...