Jump to content
Dogomania

Przepiękny kociak Hetre... Już od dawna w cudownym domku!!! :)


Hakita

Recommended Posts

Aniu, to jest nie do przyjęcia :shake:, żebyś Ty tak późno przyjechała.
Myślę, że najpóźniej w Warszawie powinnaś być ok. 12 - 13 i proszę tu bez wykrętów, bo........:mad::mad::mad:.
Jak Ty chcesz być ok. 19 w Warszawie, nim dojedziemy, ummyjesz ręce po podróży, poznasz moje zoooooo, to o której siądzemy do pogaduch i próbowania efektów mojej ciężkiej pracy. To wykluczone. Ja się nie zgadzam na Twój wariant. Nie, nie, nie !!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 293
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Neigh']No ja też.........tym bardziej, że w takim układzie, to nie wiem czy dam radę sie wyrwać czasowo:( Troszkę mi się pokomplikowało....[/quote]

No nie, nie rób mi tego Neigh, proszę........:-(. A jak prośba nie poskutkuje......:mad:

Link to comment
Share on other sites

Kochani moi, ja w biegu (zapewne jak każdy :evil_lol:), ale śpieszę choć słówko napisać ;)
Evuniu, postaram się wcześniej, pójdźmy na kompromis i postaram się być w Warszawie ok. 15, ale Neigh Ty nie możesz nie dotrzeć...:shake:
Wszystko uzależniam od opieki, jaką uda mi się do kociambrów załatwić.
Prawda taka, że do Zulka mógłby podjechać ktoś tylko raz, ale Mały powinien dostać antybiotyk wieczorem, a nie wiem jeszcze czy uda mi się załatwić kogoś, kto będzie mógł być cały czas lub podjechać chociaż 2 razy...
Wszystkiego się dowiem, a teraz biegnę po prezenty...:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Sernik zrobiony :lol:...... nie wiem jak wyszedł, bo nie próbowany jeszcze.
Zaczyn na chleb rośnie, jeszcze jedno ciasto w piecyku itd, itd.

Hakitko, szukaj ,szukaj i przyjeżdżaj jak najwcześniej, proszę, żeby można trochę pogadać......... Myślę, że wszystkich możemy zaprosić na 17.......jak myślisz?
Bilety kupione?

Neigh, mam nadzieję, że nie obraziłaś się za :mad: i będziesz mogła przyjechać.

Link to comment
Share on other sites

A ja już po zakupach - zrobiłam dla wszystkich przezenty w godzine :-o
Ale kulinaria zajmują więcej czasu... Przede mną słynne śledziki pod pierzynką :)

Co do przyjazdu...
Myślę, że możesz się umawiać ze wszystkimi na 17, jeszcze nie szukałam połączeń, ale wynajdę cosik, żeby być najpóźniej na 15. Bilet kupię przed samą podróżą. Niestety opiekunki całodobowej mieć nie będę, więc muszę poprosić o dochodzącą chociaż pomoc moją przyjaciółkę Asiak. Nie wiem, czy będzie mogła...:shake: Moja Mamita jest chora i chciałabym jej oszczędzić podróżowania, ale jak wyjścia nie będzie, to oczywiście mi pomoże.

Trochę się zmartwiłam teraz...
Hetre po przyjeździe miał luźną kooopke, później zaczęło się wszystko normować. Wczoraj znów luźna, a dziś zrobił 2 razy luźną...
Co to może być?
Nie wiem, leki? Środek na odrobaczenie działa? Inne jedzenie? Czy wszystko razem?
Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze...
Poza tym przed chwilką odpadł mu strupek z ogonka.

OK, biegnę dalej do roboty. Jak skończę w nocy kulinaria, to zabiorę się za wysyłanie życzeń świątecznych...

Neigh, musisz być. Nie przyjmuję żadnej odmowy...:shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jest świeżo po podaniu środka na odrobaczenie, to luźny qoopal może być następstwem właśnie tego. Ale jeśli Hetre je, jest wesoły itd. to raczej nie ma powodów do niepokoju.
Ja też zauważyłam i muszę spytać wetki co to jest, że jak mój Filemon podchodzi do kuwety na qoopala, to najpierw głośno zamiauczy. Tak myślę, że Go to boli.......? Później jest ok.
Czekam na podanie konkretnej godziny, może być nawet smsem.
Neigh, szykuj się na 17 w drugi dzień świąt. I bez żadnych tam.......

Link to comment
Share on other sites

Hmmm, no świeżo nie jest po podaniu, bo dostał we wtorek, jak przyjechał ten nowy środek, który działa od wewnątrz i zewnątrz na robale...
Mam nadzieję, że to nic takiego, bo apetyt ma wilczy, jest wesoły i miziałby się i miział...:loveu::loveu::loveu:
A u Twojego Filemona to się niedawno pojawiło, czy było tak zawsze?
Mój Synuś Zulusowy zanim kooopke zrobi, to jest rytuał...
Na początek chodzi po mieszkaniu, jęczy, płacze, wyśpiewuje, po czym biega jak oszalały, dzikuje po całym mieszkaniu, aż w końcu się kładzie, myśli i idzie na 2 :lol: Cały Zulusek, tak było jest i pewnie będzie zawsze :lol:

Wszystko zrobiłam, nie powiem...słup kręgowy czuje się średnio...:shake: Teraz biorę się za życzenia...
Wyszukam połączenia i dam Ci znać Kochaniutka :)
Neigh musisz być!!! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][I][COLOR=black][FONT=Tahoma][COLOR=navy]Niech te Święta tak wspaniałe,
będą całe jakby z bajek…
Niechaj gwiazdka z nieba leci,
a Mikołaj tuli dzieci.
Biały puch niech z nieba spada,
niechaj piesek w nocy gada...
Niech choinka pachnie wszędzie,
no i radość wokół będzie…[/COLOR][/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=black][FONT=Tahoma][/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=black][FONT=Tahoma][COLOR=navy]Radosnych, cudownych Świąt Bożego Narodzenia[/COLOR][/FONT][/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=black][FONT=Tahoma][COLOR=navy]Życzy Ania z Nerusiem, Zuluskiem i Hetre[/COLOR] [/FONT][/COLOR][/I][/B]:tree1:[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma][SIZE=3][COLOR=#303030][B] Śnieg okrył ziemię puszystą bielą,[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][COLOR=#303030][FONT=Verdana]
[FONT=Tahoma][SIZE=3][B] Wokół się wszyscy ludzie weselą.
Spłynęła z niebios dla nas nowina-
Najświętsza Panna powiła Syna.
I my Dzieciątku dziś hołd oddajmy
Polską kolędę Mu zaśpiewajmy.
Niech śpiew przy żłóbku i w dzień i w nocy
Mocą, radością serca jednoczy...[/B][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#303030][FONT=Verdana][FONT=Tahoma][SIZE=3][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#303030][FONT=Verdana][FONT=Tahoma][SIZE=3][B] Zdrowych, Spokojnych i Radosnych [/B][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]
[COLOR=#303030][FONT=Verdana][FONT=Tahoma][SIZE=3][B] Świąt Bozego Narodzenia.....[/B][/SIZE][/FONT][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zmysł']PILNIE szukamy osoby z KATOWIC lub okolic do sprawdzenia domku przed adopcją (w Będzinie, 10 km od Katowic), tuż po Świętach!!!!

Kto nam może pomóc???????:mdleje:
Kontakt z Dogomaniaczką [COLOR=black][B]Mośka[/B][/COLOR][/quote]

No, właśnie Neigh mnie uprzedziła. Też pomyślałam o Nim. Neigh, to już drugi przypadek. Tamten mój jest już chyba załatwiony, bo pies jedzie w środę po świętach. A to co pisze Zmysł to kolejna sprawa.
Neigh, jak możesz to podaj Mośce namiar na Niego, bo mi wcięło ten nr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eva']No, właśnie Neigh mnie uprzedziła. Też pomyślałam o Nim. Neigh, to już drugi przypadek. Tamten mój jest już chyba załatwiony, bo pies jedzie w środę po świętach. A to co pisze Zmysł to kolejna sprawa.
Neigh, jak możesz to podaj Mośce namiar na Niego, bo mi wcięło ten nr.[/quote]

Podam:-)

Nie wiem co mi za to Peter poda, ale zakładam, że jakoś urokiem osobistym ( w razie co nadrobię;-) )

Link to comment
Share on other sites

Jezdem, jezdem, ale nieprzytomna...:oops::oops::oops:

Sprawdzałam rozkład jazdy i wyjadę Poznań 12.35 - 15.52 Warszawa Wschodnia. Wcześniejszy pociąg jedzie ponad 4 h, a ten 3 z groszem.
A powrót, hmmm...
Najlepiej by było 11.13 - 14.17 lub 13.08 - 16.36. Później nie mogę, bo mamy w czwartek gości od 16, cała Familia przyjeżdża :)
Ok, biegnę spać, bo padam...
Powiem tylko, że się dziś wzruszyłam...
Moi Rodzice podzielają to, co robię, ale nie byli specjalnie przekonani, kiedy im powiedziałam, że biorę Hetre na tymczas...
Wiele im o nim opowiadałam od czasu, kiedy jest u mnie i dziś pod choinką znalazłam prezent z napisem: Kotek Trójnóżek :loveu::loveu::loveu:
Naprawdę mnie to wzruszyło...:oops:
Dobrej nocki, do juterka Kochani :)

Link to comment
Share on other sites

Kochana, pięknie to napisałaś....... Tacy Rodzice to majątek, wierz mi...... ja miałam różnie.......
Hakitko :loveu:, a nie ma z tego Poznania naprawdę wcześniejszego wyjazdu???? Przecież na 17 mamy gości...... to jak pociąg deko się spóźni to nie mamy szansy zdążyć do domu. A gości nie wypada trzymać przed domem, szczególnie o tej porze roku :oops:.
Przemyśl jeszcze raz ten temat...... i jak odpoczniesz do rana odezwij się.
Dobrej nocy życzę całej rodzince.

Link to comment
Share on other sites

Tak, mam cudownych Rodziców, to najświętsza prawda...:loveu::loveu::loveu:
Wiedziałam o tym zawsze, ale takie sytuacje rozczulają...a kiedy zobaczyli, że ja się rozkleiłam w całej tej sytuacji, to chyba delikatnie i oni się rozkleili...:oops:

No dobra ;)
Piszę jakie mam połączenia:
9.35 - 12.47
11.35 - 15.42
12.35 - 15.52

Ten tam po środku wogóle odpada...:shake: Jedzie o godzinę dłużej, a przyjeżdża prawie tak samo :roll:

Pomyślę nad tym po 9, ale nie wiem, czy dam radę, zobaczymy...
OK, zmykam.
Dobrej nocki Evuniu kochana :loveu: i Tobie i całej Rodzince Twojej i wszystkim do nas zaglądającym ;)


Link to comment
Share on other sites

Hakitko :loveu: ,szkoda, że nie udało się tym wcześniejszym, ale trudno...... nie można mieć wszystkiego. I tak cieszę się , że wogóle się wybrałaś do nas :lol:. Czekam i o 15.42 jestem na wschodnim. Nie przestrasz się dworca.... podobno zbliża się remont, ale tak mówią już od 20 lat ;).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...