Jump to content
Dogomania

ortopeda na śląsku


AjriszZona

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Moja sucz była u dr Gierka w grudniu operowana....
spróbuj, jeśli Ci się nie spodoba zawsze możesz poszukać innego weterynarza...
nie mogę jeszcze powiedzieć, bo na rezultaty trzeba będzie poczekać....ale operacja się udała i metoda operacji też dobra....

pozdrawiam- naprawdę nie zaszkodzi pojechać i samemu się przekonać....

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie sprawy chirurgiczne, ortopedyczne itp załatwiam tylko i wyłącznie u dr Gierka. Wykonał na moich zwierzakach juz ok 10 zabiegów i wszystko zawsze w 100% się udawało. Byłam u wieeelu weterynarzy na Śląsku i szczerze mówiąc nie moge polecić żadnego innego lekarza tej specjalizacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

dr. Gierek to cudotwórca (ul. Ceglana w Katowicach).

Wykonał w lipcu operację usunięcia tylnej łękotki i wymiany więzadła w tylnej łapce mojego ciężko chorego na zapaść tchawicy 10 letniego Misia.

Misiu przeżył i bardzo dobrze została wykonana przez dr. Gierka operacja.
Kosztowała 320zł.
Pan Gierek to fachowiec,wszystko pięknie wytłumaczył.
Misiu chodzi bez zarzutów, tak jakby w ogóle nie miał operacji.
Polecam.

Link to comment
Share on other sites

moze ale on sam robil te zdjecia. gdyby nie zadowolila go jakosc to moglby zaproponowac powtorzenie.
i jeszcze przywiozlam mu zdjecia obrobione cyfrowo od dr Atamaniuka...

wiem ze nie wszystko jest czarno biale, po tym jak ponad 10 weterynarzy nie moze zdiagnozowac kulawizny przez wiele miesiecy. Ale pojawilo się ostatnio coś konkretnego więc może będzie lepiej, a weterynarza szukałam kolejny raz we wrocławiu, szkoda, że nie jest bliżej Katowic, bo na kontrole już nie wiem do kogo chodzić:(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...

Witajcie bardzo serdecznie :)
Musze zrobić mojemu prawie 2.5 letniemu labradorkowi prześwietlenie w kierunku dysplazji stawów biodrowych i łokciowych. Od jakichś 2 dni psiak dziwnie utyka na tylnie łapy, boje się, że może to być oznaka np. dysplazji. Morisek miał robione prześwietlenie około 1 roku w Chorzowie u Fabisza, wszystko było w porządku, a teraz zastanawiam się nad dr.Kirszem w Tarnowskich Górach, moja koleżanka poleciła, jej pies ma dysplazje. Czy może był ktoś u tego weterynarza?
Dziękuje za odpowiedzi :)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

wiem, ze pytanie bylo juz dawno ale z mojego doświadczenia wiem, że lepiej poświęcić trochę czasu i pieniędzy, pojechać tam gdzie mają cyfrową obróbkę zdjęcia i dokładniej wszystko widać. gdy było coś nie wyraźne, zdjęcia i tak trzeba było powtórzyć przed spodziewaną operacją, właśnie na takim sprzęcie. Jeśli znowu coś się będize działo (a mam nadzieję, że nie) to na zdjęcia pojadę od razu do wrocławia, mimo że i u nas jest paru dobrych weterynarzy. oni je również moga zinterpretować.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Moja znajoma z Chorzowa, ma problem ze znalezionym kotem...
mówiła, że prawdopodobnie ma coś z jelitami, nie chce jeść i poza tym ciągle leży.
Na razie nie ma kasy na leczenie...
Znacie jakiś weterynarzy co za darmo zbadali by jej go, w Chorzowie, albo okolicach np. w Katowicach?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...