Jump to content
Dogomania

Sawa niestety odeszła [*]


iwop

Recommended Posts

  • Replies 759
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='iwop'][SIZE=3]Owczarek niemiecki pochodzi z Ostrowca Swiętokrzyskiego. Trafił do schroniska jako bezdomny w dniu 14.12.2007 w bardzo kiepskim stanie. Pies jest wychudzony i zaniedbany. Oceniany na 5-6 lat. Szuka dobrego domu, najlepiej posesji do pilnowania z możliwością biegania.[/SIZE]

[IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/ow%20ostrowiez%20(5).JPG[/IMG][/quote]
czy ten onek toleruje inne psy/suki bo moglabym zapewnic mu DT platny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KWL']Sawa ma co jakiś czas pytania - dostaję maile i telefony, tylko jakos jeszcze nikt nie zdecydował sie na coś więcej...[/quote]

Jeśli czytasz ten wątek, zastanawiasz się jak by to było dać domek Sawci,[B]powiem Ci...[/B]
jeśli nie będziesz wymagał doskonałości i idealnego zachowania ,a pozwolisz na słabości,błędy(sobie i Sawie), to wszystko się z czasem ułoży!!! [B]Obrośnie w ZAUFANIE [/B]!!!
A to jest ten podstawowy mechanizm potrzebny obu stronom!!!

...na początku musielibyście się siebie nauczyć;cieszyć z tego,że jesteście razem, nie wymagać od siebie nawzajem bycia idealnym,pozwalać na błędy, niedociągnięcia,na strachy,upory,czasami izolowanie się,unikanie;

[U]Wbrew pozorom nie trzeba tu żadnych wielkich,wydumanych działań[/U];najlepiej sprawdzają się codzienne czynności - zmiana wody,jedzonko,wyjście na spacerek,poprawienie obróżki,wytarcie pyszczka,łapek,czesanie,może zabawy...- zawsze można robić to z czułością,delikatnie,spokojnie,z uspakajającymi słowami,minami,uśmiechem;
...przytulenie,pogłaskanie,wsadzenie czegoś małego i smacznego do pycha... wtedy gdy wzmacniamy jakieś zachowanie,
i zupełnym niewidzeniem,obojętnością...gdy robi coś co nam się nie podoba, co chcemy wyeliminować!

Nie jestem...teoretykiem, nie mam ogromnego doświadczenia,
ale zerknij w lewo- to moja beniusia Zuzia! Dziewczynka najidealniejsza na świecie, co ma diablika za uszami:evil_lol:
A jak spojrzysz do tego wątku
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/kto-poratuje-bethowena-karma-szukamy-dt-ds-117059/[/URL]
poznasz "mojego" Bethowena- chłopaka, który tak się bał,że wolał... warczeć,narzucać własne zasady!!!

[B]Gdy strach odchodzi,na jego miejsce WCISKA się zaufanie!!!
A wtedy nie zostaje nic innego jak...kochać!!!

[COLOR=Red]Może to SAWA jest Twoją miłością???[/COLOR]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']zuzlikowa-ślicznie to napisałaś. Dziękuję w imieniu Sawy.[/quote]

...może to tak górnolotnie wybrzmiało,ale ja wiem,że tak jest!!!
Czasami najtrudniej napisać o najprostszych sprawach,tych codziennych...

[U]Domku, Sawa nie będzie od Ciebie wymagała wiele ,by dać swą miłość!

[/U]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...