Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='Agnes']samym body ciezko jest robic zdjecia:evil_lol:

jesli o nikonach mowa to i ja sie wypowiem:diabloti: uzywam...od lat, 4? Kiedy ja kupowalam najlepszy byl d50 i d70 - nie roznia sie zbyt wiele, a wtedy jedynie cena - wybralam d50. Nie zaluje. Czemu? Bo wiele mozna nadgonic obiektywem. D80, D90....pewnie roznice sa, ale lepiej wydac ta roznie na lepsze szkielko - wg mnie to ono jest tu wazniejsze. Problem w tym, ze szukajac d50, d70 (s) to w gre wchodzi tylko sprzet uzywany. O ile obiektyw uzywany mozna w sumie bez strachu kupic, o tyle body...jak dla mnie wieksze ryzyko. Kupilam jeden obektyw uzywany i zawsze roznice czuc - wole dozbierac i kupowac nowe.
Tyle ode mnie:p

A - znam dobrego fotografa (notabene bywa na dogo), uzywa Sony i coz...wystarczy na zdjecia zerknac, nie jedna osoba moze pozazdroscic takiego portfolio;)[/QUOTE]
d80 w tej chwili już też tylko używany, chyba że ma się szczęście i trafi na jakieś resztki ze staaarej produkcji bo już go niestety nie robią. ;)

Link to comment
Share on other sites

Co myślisz o Nikonie D3000? Przepraszam, że tyle pytań zadaję, ale nie mam w znajomych osoby, która mogłaby mi doradzić, a ty się znasz :evil_lol::cool3: A w niedziele mam jechać po lustrzankę, a nie mogę się zdecydować, najpierw miał być Nikon d80, ale wycofali go podobno ze sprzedaży, a rodzice nie kupią mi używanego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Co myślisz o Nikonie D3000? Przepraszam, że tyle pytań zadaję, ale nie mam w znajomych osoby, która mogłaby mi doradzić, a ty się znasz :evil_lol::cool3: A w niedziele mam jechać po lustrzankę, a nie mogę się zdecydować, najpierw miał być Nikon d80, ale wycofali go podobno ze sprzedaży, a rodzice nie kupią mi używanego.[/QUOTE]

z tego co ja zerknelam to jest to bardziej zastepca d60 niz d80, wiec jesli cos zamiast d80 to moze d90? Chyba jeszcze jest sprzedawany

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kashdog']Co myślisz o Nikonie D3000? Przepraszam, że tyle pytań zadaję, ale nie mam w znajomych osoby, która mogłaby mi doradzić, a ty się znasz :evil_lol::cool3: A w niedziele mam jechać po lustrzankę, a nie mogę się zdecydować, najpierw miał być Nikon d80, ale wycofali go podobno ze sprzedaży, a rodzice nie kupią mi używanego.[/QUOTE]

[quote name='Agnes']z tego co ja zerknelam to jest to bardziej zastepca d60 niz d80, wiec jesli cos zamiast d80 to moze d90? Chyba jeszcze jest sprzedawany[/QUOTE]

dokładnie, takie badziewie, dla ludzi którzy mają zamiar zazwyczaj używać automatu, a w przypływach natchnienia raz na rok jakiegoś manuala. Co chcesz to wybierz, poza tym przy d3000 obiektywy będą dużo droższe i mniejszy wybór bo musi być w nich silniczek

Link to comment
Share on other sites

Poproszę jakiegoś nowego Szczura, na pewno masz jakieś kolejne zdjęcia z kolejnej pomysłowej sesji :P
[B]
Kashdog[/B] co do tych aparatów to jeśli nie możesz przeznaczyć dużo na zakup lustrzanki a chcesz mieć przyzwoity aparat to pomyśl o Olympusie jakimś. Ja mam E520, kosztował co prawda ponad 2000 ale nie dużo i to z dwoma kitowymi obiektywami. Ja uważam, że dla mnie jako dla w zasadzie laika jest idealny:) Mogłam zbierać parę miesięcy dłużej na Nikosia ale nie widzię żadnego sensu w kupowaniu takiego aparatu jeśli nie ma się pojęcia o fotografii. No chyba, że masz wyższe ambicje ale wydaje mi się, że Olek wcale nie ma takich dużo zaniżonych możliwości. No i nie decyduj na szybko, ja przeczytałam miliard recenzji i takich tam zanim kupiłam swojego dziada i szukałam dobrej oferty (bo przy takim sprzęcie rozpiętość cenowa jest duża, ja swojego mogłam kupić też za 500 zł więcej, dokładnie identyczny zestaw) dość długo i co prawda jak coś zarzucali jakiemuś aparatowi to mało wiedziałam co to znaczy :D ale w ten sposób też się edukowałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']to, to czytałam xD myślałam, że rozmowa o tym ciągnie się już dłużej xD[/QUOTE]
a o czym tu gadać : P
[quote name='Bzikowa']Poproszę jakiegoś nowego Szczura, na pewno masz jakieś kolejne zdjęcia z kolejnej pomysłowej sesji :P
[B]
[/QUOTE]
mam tylko w nowej obróżce ;)

[IMG]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/KopiaDSC_6338.jpg[/IMG]
[IMG]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/KopiaDSC_6341.jpg[/IMG]

i może będzie niespodzianka wieczorkiem :diabloti: a jak będziecie grzeczni to dam Stefanię

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chantell']ale on jest śliczniasty :loveu:[/QUOTE]

[quote name='RCookie'][LEFT][INDENT]Ładnie mu w niebieskim ;).
[/INDENT][/LEFT][/QUOTE]
dziękujemy :loveu:

[quote name='Bzikowa']A mi się wydaje, że jakoś tak mu dziwnie ale to pewnie wina tła :P

[url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/KopiaDSC_6341.jpg[/url] Uwielbiam psy, którym się marszczy czółko jak myślą :loveu:[/QUOTE]

raczej tak, trzeba było go widzieć z białym talerzem w pysku :loveu:

jemu się kiedyś bardziej marszczyło :evil_lol:

aa obiecałam coś przecież :diabloti: Stefania zostanie na czarną godzinę : P

[url]http://www.youtube.com/watch?v=GaBdbWrNeb8[/url]

Link to comment
Share on other sites

O, film :lol:

Dwie lewe super robi:loveu::loveu: Czemu w takim razie 2 tylne niet?
Iii jak śmiesznie aport robi , se usiadł jak mu się podobało obok Twoich nóg :diabloti:



Że też Ci się chciało montować :evil_lol: ja już od jakiegoś czasu się zbieram, żeby pokazać światu wszelkie zaległe sztuczki Beza... i ciągle dupa mi z tego wychodzi :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bzikowa']O, film :lol:

Dwie lewe super robi:loveu::loveu: Czemu w takim razie 2 tylne niet?
Iii jak śmiesznie aport robi , se usiadł jak mu się podobało obok Twoich nóg :diabloti:



Że też Ci się chciało montować :evil_lol: ja już od jakiegoś czasu się zbieram, żeby pokazać światu wszelkie zaległe sztuczki Beza... i ciągle dupa mi z tego wychodzi :lol:[/QUOTE]

[quote name='Chantell']hihi xD nieźle się do tego frisbee przyczepił :D[/QUOTE]
czemu niet? :hmmmm: to miały być dwie tylne, ale wyszło co wyszło :evil_lol:

jak ma mniejszą zabawkę i bardziej przyczepne podłoże robi ładnie : P

[quote name='RCookie']Super filmik, Gram jaki skupiony :).[/QUOTE]
w domu to skupiony :evil_lol:

[quote name='Infortune.']Ooo, na filmiku obroża prezentuje się o wiele lepiej :loveu: Musze odwiedzić Kakadu :diabloti: Ile płąciłaś za tę obrożę?

Sztuczki bardzo fajne, szczególnie podoba mi się turlanie z zabawką w pychu :lol:[/QUOTE]
25zł ;)

to jest wstęp do zakrywania się kocykiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewka i haker']fajnie podnosi lewą stronę:)[/QUOTE]
też mi się podoba :evil_lol: muszę tylkoz robić filmik z lepszej perspektywy
[quote name='Magda25']łał trzymanie aportu super. Gratuluje. Podobno tego najtrudniej psa nauczyć... Bo jak trzyma to już nie siada i jak siada to nie trzyma :evil_lol: Więc szacun. :razz:[/QUOTE]

nam to chyba zajęło jakieś 3-4 sesje, jakoś nie mieliśmy z tym wiekszego problemu :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...