Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

Żeby nie było że ściemniałam to jestem :diabloti:

To zielone jest super :loveu: mogłabym takie cuś mieć bo nie żre to szczurów/kurczaków ani myszy :diabloti: a z rybami nie jestem aż tak związana :eviltong: urośnie to to duże?
Lepsiejsze jest to od tych gadzin z nogami przyznam szczerze :diabloti: jakieś takie bardziej urocze.

Ale nigdy ci nie podam ręki :diabloti: za to że trzymałaś to włochate coś :evil_lol: ohyda... ja nie boję się pająków, ja się ich brzydzę, na tyle że mnie paraliżuje jak je widzę bleh

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Żeby nie było że ściemniałam to jestem :diabloti:

To zielone jest super :loveu: mogłabym takie cuś mieć bo nie żre to szczurów/kurczaków ani myszy :diabloti: a z rybami nie jestem aż tak związana :eviltong: urośnie to to duże?
Lepsiejsze jest to od tych gadzin z nogami przyznam szczerze :diabloti: jakieś takie bardziej urocze.

Ale nigdy ci nie podam ręki :diabloti: za to że trzymałaś to włochate coś :evil_lol: ohyda... ja nie boję się pająków, ja się ich brzydzę, na tyle że mnie paraliżuje jak je widzę bleh[/QUOTE]
uau :diabloti:

toto w sumie nie wiem jak duże urośnie, bo to hybryda dwóch gatunków, ale podejrzewam że nie większe niż 80-90cm, a przy wężach to malutko.
Jaszczury są przyjemniejsze, milsze, skarpeta jest szalona, nadpobudliwa, kręci się, wierci, jest szybka. No, taki szczur w wężowej wersji :evil_lol: tylko nie lubi głaskania :-(:evil_lol:

zaraz ci napiszę PW i coś pokażę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']uau :diabloti:

toto w sumie nie wiem jak duże urośnie, bo to hybryda dwóch gatunków, ale podejrzewam że nie większe niż 80-90cm, a przy wężach to malutko.
Jaszczury są przyjemniejsze, milsze, skarpeta jest szalona, nadpobudliwa, kręci się, wierci, jest szybka. No, taki szczur w wężowej wersji :evil_lol: tylko nie lubi głaskania :-(:evil_lol:

zaraz ci napiszę PW i coś pokażę :evil_lol:[/QUOTE]

ee to maleństwo :loveu::loveu: ale fajny taka zielona glizda :loveu:
skąd to przywlekłaś? nie spotkałam się z taką rasą/odmianą (?) jeszcze.

A już myślałam że teraz będziesz nabywać spokojne gadziny, bo szczura masz ruchliwego, najwidoczniej się pomyliłam, albo nie wiedziałaś co brałaś :evil_lol::diabloti:

coś czuję że od tego pokazywania zrobi mi się niedobrze :diabloti::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']ee to maleństwo :loveu::loveu: ale fajny taka zielona glizda :loveu:
skąd to przywlekłaś? nie spotkałam się z taką rasą/odmianą (?) jeszcze.

A już myślałam że teraz będziesz nabywać spokojne gadziny, bo szczura masz ruchliwego, najwidoczniej się pomyliłam, albo nie wiedziałaś co brałaś :evil_lol::diabloti:

coś czuję że od tego pokazywania zrobi mi się niedobrze :diabloti::eviltong:[/QUOTE]
są różne różniste kolory i odmiany, z czerwonym, brązowe, niebieskawe, żółte chyba też. Przywlekłam od znajomego, jak będziesz chciała to pomogę znaleźć bo to nie są popularne w polsce węże ;)

wiedziałam, dlatego go wzięłam :evil_lol:

chyba tak :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']są różne różniste kolory i odmiany, z czerwonym, brązowe, niebieskawe, żółte chyba też. Przywlekłam od znajomego, jak będziesz chciała to pomogę znaleźć bo to nie są popularne w polsce węże ;)

wiedziałam, dlatego go wzięłam :evil_lol:

chyba tak :diabloti:[/QUOTE]

zielony jest mega :loveu: kojarzy mi się z tymi żabkami jadowitymi z amazonki :evil_lol:

Taa sprawie sobie węża i mi stado mysz zeżre jak urośnie :evil_lol: albo karpia świątecznego bo to ryby jada :eviltong:

Dałaś ty mu/ jej ? (może to obojnak? różnie bywa z gadami :evil_lol:) imię ? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']zielony jest mega :loveu: kojarzy mi się z tymi żabkami jadowitymi z amazonki :evil_lol:

Taa sprawie sobie węża i mi stado mysz zeżre jak urośnie :evil_lol: albo karpia świątecznego bo to ryby jada :eviltong:

Dałaś ty mu/ jej ? (może to obojnak? różnie bywa z gadami :evil_lol:) imię ? :cool3:[/QUOTE]
masz jakieś dziwne skojarzenia :evil_lol:

niieee one są za małe żeby zjeść dorosłą mysz :diabloti: a karpiowatych ryb jeść nie mogą :diabloti:

jak na razie to jest skarpeta, z racji że normalnie nazywają się pończoszniki : P
nie ma płci :evil_lol: znaczy nie wiem co to jest : P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']masz jakieś dziwne skojarzenia :evil_lol:

niieee one są za małe żeby zjeść dorosłą mysz :diabloti: a karpiowatych ryb jeść nie mogą :diabloti:

jak na razie to jest skarpeta, z racji że normalnie nazywają się pończoszniki : P
nie ma płci :evil_lol: znaczy nie wiem co to jest : P[/QUOTE]

jak dziwne :mad:, no popatrz sama [URL="http://frogs.binertia.com/Hyla_arborea_pl.php"]KLIK :cool3:[/URL]

uuu szkoda, siostra ma karpiowate rybki które strasznie bałaganią w akwarium :diabloti:

Aleś jej wymyśliła przezwisko :mad: :evil_lol:

Ooo nowa teoria w biologi :diabloti:
Podział płci - żeńska, męska, obojnak i bezpłeć :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']jak dziwne :mad:, no popatrz sama [URL="http://frogs.binertia.com/Hyla_arborea_pl.php"]KLIK :cool3:[/URL]

uuu szkoda, siostra ma karpiowate rybki które strasznie bałaganią w akwarium :diabloti:

Aleś jej wymyśliła przezwisko :mad: :evil_lol:

Ooo nowa teoria w biologi :diabloti:
Podział płci - żeńska, męska, obojnak i bezpłeć :diabloti::evil_lol:[/QUOTE]
bardziej podobne do tych
[url]http://marekpaluch.pl/zdjecia/galeria/0900939.jpg[/url]
które, swoją drogą, zamierzam kiedyś mieć :evil_lol::loveu:

ja też mam rybki których bym się z chęcią pozbyła i kupiła nowe, no ale niestety karpiowate właśnie... :evil_lol:

znajomego pończocha jest rajtuzą :evil_lol:

teoria by unbleble :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']bardziej podobne do tych
[URL]http://marekpaluch.pl/zdjecia/galeria/0900939.jpg[/URL]
które, swoją drogą, zamierzam kiedyś mieć :evil_lol::loveu:

ja też mam rybki których bym się z chęcią pozbyła i kupiła nowe, no ale niestety karpiowate właśnie... :evil_lol:

znajomego pończocha jest rajtuzą :evil_lol:

teoria by unbleble :diabloti:[/QUOTE]

te chyba nie są jadowite? sa dwa podobne gat. i coś tryska jadem, a to drugie nie, tylko nie wiem które jest które :evil_lol:
Tamte co podałam tez taki zielony mają, ale na tej stronie sa zdjęcia do dupy :evil_lol:
Żabki są fajne, ale do reki tez nie lubię ich brać :diabloti:

Dziś jak byłam w restauracji, mieli zaj*** żółwie wodne, dwa w akwa 400 l :cool3: a one same miały po 30 cm :loveu: boskie takie potworki :loveu: i az dziw że takie urosły bo żółwie w PL. dorastają max do 10 cm i dziwnym trafem umierają :mad::mad: zapadają na chorobę - znudnialosSięWłaścicielosIczasZaniedbalos :shake::angryy:

btw. najwyższy czas posprzątać w skrzynce :diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']te chyba nie są jadowite? sa dwa podobne gat. i coś tryska jadem, a to drugie nie, tylko nie wiem które jest które :evil_lol:
Tamte co podałam tez taki zielony mają, ale na tej stronie sa zdjęcia do dupy :evil_lol:
Żabki są fajne, ale do reki tez nie lubię ich brać :diabloti:

Dziś jak byłam w restauracji, mieli zaj*** żółwie wodne, dwa w akwa 400 l :cool3: a one same miały po 30 cm :loveu: boskie takie potworki :loveu: i az dziw że takie urosły bo żółwie w PL. dorastają max do 10 cm i dziwnym trafem umierają :mad::mad: zapadają na chorobę - znudnialosSięWłaścicielosIczasZaniedbalos :shake::angryy:

btw. najwyższy czas posprzątać w skrzynce :diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

nieee, te nie ;)

łaaał, taaakie duże akwarium dla żółwi, nie do wiary :razz:

jusz sprzątam, juuusz ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']nieee, te nie ;)

łaaał, taaakie duże akwarium dla żółwi, nie do wiary :razz:

jusz sprzątam, juuusz ;)[/QUOTE]

no to te drugie w takim razie są jadowite :diabloti: chyba się zwą rzekotka nadrzewna czy leśna coś takiego, wuj google mnie dziś jakoś odpycha więc go nei odwiedzam tylko prawie swoje mądrości z głowy także może to odbiegać od stanu faktycznego :evil_lol:

I to jeszcze jak wypasione akwa :cool3: z filtrem ręcznie robionym, bo sklepowy pewnie przy kupenciach żółwich wykończył się :diabloti: sama rurka od filtra miała średnicę jakiś 4 cm :evil_lol: po za tym kamyczki, korzenie i inne takie, rewelka jak dla skorup :cool3:


A tak w ogóle to jak twoi rodzice reagują na coraz to bardziej egzotyczne nabytki? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']no to te drugie w takim razie są jadowite :diabloti: chyba się zwą rzekotka nadrzewna czy leśna coś takiego, wuj google mnie dziś jakoś odpycha więc go nei odwiedzam tylko prawie swoje mądrości z głowy także może to odbiegać od stanu faktycznego :evil_lol:

I to jeszcze jak wypasione akwa :cool3: z filtrem ręcznie robionym, bo sklepowy pewnie przy kupenciach żółwich wykończył się :diabloti: sama rurka od filtra miała średnicę jakiś 4 cm :evil_lol: po za tym kamyczki, korzenie i inne takie, rewelka jak dla skorup :cool3:


A tak w ogóle to jak twoi rodzice reagują na coraz to bardziej egzotyczne nabytki? :cool3:[/QUOTE]
są rzekotki drzewne, ale one to w polsce występują i nie są jadowite :evil_lol:


moi rodzice... mama ma zdjęcie z gekiem na nk :evil_lol: tata karmi potwory jak mnie nie ma. Oni się ich czepiają mniej niż świnki morskiej czy chomika. Węża przyniosłam to nawet nie wiedzieli że będę mieć, fakt dokonany :diabloti: dostałam tylko opieprz że się nie zapytałam. Poza tym im się po prostu te zwierzaki podobają :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']są rzekotki drzewne, ale one to w polsce występują i nie są jadowite :evil_lol:


moi rodzice... mama ma zdjęcie z gekiem na nk :evil_lol: tata karmi potwory jak mnie nie ma. Oni się ich czepiają mniej niż świnki morskiej czy chomika. Węża przyniosłam to nawet nie wiedzieli że będę mieć, fakt dokonany :diabloti: dostałam tylko opieprz że się nie zapytałam. Poza tym im się po prostu te zwierzaki podobają :)[/QUOTE]

więc za pewne znów gat. pomyliłam :diabloti: to co mi się podoba i jest zielono kolorowe jest jadowite, bo na Animal Planet ostatnio oglądałam :evil_lol:

tyy kurcze historia identycznie jak u mnie :diabloti:
moi sa raczej anty zwierzęcy, tylko sukę w domu tolerują :evil_lol: gryzonie też był fakt dokonany i była mała przegadywanka na temat tego dlaczego nie spytałam, a teraz mama ma zdjęcie jednej na nk :evil_lol::evil_lol: historia lubi się powtarzać :eviltong:
teraz czekam na "świeżą" dostawę i znów będzie fakt dokonany :diabloti:

ty się tak nie rozpędzaj bo ci miejsca na terraria braknie w pokoju :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']więc za pewne znów gat. pomyliłam :diabloti: to co mi się podoba i jest zielono kolorowe jest jadowite, bo na Animal Planet ostatnio oglądałam :evil_lol:

tyy kurcze historia identycznie jak u mnie :diabloti:
moi sa raczej anty zwierzęcy, tylko sukę w domu tolerują :evil_lol: gryzonie też był fakt dokonany i była mała przegadywanka na temat tego dlaczego nie spytałam, a teraz mama ma zdjęcie jednej na nk :evil_lol::evil_lol: historia lubi się powtarzać :eviltong:
teraz czekam na "świeżą" dostawę i znów będzie fakt dokonany :diabloti:

ty się tak nie rozpędzaj bo ci miejsca na terraria braknie w pokoju :diabloti:[/QUOTE]
pewnie tak :diabloti: dużo tego wszystkiego na swiecie jest ;)

no moi rodzice są bardziej wyrozumiali na temat gadów niż drugiego psa :evil_lol:
też bym chciała nowe zwierzaki :-( ale właśnie nie mam już za bardzo gdzie tego stawiać... mam tylko miejsce na terraria takie z 50x30x30 a niewiele gatunków się w tym mieści :-(:evil_lol: nie no jak na razie nie mam kasy na inne zwierzaki ;) czekam aż mi się zaczną gekony mnożyć... :diabloti:
[quote name='zaba14']fajni wyrozumiali :D
jak ja przytaszczyłam do domu ptasznika czerwonokolanowego to dostałam wykład jaka to ja jestem nienormalna :D ale się przyzwyczaili .. :) i sami czekali jak dostawał jeść :D ale jak padł przy wylince to jakoś im smutno nie było ;)[/QUOTE]
za ptasznika moja mama by mnie zabiła :diabloti: ale jakbym chciała to by nawet nie zauważyła że jest ;)
mi też by nie było:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie mam miejsca na kolejne klatki :razz: niedawno powiększyłam lokum myszom i się okazało że musze się pozbyć mojego stolika bo mam ciasno :diabloti::evil_lol: Kasy tez brak, na moją wymarzoną klatkę potrzebuje jakieś 300zł jeszcze :razz: a mam zastój a co gorsze, nie mam hodowli i nie mogę rozmnażać ani sprzedawać dzieciaków :evil_lol: zresztą nawet nie miałabym miejsca gdzie ich trzymać gdyby były :evil_lol:

Trza się budować, nie ma wyjścia :diabloti: urządzić sobie taki pokój 50m2 z zwierzakami klatkowymi/akwariuwyi i terrarystycznymi :evil_lol:


Jako że mam jutro zajęcia muszę dziś jeszcze nagrać filmy na ipoda żebym miała co robić, także opuszczam Cię i tę naszą pasjonująca podwójną rozmowę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NightQueen']Ja też nie mam miejsca na kolejne klatki :razz: niedawno powiększyłam lokum myszom i się okazało że musze się pozbyć mojego stolika bo mam ciasno :diabloti::evil_lol: Kasy tez brak, na moją wymarzoną klatkę potrzebuje jakieś 300zł jeszcze :razz: a mam zastój a co gorsze, nie mam hodowli i nie mogę rozmnażać ani sprzedawać dzieciaków :evil_lol: zresztą nawet nie miałabym miejsca gdzie ich trzymać gdyby były :evil_lol:

Trza się budować, nie ma wyjścia :diabloti: urządzić sobie taki pokój 50m2 z zwierzakami klatkowymi/akwariuwyi i terrarystycznymi :evil_lol:


Jako że mam jutro zajęcia muszę dziś jeszcze nagrać filmy na ipoda żebym miała co robić, także opuszczam Cię i tę naszą pasjonująca podwójną rozmowę :cool3:[/QUOTE]
no cóż, życie :diabloti::evil_lol: u mnie pies wylądował w pokoju z metalową klatką rozmiaru 4 i też się jakoś tak ciaśniej zrobiło... dwa terraria plus pojemnik dla pończocha, a planuję jeszcze w niedługim czasie nowe jaszczurki, tylko to chyba sobie jednak daruję na razie... :razz:

o taak, i ze trzy klatki dla psów :loveu::evil_lol:


jak możesz :placz:

Link to comment
Share on other sites

Przez Was gaduły znowu mnie naszło na białą żabę :shake:. Nie wiem co to za zwierz, kiedyś zobaczyłam ją w zoologu pływającą w akwarium i się uparłam że będę ją mieć, na co TZ kupił mi chomika, którego ukrywałam przed rodziną i psem, ale Hexolina naskarżyła jak mnie w domu nie było i chomika musiałam oddać kumplowi u którego żył bardzo długo i mnie użarł jak go odwiedziłam :mad:. I tak nie mam ani żaby ani chomika...

Na trzeciego psa mnie nie nachodzi chęć, ciekawe dlaczego :niewiem: :evil_lol:

Jaszczury fajne są :loveu:. Chętnie na nie popatrzę :razz:.
Pająki jakoś niespecjalnie mi się podobają, najfajniejszy był ten co mieszkał u mnie pod łóżkiem, do czasu aż się Hexolina wprowadziła i pająk skończył swój krótki żywot :cool1:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']no cóż, życie :diabloti::evil_lol: u mnie pies wylądował w pokoju z metalową klatką rozmiaru 4 i też się jakoś tak ciaśniej zrobiło... dwa terraria plus pojemnik dla pończocha, a planuję jeszcze w niedługim czasie nowe jaszczurki, tylko to chyba sobie jednak daruję na razie... :razz:

o taak, i ze trzy klatki dla psów :loveu::evil_lol:


jak możesz :placz:[/QUOTE]

Legowisko suczydła mi też kupę miejsc zajmuję, tylko nie wiem po co jej to bo tam nie śpi, ino prać ciągle trzeba bo się kurzy :mad:

Na psy to osobny pokój chce :diabloti::evil_lol:

Nooo i poszłam, nagrałam film żeby mi sie na zajęciach nie nudziło i co kurna? bateria mi padła zanim dojechałam na uczelnię :angryy::evil_lol: tyle miałam z oglądania filmów, myślałam że się zanudzę na wykładzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Przez Was gaduły znowu mnie naszło na białą żabę :shake:. Nie wiem co to za zwierz, kiedyś zobaczyłam ją w zoologu pływającą w akwarium i się uparłam że będę ją mieć, na co TZ kupił mi chomika, którego ukrywałam przed rodziną i psem, ale Hexolina naskarżyła jak mnie w domu nie było i chomika musiałam oddać kumplowi u którego żył bardzo długo i mnie użarł jak go odwiedziłam :mad:. I tak nie mam ani żaby ani chomika...

Na trzeciego psa mnie nie nachodzi chęć, ciekawe dlaczego :niewiem: :evil_lol:

Jaszczury fajne są :loveu:. Chętnie na nie popatrzę :razz:.
Pająki jakoś niespecjalnie mi się podobają, najfajniejszy był ten co mieszkał u mnie pod łóżkiem, do czasu aż się Hexolina wprowadziła i pająk skończył swój krótki żywot :cool1:.[/QUOTE]
:evil_lol:

jaszczurów więcej zdjęć nie mam na razie ;)
mi się nawet podobają, szczególnie ze dwa-trzy gatunki, ale są passskudne :roll:

[quote name='NightQueen']Legowisko suczydła mi też kupę miejsc zajmuję, tylko nie wiem po co jej to bo tam nie śpi, ino prać ciągle trzeba bo się kurzy :mad:

Na psy to osobny pokój chce :diabloti::evil_lol:

Nooo i poszłam, nagrałam film żeby mi sie na zajęciach nie nudziło i co kurna? bateria mi padła zanim dojechałam na uczelnię :angryy::evil_lol: tyle miałam z oglądania filmów, myślałam że się zanudzę na wykładzie.[/QUOTE]
:evil_lol:

ja mam nadzieję że będę miała psy w ilości rozsądnej :diabloti: typu 3 na raz;)

jak nie urok to... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...