Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

Dzięki Aniu i evl za miłe słowa!
[quote name='Justa']To ten sam pies? Bo wygląda na super grzecznego Szczurusia :loveu:[/QUOTE]
i ostatnio jest super grzeczny :loveu: i skupiony :loveu: i kochany :loveu: a dzisiaj nawet się zmęczył przez 45min rzucania piłki! : O oczywiście rzucanie piłki z atrakcjami, bo nie byłabym sobą, gdybym nie robiła mu przerywników w postaci sztuczek/obiegania/skakania etc., ale zwykle po tym i tak nie jest zmęczony. A dzisiaj luzik :loveu:

W ogóle, to jest on już ze mną ponad 4 lata i dopiero teraz zaczynam go uwielbiać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

ja Axela też teraz zaczynam uwielbiać :evil_lol: a Magnus ma jeszcze czas :diabloti:
Graaaaami, uwielbiam go w wersji frisbowej :loveu: ja to se mogę po pokoju co najwyżej frisbee porzucać, haha, bo na podwórku nie chce mi się samej ich zbierać jak za daleko polecą :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']ja Axela też teraz zaczynam uwielbiać :evil_lol: a Magnus ma jeszcze czas :diabloti:
Graaaaami, uwielbiam go w wersji frisbowej :loveu: ja to se mogę po pokoju co najwyżej frisbee porzucać, haha, bo na podwórku nie chce mi się samej ich zbierać jak za daleko polecą :diabloti:[/QUOTE]
a ja mam odwrotny problem, znaczy bardziej z psem- bo on musi WSZYSTKIE dyski przynieść gdzieś blisko mnie, i nie potrafi wypuścić dopóki się nie zatrzyma :evil_lol: więc sobie piłujemy puszczanie- w multiplach, i puszczanie w biegu- w passingach. I to nie wychodzi :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']a ja mam odwrotny problem, znaczy bardziej z psem- bo on musi WSZYSTKIE dyski przynieść gdzieś blisko mnie, i nie potrafi wypuścić dopóki się nie zatrzyma :evil_lol: więc sobie piłujemy puszczanie- w multiplach, i puszczanie w biegu- w passingach. I to nie wychodzi :diabloti:[/QUOTE]

no bosko, to się zamieńmy :diabloti: taki układ mi bardziej pasuje :evil_lol:
chyba jeszcze spróbuję ponakręcać Magnesa :lol:

Link to comment
Share on other sites

Nooo super postępy :) To we wrześniu zawody ma się rozumieć? :evil_lol:
Jakimi dyskami teraz rzucacie?
Ja zauważyłam, że moja młoda nie lubi CSów, są dla niej za ciężkie i za twarde, preferuje Frosty. I co najgorsze, ja też wole Frosty.
Bo na CSach nie jest taka pewna w łapaniu.

Pozdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']no bosko, to się zamieńmy :diabloti: taki układ mi bardziej pasuje :evil_lol:
chyba jeszcze spróbuję ponakręcać Magnesa :lol:[/QUOTE]
jesteś pewna, że go chcesz? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[quote name='Endher']Gratulacje 4 wspólnie spędzonych lat,życzymy kolejnych 4 i kolejnych,i kolejnych (...) :diabloti:[/QUOTE]
dzięki :diabloti:

[quote name='Doginka']I jeszcze kolejnych:lol:;-)

jaki Wielmozny grzeczny - to chyba tylko na potrzeby filmiku:roflt::klacz:[/QUOTE]
no ostatnio na szczęście nie :loveu:
[quote name='Asiaczek']Noooo, jestem pod wrażeniem. Taki grzeczny, kochany, wpatrzony...

Pzdr.[/QUOTE]

[quote name='Shel']Supeeer szczur! Fajnie flipuje:)[/QUOTE]
dzięki :loveu:
[quote name='Russellka']Nooo super postępy :) To we wrześniu zawody ma się rozumieć? :evil_lol:
Jakimi dyskami teraz rzucacie?
Ja zauważyłam, że moja młoda nie lubi CSów, są dla niej za ciężkie i za twarde, preferuje Frosty. I co najgorsze, ja też wole Frosty.
Bo na CSach nie jest taka pewna w łapaniu.

Pozdr[/QUOTE]
debiut ma być wcześniej, ale jeszcze zobaczymy :diabloti:
my teraz mamy Sonici, są lekkie i dosyć miękkie, i mają średnicę taką, że dobrze się rzuca ;) tylko wydaje mi się że kolor jest zły, bo często się szczurowi gdzieś ten dysk gubi
no szczurzy practici i fastbacki też niechętnie łapie, przy flipach się dziwnie wygina, więc to nie jest jego wielkość dysku :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Feigned']chce, jak mi nie zje moich piesków :loveu: :diabloti:
gdzie debiut, gdzie? :razz:[/QUOTE]
axela może nie zje, ale maniek.... :diabloti:
[quote name='ariss']ale tu u Ciebie nudno ostatnio:eviltong: dawaj no jakieś zdjęcia!!!!!!!!!!!!:diabloti:[/QUOTE]
nudno! filmik dałam!
a jeżeli chodzi o zdjęcia, to miałam ze szczurzym mieć już dwie sesje zdjęciowe :diabloti: ale nie doszły do skutku niestety ;) ii może uda się w sobotę, ale nic nie obiecuję. Ja jak z nim idę na spacer to jest zazwyczaj już ciemno, poza tym przy naszym trybie spacerowym nie mam kiedy mu robić zdjęć, bo musi być cały czas zajęty. Może wymyślę coś kreatywnego i wtedy się zrobi :diabloti: jak na razie żyję innymi rzeczami i na zdjęcia po prostu nie mam czasu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']debiut ma być wcześniej, ale jeszcze zobaczymy :diabloti:
my teraz mamy Sonici, są lekkie i dosyć miękkie, i mają średnicę taką, że dobrze się rzuca ;) tylko wydaje mi się że kolor jest zły, bo często się szczurowi gdzieś ten dysk gubi
no szczurzy practici i fastbacki też niechętnie łapie, przy flipach się dziwnie wygina, więc to nie jest jego wielkość dysku :razz:[/QUOTE]
A jaką macie średnicę?
U nas jest standard, że standard, bardziej normalna już być nie może :razz:
A gdzie będziecie debiutować? Ja miałam w zeszłym roku w czerwcu, a i tak nie wyszło :roll:
Gdzieś czytałam, że psy widzą czerwony jako czarny, więc może ten różowy to dla nich szary? :hmmmm: Nasze pierwsze dyski były różowe, z tego co pamiętam to chyba jej nie przeszkadzał kolor, ale ręki sobie uciąć nie dam. Teraz mamy właśnie Frosty i tu nie ma wariacji kolorowej, ale również gdzieś czytałam, że najlepiej jakby dyski były albo żółte albo pomarańczowe ew. niebieskie. Aczkolwiek róż jest dla mnie ok, na pewno wiele zależy od psa...

Pozdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Russellka']A jaką macie średnicę?
U nas jest standard, że standard, bardziej normalna już być nie może :razz:
A gdzie będziecie debiutować? Ja miałam w zeszłym roku w czerwcu, a i tak nie wyszło :roll:
Gdzieś czytałam, że psy widzą czerwony jako czarny, więc może ten różowy to dla nich szary? :hmmmm: Nasze pierwsze dyski były różowe, z tego co pamiętam to chyba jej nie przeszkadzał kolor, ale ręki sobie uciąć nie dam. Teraz mamy właśnie Frosty i tu nie ma wariacji kolorowej, ale również gdzieś czytałam, że najlepiej jakby dyski były albo żółte albo pomarańczowe ew. niebieskie. Aczkolwiek róż jest dla mnie ok, na pewno wiele zależy od psa...

Pozdr[/QUOTE]
215mm ;) a standard ma 235mm.
Wy to się w ogóle opierdzielacie z tymi zawodami :diabloti: do warszawy na Time Trial trzeba było chociaż jechać!
one są właśnie takie przezroczysto czerwone, dlatego właśnie pomyślałam że może ich nie widzieć ;) szczurzy białe widzi zdecydowanie lepiej. No, ale musimy się już z nimi przemęczyć... :diabloti: jak menda zacznie patrzeć to będzie je na pewno widzieć, bo teraz najczęściej poleci nie wiadomo gdzie i dopiero się ogląda gdzie jest dysk :stupid:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']215mm ;) a standard ma 235mm.
Wy to się w ogóle opierdzielacie z tymi zawodami :diabloti: do warszawy na Time Trial trzeba było chociaż jechać!
one są właśnie takie przezroczysto czerwone, dlatego właśnie pomyślałam że może ich nie widzieć ;) szczurzy białe widzi zdecydowanie lepiej. No, ale musimy się już z nimi przemęczyć... :diabloti: jak menda zacznie patrzeć to będzie je na pewno widzieć, bo teraz najczęściej poleci nie wiadomo gdzie i dopiero się ogląda gdzie jest dysk :stupid:[/QUOTE]
No wiem, że się opierdzielamy, ale jak nie ma nas kto zawieść :placz::diabloti:
Nie martw się, młoda też leci na głupa, tylko że w tą stronę co jej pokażę, tyle dobrze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Russellka']No wiem, że się opierdzielamy, ale jak nie ma nas kto zawieść :placz::diabloti:
Nie martw się, młoda też leci na głupa, tylko że w tą stronę co jej pokażę, tyle dobrze :evil_lol:[/QUOTE]
szczur leci prosto, i jak nie rzucę prosto to na 99% wyprzedzi dysk i go nie złapie :diabloti: ale jestem szczęśliwa że ma zajoba na piłeczki, frisbee, szarpaki, czyli generalnie wszystko :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ekhm, pochwalę się i tutaj.... :diabloti:

[url]http://szczurzy.blogspot.com/[/url]

[IMG]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/6listopada2010/DSC_1124.jpg[/IMG]

[IMG]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/6listopada2010/DSC_1130.jpg[/IMG]

[IMG]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/6listopada2010/DSC_1133.jpg[/IMG]

[IMG]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/6listopada2010/DSC_1108.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...