Jump to content
Dogomania

Bazingas! Szczur, Miotła i inne pochodne :)


Unbelievable

Recommended Posts

[quote name='Feigned']jacieeeeee, te dyski to bez kitu niezłe giganty :evil_lol:
[URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/10sierpnia10/DSC_2338.jpg[/URL] :loveu:[/QUOTE]
noo zobaczysz dzisiaj jak on się do nich zabiera :evil_lol:
[quote name='Doginka']Hahahahahaha, ciekawe kogo tu obgadują:roflt:
[URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/10sierpnia10/DSC_2301.jpg[/URL][/QUOTE]
siebie nawzajem :diabloti:
[quote name='olekg89']Słodziaste fotaski :P[/QUOTE]
:shake:
[quote name='Marta_Ares']achhh jakie piękne zdjęcia!!!

pewnie robione afrykanskim aparatem?
mnie na takiego nie stac :( ale Tzt ma to pozycze[/QUOTE]
nie ja robiłam więc są brzydkie :shake:

noo afrykański, ale ma małą matrycę, i obiektyw zły, i w ogóle do kitu :roll: nie mam TZta więc mi nie pożyczy :placz:
a kiedy u was będą fotaski? jak będą to napisz i przyjdę, dobrze?
[quote name='*Monia*']To i ja się pozachwycam :loveu:
[URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/10sierpnia10/DSC_2366.jpg[/URL] - zazdraszczam :loveu:, mój tucznik tak by nie chciał zrobić a łysy chudzielec za mało kumaty...[/QUOTE]
u niego to normalne :evil_lol: hitem jest jak się cieszy i podskakuje wzwyż sięgając mi do pasa :diabloti: albo jak wskakuje na rączki z miejsca :loveu:


muszę wstać dzisiaj o 6.30 bo mam autobus o 7 :evil_lol: życzcie mi powodzenia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']noo afrykański, ale ma małą matrycę, i obiektyw zły, i w ogóle do kitu :roll: nie mam TZta więc mi nie pożyczy :placz:[/QUOTE]
Nie łam się :glaszcze:

[QUOTE]u niego to normalne :evil_lol: hitem jest jak się cieszy i podskakuje wzwyż sięgając mi do pasa :diabloti: albo jak wskakuje na rączki z miejsca :loveu:
[/QUOTE]
Jak się Shina cieszy to ja uciekam bo zawsze poszkodowana z tego wychodzę :mad:. Ale tak ładnie by mogła skakać :loveu:

[QUOTE]muszę wstać dzisiaj o 6.30 bo mam autobus o 7 :evil_lol: życzcie mi powodzenia :evil_lol:[/QUOTE]
Powodzenia, miłej podróży, miłych snów... albo się nie kładź bo się nie opłaca ;). Możesz mnie wyręczyć w spacerku bo mi się wybitnie nie chce iść dzisiaj :roll:

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/10sierpnia10/DSC_2416.jpg[/URL] OMG :mdleje: widzę umięśnionego labradora :shock: :evil_lol:

Współczuję wstawania porannego, ja w wakacje się nie mogę zmusić do takich dziwnych rzeczy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']

nie ja robiłam więc są brzydkie :shake:

noo afrykański, ale ma małą matrycę, i obiektyw zły, i w ogóle do kitu :roll: nie mam TZta więc mi nie pożyczy :placz:
a kiedy u was będą fotaski? jak będą to napisz i przyjdę, dobrze?

[/QUOTE]

Sama jesteś brzydka :loveu:
A co to afrykański aparat ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Nie łam się :glaszcze:[/QUOTE]
:placz:
[quote name='*Monia*']
Jak się Shina cieszy to ja uciekam bo zawsze poszkodowana z tego wychodzę :mad:. Ale tak ładnie by mogła skakać :loveu:
[/QUOTE]
właśnie dlatego ja chcę małego psa :diabloti:
[quote name='*Monia*']
Powodzenia, miłej podróży, miłych snów... albo się nie kładź bo się nie opłaca ;). Możesz mnie wyręczyć w spacerku bo mi się wybitnie nie chce iść dzisiaj :roll:[/QUOTE]
położyłam się, a wstać musiała o 5.30 :evil_lol: spałam jakieś dwie godziny maksymalnie bo dodatkowo nie mogłam spać : P
ty o takich porach z psami chodzisz? mój rekord to 21 :evil_lol:
[quote name='gops']rzeczywiscie Gramowi juz mniej widac zebra ;D
przynajmiej nie na kazdym zdjeciu ;p
jaki on wysportowany , ja jak kupilam mojej suce talerz to czekala az spadnie i dopiero za nim biegla :)

milej podrozy :)[/QUOTE]
noo, grubas, mówiłam :diabloti:
skoczny po prostu ;)

[quote name='evl'][URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/10sierpnia10/DSC_2416.jpg[/URL] OMG :mdleje: widzę umięśnionego labradora :shock: :evil_lol:

Współczuję wstawania porannego, ja w wakacje się nie mogę zmusić do takich dziwnych rzeczy :lol:[/QUOTE]
noooo :diabloti: ale to chyba jakaś mieszanka laba z dogiem niemieckim :evil_lol:

ja jeżeli mam wstawać żeby pojechać zrobić coś z psem to nie ma problemu :evil_lol:
[quote name='Marta_Ares']hej. miłej srody :)


zapraszam do nas na zdjecia, cos dawno cie u nas nie bylo :([/QUOTE]
słonecznej środy! bo w afryce świeci słońce i ja też chcę żeby u nas świeciło, a nie same chmury i tylko 29 stopni :-(
[quote name='infers']Sama jesteś brzydka :loveu:
A co to afrykański aparat ?[/QUOTE]
jesteś nie na czasie :diabloti:


a Gram się dzisiaj genialnie frisbował :loveu::loveu: tylko ja nie umiem rzucać :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']właśnie dlatego ja chcę małego psa :diabloti:[/QUOTE]
Mam krzywy kręgosłup i schylanie mi nie służy, więc kurduple odpadają. Dam ogłoszenie na allegro to może się ktoś na większego za Shinę wymieni :evil_lol:

[quote name='Unbelievable']położyłam się, a wstać musiała o 5.30 :evil_lol: spałam jakieś dwie godziny maksymalnie bo dodatkowo nie mogłam spać : P
ty o takich porach z psami chodzisz? mój rekord to 21 :evil_lol:[/QUOTE]
Nie będę pisać ile ja spałam, nie umiem krótko spać :lol:.
Mój rekord to 3 w nocy, bo ja nocne stworzonko jestem a później śpię do (po)południa razem z Shiną. Hexa biedna zawsze kilka dni się nie może dostosować jak jest u nas, bo ona wstaje najpóźniej o 8 :mad:, Shina u rodziców raz dwa się przestawia. W nocy zawsze tak cichutko, żadnych piesków, żadnych ludzi, spokój, tylko zawsze mi się wydaje że dziki zaraz zza krzaków wyjdą i zawału dostanę :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Mam krzywy kręgosłup i schylanie mi nie służy, więc kurduple odpadają. Dam ogłoszenie na allegro to może się ktoś na większego za Shinę wymieni :evil_lol:[/QUOTE]
a ja mam w ogóle jakąś chorobę kręgosłupa, ale wolę się schylać(chociaż wcale dużo tego nie robię, raczej rzucam żarciem) niż znosić ciąganie, podnoszenie np. 30kg psa ;)
może i się wymieni.... :diabloti:

[quote name='*Monia*']
Nie będę pisać ile ja spałam, nie umiem krótko spać :lol:.
Mój rekord to 3 w nocy, bo ja nocne stworzonko jestem a później śpię do (po)południa razem z Shiną. Hexa biedna zawsze kilka dni się nie może dostosować jak jest u nas, bo ona wstaje najpóźniej o 8 :mad:, Shina u rodziców raz dwa się przestawia. W nocy zawsze tak cichutko, żadnych piesków, żadnych ludzi, spokój, tylko zawsze mi się wydaje że dziki zaraz zza krzaków wyjdą i zawału dostanę :evil_lol:.[/QUOTE]
szczur wieczorem wychodzi o 18-19, rano o 12-13 :evil_lol:
u mnie i tak prawie nikogo nie ma, więc mi to wsio ryba ;)

[quote name='Izabela124.']Fuuuuj jakiś ten Twój pies jest brzydki i na dodatek z rodowodem :shake: Jak mogłaś? przecież teraz trendi są wszelakie mieszanki i psy z pseudo:diabloti:[/QUOTE]
rozdawali to wzięłam : P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']a ja mam w ogóle jakąś chorobę kręgosłupa, ale wolę się schylać(chociaż wcale dużo tego nie robię, raczej rzucam żarciem) niż znosić ciąganie, podnoszenie np. 30kg psa ;-)
może i się wymieni.... :diabloti:[/QUOTE]
Shina rzuconego żarcia nie ruszy :mad:. A zabaw siłowych na spacerach nie lubi. Na kolanka za to się pcha :mad:
Na pewno się wymieni - do hodowli zdatna, świetny stróż, mało żre - ekonomiczna :razz:

[quote name='Unbelievable']szczur wieczorem wychodzi o 18-19, rano o 12-13 :evil_lol:
u mnie i tak prawie nikogo nie ma, więc mi to wsio ryba ;-)[/QUOTE]
Moje kundle aż tak elastycznych pęcherzy i jelit nie mają. Chociaż Shina pewnie by wytrzymała, bo ona w ogóle rzadko wydala :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Super fotka!


[url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/10sierpnia10/DSC_2376.jpg[/url]

Ale Voult WOW!

[url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/10sierpnia10/DSC_2366.jpg[/url]

ło mamo moje by może i wytrzymały oprócz Vica,ale on jest chory,uwazaj,żeby mu nerek i pęcherza na starosc nie rozwalić, to,że wytrzymuje to nie znaczy,że się nie odbija na zdrowiu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Shina rzuconego żarcia nie ruszy :mad:. A zabaw siłowych na spacerach nie lubi. Na kolanka za to się pcha :mad:
Na pewno się wymieni - do hodowli zdatna, świetny stróż, mało żre - ekonomiczna :razz:
[/QUOTE]
co za pies :evil_lol::evil_lol: szczenior po prostu :evil_lol:
[quote name='*Monia*']
Moje kundle aż tak elastycznych pęcherzy i jelit nie mają. Chociaż Shina pewnie by wytrzymała, bo ona w ogóle rzadko wydala :evil_lol:[/QUOTE]
:evil_lol:
[quote name='Feigned']miłego wieczora życzę :loveu: :razz:[/QUOTE]
miłego poranku! i popołudnia!
[quote name='Iza.']OMG
dziwny ten Twój Szczur ;P[/QUOTE]
ja zawsze mówiłam że on jest dziwny :diabloti:
[quote name='Mudik']Super fotka!


[URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/10sierpnia10/DSC_2376.jpg[/URL]

Ale Voult WOW!

[URL]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/10sierpnia10/DSC_2366.jpg[/URL]

ło mamo moje by może i wytrzymały oprócz Vica,ale on jest chory,uwazaj,żeby mu nerek i pęcherza na starosc nie rozwalić, to,że wytrzymuje to nie znaczy,że się nie odbija na zdrowiu.[/QUOTE]
szkoda tylko, że ja ani do voultów, ani do flipów, ani nawet do overów nie umiem rzucać :shake:

tak to on wychodzi tylko w wakacje ;) ale mało pije, więc zbyt dużo się tego nie zbiera ;)

Muszę mojego robaczka pochwalić :loveu: musiałam mu ranki po rozdrapanych pryszczach :roll: przemyć, i chłopak ani drgnął, a piec musiało ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']


szczur wieczorem wychodzi o 18-19, rano o 12-13 :evil_lol:

P[/QUOTE]
zazdroszcze! z moja musze kolo 20 conajmiej na godzine ,zakodowala sobie ze wieczorem jest dluugi spacer i mi ucieka jak chce za szybko wracac :roll:
a rano to juz od 6 probuja mnie oba obudzic :placz:

a spotkalam na wakacjach jak bylam suczke jack russela z rodo nawet hodowle mi powiedzieli ale nie pamietam , 4 miesieczna suczka bardzo ladna kolorkiem jak Gram
tylko chciala zjesc mi suke , az sie zdziwlam ze taki mlody pies moze byc agresywny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']zazdroszcze! z moja musze kolo 20 conajmiej na godzine ,zakodowala sobie ze wieczorem jest dluugi spacer i mi ucieka jak chce za szybko wracac :roll:
a rano to juz od 6 probuja mnie oba obudzic :placz:

a spotkalam na wakacjach jak bylam suczke jack russela z rodo nawet hodowle mi powiedzieli ale nie pamietam , 4 miesieczna suczka bardzo ladna kolorkiem jak Gram
tylko chciala zjesc mi suke , az sie zdziwlam ze taki mlody pies moze byc agresywny ;)[/QUOTE]
on jest niekłopotliwy, na swój russellowy sposób :evil_lol:

hodowla pewnie jakaś mało znana, bo ciężko teraz w tych "topowych" znaleźć psy z łatami na grzbiecie ;)
btw- Gram jest jedyny w swoim rodzaju! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']on jest niekłopotliwy, na swój russellowy sposób :evil_lol:

hodowla pewnie jakaś mało znana, bo ciężko teraz w tych "topowych" znaleźć psy z łatami na grzbiecie ;)
btw- Gram jest jedyny w swoim rodzaju! :diabloti:[/QUOTE]

no nie mam pojecia , ja sie w rusellach wcale nie orientuje :roll:
wiem ze Gram jest jedyny w swoim rodzaju , nie smialam w to watpic :diabloti:
kiedys mialam faze na jacka ale jednak nie chce znowu malego psa:eviltong: , chcoiaz charketrkiem to wlasnie moj typ

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']no nie mam pojecia , ja sie w rusellach wcale nie orientuje :roll:
wiem ze Gram jest jedyny w swoim rodzaju , nie smialam w to watpic :diabloti:
kiedys mialam faze na jacka ale jednak nie chce znowu malego psa:eviltong: , chcoiaz charketrkiem to wlasnie moj typ[/QUOTE]
jest jeszcze tak, że są agresywne : P suki do suk i psów, psy do psów ;) ostatnio nawet na forum russellowym wynikły ze 4 tematy na temat agresji, no i wniosek jest taki, że to po prostu ich natura ;)
mały pies ale wieki duchem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...