Jump to content
Dogomania

'Pabianicki wątek ogólny - potrzebne ogłoszenia!FUNDACJA KUNDEL BURY'


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 4.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to super!! czyli są jednak udane adopcje schroniskowe!! powiedz im koniecznie, że gdyby mieli z nim jakiekolwiek problemy to niech najpierw dzwonią do nas a nie oddawali go do schroniska. My staramy sie pomagać psom w nowych domach, bo czasem pojawiają sie problemy. A Hektorek ma charakterek:) ahaaa i nie smoła tylko pewnie brązowa farba bo boksy i budy były malowane:) każdy pies jest gdzieś tan a tyłku zielony:)

Link to comment
Share on other sites

u nas bardzo dużo wetów nie rejestruje czipów. Trzeba podzwonić po lecznicach i zapytać czy mają takiego psa w bazie u siebie.A są jakieś inne zdjęcia tego psa?bo tam mało co widać.

A chciałam sprostować, że to niestety nie nasz Hektor nr 184 poszedł do adopcji tylko inny molos nr 515, ale też fajnie bo był strasznie biedny w schronisku, psy się na nim wyżywały, a tez już nie młody bo ok 6lat.

[B]Dziewuszki, trzeba by zacząć myśleć o akcji "Daj piątaka na zwierzaka",[/B] żeby na spokojnie to tym razem zorganizować.
Co powiecie na datę 6.10 ? ulotki proponuje takie same tylko np. zmieć psa, aby nudno nie było. Aga weź no zacznij przeglądać galerie:) fajnie by się chyba komponował kolorystycznie jakiś czarny psiak, albo też rudy.
trzeba będzie tym razem większy blat zorganizować, bo baner mamy dłuższy.

Link to comment
Share on other sites

Ok, to ja rozejrze się za blatem. Myślę, że wszystko mogłoby być podobnie jak w tamtym roku tylko na spokojnie i więcej z reklamą... Zerknę też na notatki z tamtego roku.

Nie wiem czy będę was mogła jakoś wspierać osobiście, zobaczymy jak to wyjdzie... Matulo, czas tak szybko leci, już zaraz rok jak mnie z wami nie ma... Aktualnie już od jakiegoś czasu siedze w Anglii i pracuje, zostaje tutaj do połowy września. Później najprawdopodobniej przeprowadzam się do Krakowa...

Link to comment
Share on other sites

matko gdzie cie tam wywiało!!
proponuje jednak inny termin akcji na 29.09, ponieważ 6.10 nie byłoby mnie. Jutro chciałabym już wysłać wstępnego maila do kierownictwa marketu aby potwierdzić termin, a później zaniosę im podanie i zacznie się cała reszta cyrku. Uważam ze ulotek i plakatów musi być 2x więcej albo i jeszcze więcej. Koszulki i skarbonki mamy, baner gotowy. Nawet projekt ulotki bym zostawiła tylko zdjęcie jakieś nowe. Aga weź poszukaj czegoś, aby tym razem na spokojnie to zrobić. Trzeba znowu rozejrzeć się za drukarnią która to DOBRZE i bez pomyłek wydrukuje. Trzeba by rozeznać się w kosztach druku bo prawdopodobnie schronisko mogłoby jakąś część sfinansować.
W tym roku chyba będzie nam ciężej bo z tego co widzę mniej ludzi będzie.
Kasia weź no wykombinuj tak aby być tam z nami:( Trzeba by już zacząć szukać ochotników. Bo narazie kiszka.

a może Bunia na ulotkę? ona jest taka piękna.... Jeśli Magda się zgodzi
[IMG]http://img10.imageshack.us/img10/994/p1340545.jpg[/IMG]

albo tego białego Pepika ładne sa fotki Patrycji aparatem [url]http://www.schronisko-pabianice.eu/index.php?option=com_rsgallery2&page=inline&id=3685&Itemid=3[/url]
albo Basika fotka z tą pomarańczową zabawką.
albo Baks nr 13 za kratami

Edited by piechcia15
Link to comment
Share on other sites

Magda jeśli to tylko będzie weekend to przyjadę do was z krakowa, dziś się potwierdziło że wyjeżdżam tam na studia. Tylko ten weekend który podałaś, 29 - dla mnie odpada, nie dam rady :( Muszę wtedy być w krakowie i załatwiać rzeczy typu mieszkanie itp. ( jadę do krakowa 24 prawdopodbnie, natomiast 1 zaczynam studia) więc jeśli miałabym być z wam, a bardzo bym chciała to musiałby być to albo 22 września (wtedy mam jeszcze wakacje i już będę w Pabianicach) albo któryś weekend po 6 października...

Link to comment
Share on other sites

Magda o czym ty mówisz?komu ja mam te faktury przedstawić? tobie?jak tak bardzo chcesz je zobaczyć to pojedź do Łasku, są oddane do księgowej fundacji. Przecież były robione za to sterylki, tych faktur było od groma.

Nie wiem czy zdążymy na 22.09 chociaż wolałabym jak najwcześniej, bo pogoda raczej pewniejsza. A z kolei w październiku to chyba mnie nie będzie:(
Jeśli miałoby to być 22.09 to trzeba by ruszyć z kopyta. A póki co nie widzę tu chętnych nawet do odpowiedzi, a co dopiero do działania.

Link to comment
Share on other sites

Ja wracam do Polski 14 września i jestem w pelni dyspozycjna jeśli chodzi o roznoszenie ulotek, wieszanie plakatow itp. do 23 września... Później mogę przyjechać jedynie na akcje pod warunkiem, że nie bedzie to 29...

Jeśli termin będzie inni niż mogę się zjawić to jestem do dyspozycji jedynie internetowo ale akurat przy tym to wszystko osobiście trzeba... :(

Link to comment
Share on other sites

Nie mnie ale darczyńcą czyli w prasie -podziękujemy i okażemy się dokumentami.
Chociaż można to teraz zrobić przy ogłaszaniu kolejnej zbiórki- powiedzieć co dała poprzednia akcja :)
JA sie nie wypowiadam nt pomocy bo nie ustaliłyście jeszcze daty - ja we wrześniu jestem mało dyspozycyjna
ale przy mojej skromnej pomocy nie ma sensu brac pod uwagę mojego termiu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozmawiałam z kierownikiem ECHO. Zaproponował termin 16.09 bo wtedy jest impreza Kocham Pabianice czy coś w tym tylu i połączyłoby się dwie akcje, tylko teraz szybka i męska decyzja czy bierzemy ten termin, spinamy dupy i wyrobimy się z promocją i organizacją. No i deklaracja kto będzie brał udział: Aga, Gosia, Kasia, Magda?

Bo wniosek trzeba będzie znowu na szybko wypełnić i złożyć do UM, ulotki poprawić i z drukarnią znowu debaty prowadzić. Sama wszystkiego nie zrobię. Więc? bierzemy termin? Można by było więcej psów tym razem wziąć. Na fb napiszemy ze potrzebujemy wolontariuszy. Koszulki, skarbonki, baner mamy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']dziewczyny, czy mogłybyście mi zrobić w najbliższych dniach PA w okolicach Rzgowa, dla jamnika? :) zwracam koszt benzyny.[/QUOTE]
tanitka ja moge jechać ale nigdy jeszcze nie robiłam takiej wizyty wiec jak cos to musisz mnie przeszkolić Za paliwo nic nie chce

Link to comment
Share on other sites

ok super w takim razie!! schronisko zaakceptowało termin 16.09 mimo iż jest to niedziela. Pani Bożena przyjdzie do schroniska. Dziś byłam w UM po potrzebne dokumenty, w weekend pojadę do fundacji aby wziąć podpisy. Z drukarnią też się pomału dogaduję. Jedna cudowna dusza zaproponowała że moze nam wydrukować w pracy nawet i 500 ulotek w kolorze:) więc myślę że z drukarni można zrezygnować i dać im tylko do druku plakaty aby były ładniejsze, bo plakaty się przyklei i wiszą, a ulotki ludzie i tak zrywają więc szkoda na to kasy.
Kasiu a czy te nogi od blatu i ewentualnie blat czyli całe nasze stoisko byłoby dostępne:) co prawda wtedy jak patrzyłam to ciut za krótkie i za niskie bo baner jest duuuży ale zawsze można go jakoś popodwijać i będzie dobrze:) Tylko czy znajdzie się blat?mogłabyś to komuś zlecić wcześniej aby sprawdzili i wyjęli na wierzch aby już było?
Trzeba by chyba znowu porobić foldery adopcyjne. Bo to jakie psy by z nami poszły to jak zwykle na ostatnią chwilę się zadecyduje.
Dobrze Kacha, że będziesz bo twój aparat sie przyda :eviltong: bo nawet tak sobie pomyślałam, ze kto nam będzie robił foty jak ciebie nie będzie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Będę będę :)

Z tego co kojarze blat itp. z tamteo roku są, może nawet coś lepszego się znajdzie skoro jest więcej czasu, kombinuje :) we wtorek moi rodzice wracaja z wyjazdu i bede z nimi rozmawiac ( skype niezastapiony na takich wyjazdach) także ogarnę to wcześniej.

Link to comment
Share on other sites

Kasiu czy ty masz tam gdzie jesteś:) możliwość zrobienia filmiku? takiego rzewnego:) bo musimy koniecznie się wziąc za adopcję Basika bo stonka juz z nim nie wyrabia. Może filmik by się jakoś rezesłało wszędzie gdzie isę da, może ktoś go zauważy. Wysłałabym ci foty wszystkie potrzebne. Coś na zasadzie metamofroz jaki on był biedny a teraz jaki królewicz itp. hmm?zrobisz??

Link to comment
Share on other sites

Z tekstem nie ma problemu gorzej z filmikiem bo na tym komputerze co mam tutaj nie ma żadnego programu. Zobaczę czy da się ściągnąć wersję testową tego co w domu używam ale to trochę zajmie, dziś już nie zdąrze filmu a w tygodniu całe dnie... śpie - pracuje na nocną zmiane... :( Tak wiem, sama się dziwie że mi się chce ;p

Link to comment
Share on other sites

to wymyśl proszę jak możesz jakiś zmyślny tekst nie za długi nie za krótki:) tu jest wątek Basika jeśli go nie masz (o zgrozo :p) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/217294-%C5%9Alepy-Basio-Terier-walijski-POTRZEBUJEMY-1500Z%C5%81-na-sp%C5%82acenie-d%C5%82ugu-[/url]!! w 1 poście jest ten obecny tekst.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...