Jump to content
Dogomania

Maltretowany Lisek-ma swój raj na ziemi:)Dziękujemy wszystkim,którzy nam pomagali.


Ania+Milva i Ulver

Recommended Posts

Agusiu dzięki Ci stokrotne ale wujek Han&Dom czyli Dominik już zadeklarował całą wpłatę na wykup ze schronu.( a nawet dał jeszcze drugie tyle..:Rose:)
Wiem że masz swoje bidy więc pozostaje mi tylko serdecznie , serdecznie Ci podziękować...:Rose:
Jeteście wspaniali - naprawdę
Prawdziwych przyjaciólł poznaje się w biedzie...
Dziękuję Wam w imieniu Liska!:Rose: :Rose: :Rose:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 480
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Iskierko dogrywajcie z Mrówcią wszystko - daj jej namiary- tel.i adres na Liska w Brodnicy. W Chrzanowie już Ewa będzie trzymała rękę na pulsie...
[SIZE=4][B]Mrówciu chcę Ci bardzo podziękować za zorganizowanie tego transportu,za poświęcenie czasu i za Twój cały trud tej podróży.

Chcę podziękować wszystkim za hojność,
za to, że umieli i chcą podzielić się często ostatnim groszem z takimi skrzywdzonymi psimi bidami jak Lisek...

Dziękuję również i tym, którzy akurat nie mogli wspomóc nas finansowo bo sami są w takiej samej sytuacji ale trzymali kciuki i byli z Liskiem całym sercem.
Proszę, śledżcie dalsze losy Liska - mam wielką nadzieję, że w pełni skorzysta z tego, że los się wreszcie do niego uśmiechnął i będzie nareszcie kochanym przez swoich opiekunów, naprawdę szczęśliwym psem....
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

mam 100 zl na koncie od emmm (jzu sie wylogowalam i nie pamietam....) h&d w skrocie :] ale sa;) jak wyjde zpociagu to sprawce co i jak dokladnie. adres skchroniska na pw i ewy adres tyz na pw poproszem :)
jutro jak wyjade to dam zna ale tak jak mowilam dopeiro kolo 13z poznania przy sprzyjajacych wiatrach wyjade. net bedzie ze mna obecny caly czas ( dorobilam sie gniazdka w samochodzie;P ) no i moja prawa reka vel casia bedzie ze mna takze jak co to bedzie mozna na gg czy na pw czy tu na watku sledzic nasze losy;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowa23']mam 100 zl na koncie od emmm (jzu sie wylogowalam i nie pamietam....) h&d w skrocie :] ale sa;) jak wyjde zpociagu to sprawce co i jak dokladnie. adres skchroniska na pw i ewy adres tyz na pw poproszem :)
jutro jak wyjade to dam zna ale tak jak mowilam dopeiro kolo 13z poznania przy sprzyjajacych wiatrach wyjade. net bedzie ze mna obecny caly czas ( dorobilam sie gniazdka w samochodzie;P ) no i moja prawa reka vel casia bedzie ze mna takze jak co to bedzie mozna na gg czy na pw czy tu na watku sledzic nasze losy;)[/quote]

Ja na bank będę śledzić...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

O 18 wyruszyły dziewczyny spod schronu. Lisek jedzie z niespodzianką;):evil_lol:...czyli z małym Okruszkiem jakby ktos nie wiedział:p
[IMG]http://www.reksio.cdmedia.pl/files/okruszek_m.jpg[/IMG]

Lisek jakby mógł to by nas dziś zjadł w całości-bardzo nie podobała mu sie kąpiel. Gdyby był bez kagańca to my bysmy były bez palców:diabloti:...ale pracownikowi Sławkowi pozwalał z soba zrobic wszystko-bo ja nie mogłam mu nawet kagańca załozyć...:mad:
Wycięłyśmy my całą sierśc koło ogona , bo miał tam po prostu dredy z qpą:shake:...został wypsikany odzywka do rozczesywania, ale nie wiele to pomogło-on powinien byc zgolony chyba do łysego-oczywiście jak się da:evil_lol:

Po całych tych strasznych rzeczach Lisek wlazł na kolana i sie przytulał:loveu:

Teraz jedzie juz do Krakowa...oby było wszytko dobrze...taki biedulak z niego...

Link to comment
Share on other sites

No to miałyście przejścia...Ale za to kawaler pachnący no i w podróży już...
Dobrze że dałyście mu "popalić" będzie wiedział, że Wy byłyście te złe, bee i w ogóle a ciocia Ewcia to jest cacy i ach i och i trzeba być grzecznym...:evil_lol:
Ludzie z jakim okruszkiem...:-o
Ja nic nie wiem...Czy to znaczy, że do Ewy jadą dwa psiaczki???:cool3:

Link to comment
Share on other sites

To juz niech sie Ewa wypowie:evil_lol::evil_lol:
Okruszek to niezły rozrabiaka- zdążył w czasie czekania na mrówę zrobic kupe i zwymiotowac w biurze:diabloti: I ma strasznie ąmieszny ogon- zakręcony jak u świnki:lol:

Acha- zapałciłysmy 20 zł za wykup Okruszka- poszło z pieniązków , które miałam i jeszcze zostałąo na małą wyprawkę dla Liska :p

Link to comment
Share on other sites

Przyznaje sie. Jak zobaczyłam okruszka to nie mogłam sie powstrzymac. Zapraszam wszystkich na stronę naszej fundacji (jest w moim podpisie), w dziale nowe domki jest sunia o imieniu Zosia, po ktora ustawiała sie kolejka chętnych. Zobaczcie sami to przyznacie mi racje-jak mogłam Okruszka zostawic.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Lisek z niespodzianka zajechał.
Lisek śliczny, milusi, pcha sie na kolana, spi na sofie. Strasznie płakał jak ciocie pojechały, stał pod drzwiami i nie dał sie dotknąc. Teraz rzucił sie na mojego Dina, wcześniej zaznaczył terytorium, czipsy lubi. Rano fryzjer, pojedziemy do pani od czipsów, niech go na shih-tzu zrobi:evil_lol: Zaraz bedzie chudszy, bo Lisek to zagłodzony nie jest. I kołtunów sie pozbedziemy i tego smrodziku mimo kapieli.

A Okruszek jak dziecko , śpi mi na kolanach.

Link to comment
Share on other sites

Sprytny strasznie. Łasi sie i przytula, skacze, żeby zabrac go na ręce. Ale jak coś robię nie po jego mysli, to łapie zebami. Teraz nie chce wrócic z ogrodka do domu. Poszłam po niego pogłskałam i chciałam na ręce a on mnie cap. Ja go za obroże on cap. To czekam az mu sie znudzi i wroci sam, dobrze, że u nas wiosna i cieplutko. TZ wrocił z pracy bladym switem i wypuscił stado, nawet nie wiem czy zauwazył ile wypuszcza:evil_lol:, zawołał do domu, nikt sie nie zjadł. Ja chciałam razem wypuścic to Lisek pożarł mojego Dina ( 3 razy większy). Dino nie wytrzymał, przygniótł liska do ziemi. Myślałam, że bedzie spokój, hierarhia ustalona, ale gdzie tam Lisek dalej walczy, rzuca sie na Dina jak szalony. Szkoda bo będzie sam musiał wychodzic. Zobaczymy jeszcze co będzie na spacerze. Czipsy po chorobie, więc pojdziemy we dwoje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...