Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

No więc... nie jestem pewna, czy brać psa, więc piszę.
Otóż mój pies jest psem płochliwym, strachliwym, bardzo boi się ludzi i innych psów, dlatego też, gdy poznaje nową osobę lub psa szczeka ze strachu, dopiero gdy osoba/pies pokażą jej, że nie ma się czego bać, pogłaskają ją to dopiero wtedy ona nabiera pewności, a potem to już tylko się domaga pieszczot :lol: Na psa się nigdy nie rzuciła, kilka razy tylko, gdy był zbyt na halny chłapnęła ostrzegawczo zębami tuż przed psem....
sama nie wiem.. brać psa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']No więc... nie jestem pewna, czy brać psa, więc piszę.
Otóż mój pies jest psem płochliwym, strachliwym, bardzo boi się ludzi i innych psów, dlatego też, gdy poznaje nową osobę lub psa szczeka ze strachu, dopiero gdy osoba/pies pokażą jej, że nie ma się czego bać, pogłaskają ją to dopiero wtedy ona nabiera pewności, a potem to już tylko się domaga pieszczot :lol: Na psa się nigdy nie rzuciła, kilka razy tylko, gdy był zbyt na halny chłapnęła ostrzegawczo zębami tuż przed psem....
sama nie wiem.. brać psa?[/quote]

Nie radze ponieważ sama napisałaś,że boi się ludzi a co dopiero w nowym środowisku? To będze dla niej za wielki stres

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...