Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

Ja tez przebrnełam ale tylko 20 -od ostatniej wizyty i stwierdzam ze ten temat jest całkowicie po czesci off czyli tylko czasem mowa jest o zlocie, ale chyba własnie o to chodzi aby mozna było teraz juz sie poznac pogadac ;)
co do Olka cóz ja miałam mało okazji widziec go na forum -> ale jest wyjatkowym człowiekiem i tyle,albo sie go lubi albo nienawidzi :p

Chce powiedziec ze towarzystwa do domku tez nie mam :cool3: jakies propozycje ?? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']Ja z południowej to się załapię?? :evil_lol:[/quote]
ja ze wsch-pld...i jade do wawy...jedz do wawy ...fur cie stamtad zabierze....jak narazie jedziemy: Fur z TZtem i ja z kolega...oraz cztery sporawe psy (sznaucer olbrzymi, CCtka,labradorka i wilczarka:cool3:)...wszyscy sie pomiescimy hehe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']ja ze wsch-pld...i jade do wawy...jedz do wawy ...fur cie stamtad zabierze....jak narazie jedziemy: Fur z TZtem i ja z kolega...oraz cztery sporawe psy (sznaucer olbrzymi, CCtka,labradorka i wilczarka:cool3:)...wszyscy sie pomiescimy hehe[/quote]

To może autobus :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Usia']a ja z wawy... wiec gdzie miejsce spotkania :p
Fur sie ucieszy :evil_lol:[/quote]

Ciesze sie jak cholercia:diabloti:

[quote name='Luzia&Funia']To może autobus :evil_lol:[/quote]

No chyba sie przyda:evil_lol:

[quote name='Usia']Niki to ja z wami :p ja wezme mamuta i bedzie wesołe autko :cool1:[/quote]

Chyba busa zeczywiscie wynajme:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']No nareszcie :evil_lol: Muszę się z dumą pochwalić że przebrnęłam przez całe 90 stron i jestem z siebie dumna :cool3: No ale do rzeczy :evil_lol:[/quote]
:-o Podziwiam Cię za to. :cool3:
Pewnie zajęło Ci to mnóstwo czasu. :lol:

[quote name='Luzia&Funia']Po pierwsze podziwiam Cię Asiu że odważyłaś się wziąć na swoje barki odpowiedzialność za zlot i jego organizacje :cool3: Jesteś super :multi:[/quote]
Dziękuję bardzo. :loveu:
Ale muszę przyznać, że Olek mnie trochę do tego namówił. :cool3: :evil_lol:

[quote name='Luzia&Funia']Tak zacznijmy od terminu... Hmm... Więc ze wszystkich zaproponowanych ten jest zdecydowanie... Najlepszy :razz:[/quote]
Cieszę się, że i Tobie termin odpowiada. :multi:

[quote name='Luzia&Funia']Co jeszcze no kurde u mnie z dojazdem cienkawo bo okolice w które planujecie się wybrać są oddalone od Tarnobrzega o minimum 400 km :lol:
Ale cóż to za odległość jeśli na jej końcu poznam tak wspaniałych ludzi :multi:[/quote]
Brawo! :klacz: Wszyscy powinni tak do podchodzić do sprawy. :cool3: :p

[quote name='Luzia&Funia']Więc jak na razie tak na 90% [SIZE=1](nie wiem jak z pracą będzie na wakacje u mnie)[/SIZE] to proszę zapisać [B]ja+pies [/B][SIZE=1](chyba że jej cieczka wypadnie:shake:)[/SIZE][B] +domek :cool3:[/B][/quote]
Już zapisuję. :p

[quote name='Luzia&Funia']No i to będzie chyba tyle dziękuję za uwagę :evil_lol:

A właśnie Fur to jak tak wszystkich wozisz to może i po mnie wpadniesz? :diabloti:[/quote]
Fur pisała, ze lubi podróżować, to pewnie nie bedzie miała nic przeciwko. :eviltong: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']:-o Podziwiam Cię za to. :cool3:
Pewnie zajęło Ci to mnóstwo czasu. :lol:[/quote]

E tam musiałam wiedzieć co i jak żeby głupich pytań nie zadawać ;)
Oj mnóstwo mnóstwo :evil_lol: 3 dni nadrabiałam po "kawałku" :evil_lol:


[quote name='Asia & Ginger']Dziękuję bardzo. :loveu:
Ale muszę przyznać, że Olek mnie trochę do tego namówił. :cool3: :evil_lol:[/quote]


Nie ma za co :loveu:
No to dziękuje również Twojej lewej ręce :cool3:

[quote name='Asia & Ginger']Cieszę się, że i Tobie termin odpowiada. :multi:[/quote]


Ja też bo w pewnym momencie już się bałam że zostanie zmieniony :cool3:


[quote name='Asia & Ginger']Brawo! :klacz: Wszyscy powinni tak do podchodzić do sprawy. :cool3: :p[/quote]

No wiesz raz do roku można zaszaleć a co cały czas mam w tej dziurze siedzieć :cool3:


[quote name='Asia & Ginger']Już zapisuję. :p[/quote]

OK tylko wiesz na razie to tak na 90% jest :shake:

[quote name='Asia & Ginger']Fur pisała, ze lubi podróżować, to pewnie nie bedzie miała nic przeciwko. :eviltong: :evil_lol:[/quote]


Fur nie ma innego wyjścia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niki-lidka']lepiej to by bylo gdzie indziej dla kazdego....ale jest jeden zlot w jednym miejscu...chyba, ze zrobimy sobie taki objazdowy hehe ale wtedy to Fur musi naprawde wynajac ten autobus:):):)[/quote]


Może lepiej od razu samolot :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Agata_B

Jeżeli będzie w Wielkopolsce to ja na 100% mogę jechać.
Najlepiej jak najbliżej Wągrowca - Skoków :eviltong:

Dopiszcie mnie - bez psa, domek.
Ale do tego czasu będe miała juz psa;]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']ja tam jestem ciekawy który domek będzie miał największą średnią wiekową:D

mam nadzieje że domki beda wieeelo osobowe;P[/quote]
Nasz będzie miał największą średnia wiekowa:evil_lol:I nasz bedzie domkiem przywódczym :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...