Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

a te koszulki zlotowe to ile kosztują? :P

a tak w ogóle to jak się nazywa miejscowość, w której jest dworzec PKP i jest blisko Sierakowa? Asia pisała, ale zapomniałam nazwy xD

No i pytanie do czarnuli: Widzę, że jesteś z Gdańska xD jedziesz pociągiem? ;>

Link to comment
Share on other sites

;)[quote name='rose']Ja nie zbieram kasy za koszulki, więc mi proszę nie wysyłać:eviltong:[/quote]
[quote name='rose']


[CENTER]I taka mała dygresja z mojej strony.. Czy konieczne jest abyście brali co niektórzy po 2 psy lub więcej? Bo jeśli nie jest to konieczne i macie komu zostawić psa pod opieką to może zdecydujecie sie zabrać jednak po jednym? Ośrodek nie jest duży, a Pani właścicielce pewnie nawet na myśl nie przychodzi ile tak naprawdę będzie psów.. Jeśli nie macie co zrobić z drugim psem i musicie go zabrać to ok rozumiem i mam nadzieję, że nas nie wywalą..:eviltong:[/CENTER]
[/quote]


[CENTER]Rose to może lepiej ją uświadomić, żeby nas nie wyprosiła po jednym dniu?:roll:[/CENTER]

[CENTER]A może lepiej jej nie uprzedzać, bo przed czasem rozwiąże umowę? :razz:[/CENTER]


[CENTER]Dobra, idę spać, będzie co ma być, a co wy o tym sądzicie?:hmmmm: [/CENTER]

[CENTER]:painting: :painting: :painting: :painting: :painting: :painting: :painting: :painting:

:painting: :painting: :painting: :painting: :painting: :painting: :painting: :painting:
[CENTER]:painting: :painting: :painting: :painting: :painting: :painting: :painting: :painting: [/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']O kurcze :D To syto piesków.. :D Słuchajcie ja bym była chętna na koszulke zlotową, ale przelew za zlot i za psa już poszedł dawno, można płacić na miejscu? Bo w sumie chyba mi się nie opłaca jeszcze raz przelewu puszczać, bo więcej za przelwe zaplace niż za samą koszulke, sama nie wiem jak to jest już. Można na miejscu?[/quote]
[quote name='magda_drakkar']Ja też chętna na koszulkę zlotową;)[/quote]
Koszulki w zeszłym roku kosztowały 35 zł. W tym pewnie będzie podobnie.
Pieniążki trzeba będzie wpłacić gdzieś w czerwcu, dlatego że musimy zapłacić przed realizacją naszego zamówienia. Pieniądze na koszulki będzie zbierała [B]Bigos[/B].

[quote name='M&T']a te koszulki zlotowe to ile kosztują? :P

a tak w ogóle to jak się nazywa miejscowość, w której jest dworzec PKP i jest blisko Sierakowa? Asia pisała, ale zapomniałam nazwy xD

No i pytanie do czarnuli: Widzę, że jesteś z Gdańska xD jedziesz pociągiem? ;>[/quote]
Pociąg jedzie do Wronek, to jest ok. 20 - 25 km od Sierakowa. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Koszulki w zeszłym roku kosztowały 35 zł. W tym pewnie będzie podobnie.
Pieniążki trzeba będzie wpłacić gdzieś w czerwcu, dlatego że musimy zapłacić przed realizacją naszego zamówienia. Pieniądze na koszulki będzie zbierała [B]Bigos[/B].


Pociąg jedzie do Wronek, to jest ok. 20 - 25 km od Sierakowa. ;)[/quote]

[quote name='Rawa']Wronki chyba...[/quote]

Dziękuję :D a co do koszulek to ja się chętnie piszę! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Ja myślałam nad prezentem dla właścicieli ośrodka. jakaś składka po dychu i coś fajnego by mozna było strzelić, no nie?
Wreszcie nie codziennie ma takich okropnych jak my wszyscy mieszkańców:roll:.[/quote]
O! Bardzo dobry pomysł. :cool3: :thumbs:
To może tą ewentualną nadwyżkę na to przeznaczymy. :cool3:
A jak nie będzie nadwyżki to się zrzucimy po parę złotych. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']no to ja proponuje jakas dobra duza flaszke:D:D (ale ja malo oryginalny):P zawsze mozemy jej podarowac pieska:D:D:D[/quote]

Ty tylko o jednym:eviltong: Musimy wymyślić coś co spodoba sie kobiecie, a nie jej mężowi:eviltong:

[CENTER][B][COLOR=Red][SIZE=7]85
:diabloti::diabloti::diabloti:
[/SIZE][/COLOR][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']O! Bardzo dobry pomysł. :cool3: :thumbs:
To może tą ewentualną nadwyżkę na to przeznaczymy. :cool3:
A jak nie będzie nadwyżki to się zrzucimy po parę złotych. ;)[/quote]

jestem jak najbardziej za :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']Jestem za prezentem :)

Ktoś kiedyś tu wspominał, że weźmie przeszkody agility...? Kto bierze? i co?:cool3:[/quote]
kelpie0 chyba weźmie tunel i nikt więcej się nie deklarował...
[COLOR=Red][B][SIZE=3]Czy ktoś dysponuje przeszkodami do Agility?[/SIZE][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta_Ares']Przy mnie prosze dopisac drugiego psa :multi: :multi: :multi: Jedziemy z Aresem kundelkiem i wczoraj adoptowana suczka husky Mają:multi:[/quote]
Dopisuję. :p I już lecę do Was zobaczyć co to za cudo. :cool3: :loveu: :multi:

[quote name='baffi2']kelpie0 chyba weźmie tunel i nikt więcej się nie deklarował...
[COLOR=red][B][SIZE=3]Czy ktoś dysponuje przeszkodami do Agility?[/SIZE][/B][/COLOR][/quote]
[B]Magda_drakkar[/B] ma hopkę, jedzie samochodem, to może mogłaby wziąć. :cool3:
Zapytam ją. ;)

[quote name='Luzia&Funia']W przypływie gotówki i trochę chęci może skołuję jakiś slalom :razz: (wiem że to banalne ale na nic innego pomysłu nie mam :evil_lol:)[/quote]
Slalomik jak najbardziej się przyda. :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']

[SIZE=5][COLOR=Red] I taka mała dygresja z mojej strony.. Czy konieczne jest abyście brali co niektórzy po 2 psy lub więcej? Bo jeśli nie jest to konieczne i macie komu zostawić psa pod opieką to może zdecydujecie sie zabrać jednak po jednym? Ośrodek nie jest duży, a Pani właścicielce pewnie nawet na myśl nie przychodzi ile tak naprawdę będzie psów.. Jeśli nie macie co zrobić z drugim psem i musicie go zabrać to ok rozumiem i mam nadzieję, że nas nie wywalą..[/COLOR][/SIZE]:eviltong:[/quote]

i radze sobie to wziasc do serca zeby sie potem nie było płaczu:]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...