Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='Basia i Barni']no cos ty :roll:

aha zapomniałam dodać ze robią nam herbatke jak nas gardziołka zabolą :diabloti:[/quote]

w przypilnowaniu, żeby nam herbatkę robili to ja jestem dobra:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='M&T']Hmm....Tak poza tematem..Rose: a czemu bez psiaka jedziesz? ^^'' bo zauważyłam właśnie, że napisane jest, że nie bierzesz psa xP

i ponawiam pytanie do czarnuli87 :D jedziesz pociągiem? ;>[/quote]
Odpowiem za Rose:
bo mamy fajne zasady,też są staruszkami,a że i inni biorą po pare piesków to Rose bez za to :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Odpowiem za Rose:
bo mamy fajne zasady,też są staruszkami,a że i inni biorą po pare piesków to Rose bez za to :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]

Dzięki, że odpowiedziałaś za mnie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']no ładnie :shake: Kara, czego ja się tu dowiaduję :shake:
Rose Ty się nie daj :diabloti:[/quote]

Już podjęłam decyzje, zwalniam ją bez żadnej odprawy!!:eviltong:

A tak do zlotu wracając to brakuje mam paru osób żeby mieć zapełniony cały ośrodek:-( no i niektórzy jeszcze nie zapłacili..:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']I niech jacyś namiotowicze przeniosą się do domków, o! :diabloti:[/quote]

Też o tym myślałam:eviltong: jakbyśmy się tak na chama powciskali do domków tak po 6-7 to wtedy taniej by jeszcze wyszło i nikt nie musiał sie martwić o pogodę:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']rose to powiedz, że tam na ziemii rośnie roślina iglasta i ma takie 30cm kolce które wbijają się..w du...e no i jest pod ochroną. Roście wszedzie tam, gdzie mogą stać namioty;).[/quote]

no właśnie, czas najwyższy powiedzieć prawdę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']rose to powiedz, że tam na ziemii rośnie roślina iglasta i ma takie 30cm kolce które wbijają się..w du...e no i jest pod ochroną. Roście wszedzie tam, gdzie mogą stać namioty;).[/quote]

Dokładnie tak właśnie jest:eviltong: więc wszystkich namiotowiczów zapraszamy do domków:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Zakończę dawanie zdjęć z Sierkowa:evil_lol::evil_lol: znaleziony dziki kawałek jeziora
[/LEFT]
[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/gasw11.jpg[/IMG]

[IMG]http://i288.photobucket.com/albums/ll183/karatc7/gasw12.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...