Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

KaRa jakiego offa? My tu na poważne tematy rozprawiamy. Wniosków dogomaniackich dużo. Zlotowych zwłaszcza. M.IN:
1. kelpie0 łazi po krzakach w nocy
2. KaRa jest krwiożercza
3. Atkaaa boi sie kelpie0
4. Musze wziąć łańcuch:diabloti:...
a nawet kilka... m. in:
żeby kelpie0 nie straszyła Dolara w krzakach w nocy, dla KaRy i pewnie jeszcze troszke dzikich dogomaniaków będzie;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']KaRa jakiego offa? My tu na poważne tematy rozprawiamy. Wniosków dogomaniackich dużo. Zlotowych zwłaszcza. M.IN:
1. kelpie0 łazi po krzakach w nocy
2. KaRa jest krwiożercza
3. Atkaaa boi sie kelpie0
4. Musze wziąć łańcuch:diabloti:...
a nawet kilka... m. in:
żeby kelpie0 nie straszyła Dolara w krzakach w nocy, dla KaRy i pewnie jeszcze troszke [B]dzikich dogomaniaków [/B]będzie;).[/quote]

fajnie to brzmi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']KaRa jakiego offa? My tu na poważne tematy rozprawiamy. Wniosków dogomaniackich dużo. Zlotowych zwłaszcza. M.IN:
1. kelpie0 łazi po krzakach w nocy
2. KaRa jest krwiożercza
3. Atkaaa boi sie kelpie0
4. Musze wziąć łańcuch:diabloti:...
a nawet kilka... m. in:
żeby kelpie0 nie straszyła Dolara w krzakach w nocy, dla KaRy i pewnie jeszcze troszke dzikich dogomaniaków będzie;).[/quote]
haha:evil_lol: dobre dobre... a ja dalej namawiam mamusie xD
Macie jakieś argumenty :D
Kur... teraz powiedziala ze nawet same bez psa nie możemy jechać:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']KaRa jakiego offa? My tu na poważne tematy rozprawiamy. Wniosków dogomaniackich dużo. Zlotowych zwłaszcza. M.IN:
[SIZE=3][B] 1. kelpie0 łazi po krzakach w nocy[/B][/SIZE]
2. KaRa jest krwiożercza
[B][SIZE=3] 3. Atkaaa boi sie kelpie0 [/SIZE][/B]
4. Musze wziąć łańcuch:diabloti:...
a nawet kilka... m. in:
[B][SIZE=3] żeby kelpie0 nie straszyła Dolara w krzakach w nocy,[/SIZE][/B] dla KaRy i pewnie jeszcze troszke dzikich dogomaniaków będzie;).[/quote]

Po 1. ja będę łaziła jak mi spać nie dacie :mad: i myślę, że Dolar to zrozumie ;)

Po 2. ja nigdy nie byłam straszna :placz::placz::placz: Ale chyba zaczynam :cool3:

A tak ogólnie to UŚMIAŁAM SIĘ czytając co o mnie piszesz Karlika :lol::lol::lol::lol: Normalnie tarzam się ze śmiechu :lol::lol::lol::lol::mdrmed::mdrmed::mdrmed:

Przepraszam za offa :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']haha:evil_lol: dobre dobre... a ja dalej namawiam mamusie xD
Macie jakieś argumenty :D
Kur... teraz powiedziala ze nawet same bez psa nie możemy jechać:angryy:[/quote]

Powiedz jej, że to jedyna i niepowtarzalna okazja, żeby spotkać się z ludźmi, których znasz tylko przez internet (i mnie staraaaasznaj kelpie0 :lol:), a wiesz, że oni tak jak ty mają kota na punkcie psów.

Możesz jej jeszcze wspomnieć o "nawdychaniu się świeżego powietrza" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kelpie0']Powiedz jej, że to jedyna i niepowtarzalna okazja, żeby spotkać się z ludźmi, których znasz tylko przez internet (i mnie staraaaasznaj kelpie0 :lol:), a wiesz, że oni tak jak ty mają kota na punkcie psów.

Możesz jej jeszcze wspomnieć o "nawdychaniu się świeżego powietrza" ;)[/quote]

OO... i to ją jeszcze bardziej odstraszy.. bo w internecie czają się pedofile :D
A powietrze hmmm moge sie u nas nad morzem nawdychać.:placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']KaRa my byśmy byli chętni na domek ale namiotem sie nie pogardzi:lol:.

PS: Przełożyłam prace z tego terminu na wczesniejszy. Mogę pojechać;). Prawda, że się cieszycie?:multi:[/quote]
Ale w końcu domek czy namiot tak serio, by Asia wiedziała jak zapisać na pierwszej stronie;) plus liczba osób i psów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']KaRa my byśmy byli chętni na domek ale namiotem sie nie pogardzi:lol:.

PS: Przełożyłam prace z tego terminu na wczesniejszy. Mogę pojechać;). Prawda, że się cieszycie?:multi:[/quote]

Jest jeszcze trochę miejsc w domkach, więc najlepiej jak najszybciej się zdecydować,;)jak teraz powiesz, że chcesz domek i Asia Cie wpisze na pierwszą stronę to już bedziesz miała zaklepane miejsce;) a potem to już może być za późno;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']KaRa my byśmy byli chętni na domek ale namiotem sie nie pogardzi:lol:.

PS: Przełożyłam prace z tego terminu na wczesniejszy. Mogę pojechać;). Prawda, że się cieszycie?:multi:[/quote]
[SIZE=5]
Ja jestem PRZESZCZEŚLIWA :) :):lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Atkaaa pojedziesz. Spokojnie. Damy rade. Jak Twoja mama będzie nie do ugięcia to sie zmówimy i pojedziemy po Ciebie.:cool1:[/quote]
oj tak :) :)
A w razie czego towykrecenr do tej osoby ktora tu podawala chyba Asia&Ginger i niech pogada xD

Link to comment
Share on other sites

Hehe dobre jesteście! Atkaaaa napewno pojedziesz jak możesz niejechać jak musze koniecznie poznać twojego psa! Ile będzie około osób?
Gossia+ pies+ namiot.....
To super będzie czy ma ktoś Seterka?
A to będzie w lesie?!
Ja się boje kleszczy! hehe no ale to prawda!
Kelpie0 napisz do mnie pliss....
Kelpie0 ja też się ciesze że pojade!
Czy teren będzie ogrodzony?
A to niebędzie gdzie psa przywiązać?
Chyba palik wezmę #cool1
I ze mną pojadą fajne 2 osoby mają przeurczego pieska dziweczynke hehe
Ma na imię Ares Płochacz niemiecki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...