Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

Hmmm, ja bym nie odpuściła :diabloti: Powiedz, że przecież młodsi od Ciebie też jadą:) I zapytaj dlaczego nie możesz jeździć nigdzie z psem, wytłumacz, że to będzie fajny wyjazd dla Ciebie, bo będziesz z fajnymi ludźmi i dla psa, bo pobędzie wśród innych, będzie wesoło, będzie to wyjazd integracyjny dla Ciebie i dla psa :evil_lol: :evil_lol: Z rodzicami tak jest, trzeba tłumaczyć i ich przekonywać, bo oni często wychodzą z założenia po prostu "bo nie" ;) (ale żem zafizolofowała :evil_lol: :evil_lol: ) U mnie bylo np. tak, że rodzice absolutnie nie zgadzali się na psa, no to wzięłam ich na rozmowę,wytłumaczyłam wszystko, opowiedziałam, a trwało to chyba ze dwie godziny no i w efekcie jestem szczęśliwą posiadaczką dwóch psów ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ja sie dopisuję do domku nr 6 (już ustalone z dziewczynami) :) Będę ze spanielkiem tybetańskim Arnim :) ... jeszcze Magda_Drakkar ze swoim cocerem, niebawem powinna tu za siebie post potwierdzający napisać :)[/quote]
Potwierdzam, że będę ja + kłapatouchy:razz:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Powiedz, że przecież młodsi od Ciebie też jadą[/QUOTE]

wierz mi, to nie jest dobry argument...:shake: Proponuję aby z mamą pogadała jednak Asia, albo jakaś inna dorosła osoba co była już na zlocie.To po raz. Po dwa proponuję Atkaaaa abyś skontaktowała się z osobami dorosłymi, które jadą tym samym środkiem transportu i żebyście się spotkali w jakimś miejscu i dalej jechali razem. Twoja mama będzie na pewno spokojniejsza gdy pojedzie z Tobą ktoś pełnoletni, niż jakby miała jechać koleżanka o rok czy dwa starsza. Mówię to z własnego doświadczenia;)

Link to comment
Share on other sites

Ja proponuje żeby ktoś pogadał z mamą Atkaaaa (jej) jakaś starsza osoba wiesz co ja jak chciałam z psem jechać do cioci itd. to mi też niepozwalali niewiem czemu.....
A może jej rodzice myślą że psu się krzywda stanie pogryzą go starsze psy albo ktoś mu zrobi krzywde? A nienajlepiej żeby ktoś kto był na zlocie a mieszka blisko pojechał tam i porozmawiał z jej mamą? A i Atkaaaa chciałam Ci przypomnieć Ty też jesteś dziecko bo niejesteś pełnoletnia!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaCzips']wierz mi, to nie jest dobry argument...:shake: Proponuję aby z mamą pogadała jednak Asia, albo jakaś inna dorosła osoba co była już na zlocie.To po raz. Po dwa proponuję Atkaaaa abyś skontaktowała się z osobami dorosłymi, które jadą tym samym środkiem transportu i żebyście się spotkali w jakimś miejscu i dalej jechali razem. Twoja mama będzie na pewno spokojniejsza gdy pojedzie z Tobą ktoś pełnoletni, niż jakby miała jechać koleżanka o rok czy dwa starsza. Mówię to z własnego doświadczenia;)[/quote]
No właściwie racja, może nie zadziałać:evil_lol:;) Ale pomysł, żeby ktos porozmawiał z mamą Atki jest b.dobry ! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']Nawet z kuzynką! Jej mama się zgadza! Ale moje oczywiscie nie!:angryy:
chyba ze hmm.. znacie jakies domki letniskowe w tamtych okolicach?[/quote]
Zaraz poszukam domków, ale na pewno jest mnóstwo, bo to miejscowość letniskowa. :cool3:

[quote name='McDzik']Ja sie dopisuję do domku nr 6 (już ustalone z dziewczynami) :) Będę ze spanielkiem tybetańskim Arnim :) ... jeszcze Magda_Drakkar ze swoim cocerem, niebawem powinna tu za siebie post potwierdzający napisać :)[/quote]
Super, w takim razie dopisuję. :p
[SIZE=1]Magda pisze sie coc[B]k[/B]er, nie cocer.[/SIZE] :eviltong: ;)

[quote name='Atkaaaa']a przedziez magda_drakkar też jest w okolicach mojego wieku nme? :D kurde to moze zliczymy ile osob niepelnoletnich jedzie..?
aha i mam takie pytanie dziwne :D.. ile lat ma najstarsza osoba na zlocie :P "?[/quote]
Najstarsza nie mam pojęcia. Sami muszą się przyznać. ;)

[quote name='Atkaaaa']oj wiem wiem :P ale tak orientacyjnie dla mamusi:oops: zeby nie było że sami małoletni jadą :razz:[/quote]
Myślę, że na pewno ponad 30 lat i jedzie ze swoimi dziećmi, wszyscy są Dogomaniakami. ;)

[quote name='magda_drakkar']Potwierdzam, że będę ja + kłapatouchy:razz:[/quote]
[quote name='magda_drakkar']Domek nr 6:razz::evil_lol:[/quote]
Zapisuję. :p :multi:
[SIZE=1]A wrócisz bez kłapatouchego.[/SIZE] :eviltong:

[quote name='Karilka']No to proszę nas dopisać:

Karilka + dobcio - domek

Wpłacę pieniążki w kwietniu, rozumiem, że za psa płaci się na miejscu?[/quote]
Zapisałam. :p
Tak, za psa płacimy na miejscu. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Bo pozostało pare dni.[/quote]
Jutro wpłacam całą kwotę;)

[quote name='Asia & Ginger']
Zapisuję. :p :multi:
[SIZE=1]A wrócisz bez kłapatouchego.[/SIZE] :eviltong:[/quote]
[SIZE=1]a Ty bez Gingerki, o:eviltong:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie odwiedziłam pierwszą stronę i zorientowałam się że doszły do naszego domku 2 osoby a nic o tym nie wiedziałam:razz:
[quote]Ja sie dopisuję do domku nr 6 (już ustalone z dziewczynami) [/quote]ze mną nic nie ustalałaś:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']Właśnie odwiedziłam pierwszą stronę i zorientowałam się że doszły do naszego domku 2 osoby a nic o tym nie wiedziałam:crazyeye:

ze mną nic nie ustalałaś:razz:[/quote]
I tak by trzeba było Wam kogoś przydzielić, więc nie narzekać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baffi2']Właśnie odwiedziłam pierwszą stronę i zorientowałam się że doszły do naszego domku 2 osoby a nic o tym nie wiedziałam:crazyeye:

ze mną nic nie ustalałaś:razz:[/quote]
Pisałam do Izy i odpowiedziała, że możemy do Was dołączyć:lol:



a tak w ogóle to
"[B][COLOR=gray]44.[/COLOR] [COLOR=blue]magda_drakkar[/COLOR][/B] + pies + domek ------------------------ > Lubaczów/Rzeszów"
samo Lubaczów wystarczy:evil_lol::razz:

Link to comment
Share on other sites

To może faktycznie ktoś by z nią pogadał... (Asia&Ginger? ) :D
Hmm a fotki pokazywałam...i hmm.. xD mama stwierdziła że te [sy na tej fotce są za duże :O Bo mama uważa duży- groźny ;/
[IMG]http://i191.photobucket.com/albums/z31/sota36/DSC00360.jpg[/IMG]

Tylko że ja tam full dużych psów nie widzę... :(
A kuzynka jest tylko rok starsza więc też nie pełnoletnia... i nikogo z mojej okolicy nie ma kto by jechał na zlot...
a te domki letniskowe to tak mysle żeby rodzice + ciocia wujek i kuzyn tam pojechali a my z kuzynką na zlot...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']I tak by trzeba było Wam kogoś przydzielić, więc nie narzekać.[/quote]
ja nie narzekam tylko wyrażam zdziwienie:eviltong:
[quote name='magda_drakkar']Pisałam do Izy i odpowiedziała, że możemy do Was dołączyć:lol:[/quote]
jasne:lol: będzie weselej:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']Ależ dałaś zdjęcie nie widzisz,że mój kundel na yorka się rzuca:lol:
Pokaż mamie ten film i powiedz,że te małe to groźniejsze niż te duże:evil_lol:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=Cgv52KDRrV4[/URL][/quote]
:loveu::diabloti:
A York jaki skoczny :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='virginia']Prosze i nas zapisać :-)

2 osoby + 2 psy ---- namiot :-) [COLOR=red]Virginia, Lorien:) :razz:[/COLOR][/quote]
Zapisuję. :p

[quote name='magda_drakkar']Jutro wpłacam całą kwotę;)

[SIZE=1]a Ty bez Gingerki, o:eviltong:[/SIZE][/quote]
Aleś Ty szybka! :-o
:eviltong:

[quote name='magda_drakkar']Pisałam do Izy i odpowiedziała, że możemy do Was dołączyć:lol:


a tak w ogóle to
"[B][COLOR=gray]44.[/COLOR] [COLOR=blue]magda_drakkar[/COLOR][/B] + pies + domek ------------------------ > Lubaczów/Rzeszów"
samo Lubaczów wystarczy:evil_lol::razz:[/quote]
Napisałam Rzeszów, bo raczej nikt nie wie, gdzie jest Lubaczów. :eviltong:
Ale jeśli bardzo chcesz, to zmienię. ;)

[quote name='Atkaaaa']To może faktycznie ktoś by z nią pogadał... (Asia&Ginger? ) :D
Hmm a fotki pokazywałam...i hmm.. xD mama stwierdziła że te [sy na tej fotce są za duże :O Bo mama uważa duży- groźny ;/

Tylko że ja tam full dużych psów nie widzę... :(
A kuzynka jest tylko rok starsza więc też nie pełnoletnia... i nikogo z mojej okolicy nie ma kto by jechał na zlot...
a te domki letniskowe to tak mysle żeby rodzice + ciocia wujek i kuzyn tam pojechali a my z kuzynką na zlot...[/quote]
W ostateczności pogadam. :nerwy: :evil_lol:

Tu są noclegi w Sierakowie:
[URL]http://www.urlop.info.pl/nad_jeziorem/sierakow/[/URL]
[URL]http://www.urlopnawigator.pl/noclegi/sierakow,28391/[/URL]
[URL]http://noclego.pl/noclegi/sierakow/[/URL]
[URL]http://scrabble.pila.pl/o%C5%9Brodek-wypoczynkowy-sierak%C3%B3w[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']
Napisałam Rzeszów, bo raczej nikt nie wie, gdzie jest Lubaczów. :eviltong:
Ale jeśli bardzo chcesz, to zmienię. ;)[/quote]
No fakt:evil_lol::roll: Chociaż bliżej Lubaczowa jest np. Przemyśl czy Jarosław, no chyba że też nikt nie wie gdzie to jest:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...