Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='Atkaaaa']1993:cool1: kurcze...
Asia&Ginger myśle że jednak rozmowy tel nie będzie:placz:
Już teraz nawet bez psa mnie nie chce puścić...[/quote]
Nawet z kuzynką? :cool1:

[quote name='gossia']Ja jestem z Lipna koło włocławka jakieś 20 pare km!!!
:razz:[/quote]
Czyli napiszę Włocławek, żeby łatwiej można było skojarzyć gdzie to. ;)

[quote name='gossia']Ej przepraszam ale ktoś napisał 2osoby+ 2 namioty no jak!!
3 osoby+ 2 psy + (może 2 namioty)!
A czy ta osoba......
No ona ze mną niejedzie tylko poprostu jadą sami!!!
Znajoma z gg.....
Niejest zarejstrowana na dogo.....
A czy byście mogli ją zapisać osobno czy nie?
Bo mama jest zdenerwowana że jeszcze komuś załatwiam![/quote]
Napisałam [B]gossia[/B] + 2 osoby + 2 namioty. ;)
Poza tym wyjazd pod namiot nie jest tak zobowiązujący jak do domków, bo nie musicie płacić wcześniej, tylko na miejscu, więc nawet jak ktoś się nie zjawi, to nic strasznego się nie stanie. Chociaż lepiej i to traktować poważnie. ;)

[quote name='KaRa_']Najlepiej by ta osoba się zarejestrowała[/quote]
O właśnie. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']o nie!! W życiu! Rodzice nigdzie ze mną nie jadą! Będzie tylko:
-zostaw tego psa
-zrob to zrob tamto
-nie idz tam
-itp itd
xD[/quote]

haha,skąd ja to znam:eviltong: moja mama chciała ze mną na zlot jechać, ale powiedziałam ze nigdy w życiu:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AgaCzips']haha,skąd ja to znam:eviltong: moja mama chciała ze mną na zlot jechać, ale powiedziałam ze nigdy w życiu:lol:[/quote]
No ja tak samo powiedzialam ale ona w tedy ze nigdy w zyciu zebym ja pojechala:angryy: kurde no i co ja mam zrobic?

Link to comment
Share on other sites

Ja moją rozmowe z rodzicami przeprowadziłam tak (przez całą rozmowę nie dopuściłam mamy ani do słowa:evil_lol::evil_lol:):
Cześć mamo, bo wiesz pamiętasz co ci kiedyś mówiłam o zlocie, no to właśnie..eee..noo..boo...eee... w tym roku też będzie no i wiesz pojade, bo mi też się coś od życia należy :roflt:, muszę mieć miłe wakacje,a nie tylko sam stres w domu:eviltong::roll: Dzięki, wiedziałam, że się zgodzisz! i poszłam.
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
potem mama mnie zawołała, powiedziałam jej co,jak i gdzie no i powiedziała, żebym jechała:cool3:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']Ja moją rozmowe z rodzicami przeprowadziłam tak (przez całą rozmowę nie dopuściłam mamy ani do słowa:evil_lol::evil_lol:):
Cześć mamo, bo wiesz pamiętasz co ci kiedyś mówiłam o zlocie, no to właśnie..eee..noo..boo...eee... w tym roku też będzie no i wiesz pojade, bo mi też się coś od życia należy :roflt:, muszę mieć miłe wakacje,a nie tylko sam stres w domu:eviltong::roll: Dzięki, wiedziałam, że się zgodzisz! i poszłam.
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
potem mama mnie zawołała, powiedziałam jej co,jak i gdzie no i powiedziała, żebym jechała:cool3:;)[/quote]
u mnie to nie zadziała. No ale kurde jak ludzie puszczają 11letnie dziecko to czemu 15 nie! ;/ To 4lata róznic..
A moja mama nie widzi róznicy miedzy np. 11.a 14 a widzi juz miedzy 15 a 18 ... ;(

Link to comment
Share on other sites

Ja sie dopisuję do domku nr 6 (już ustalone z dziewczynami) :) Będę ze spanielkiem tybetańskim Arnim :) ... jeszcze Magda_Drakkar ze swoim cocerem, niebawem powinna tu za siebie post potwierdzający napisać :)

-----

[quote name='Atkaaaa']u mnie to nie zadziała. No ale kurde jak ludzie puszczają 11letnie dziecko to czemu 15 nie! ;/ To 4lata róznic..
A moja mama nie widzi róznicy miedzy np. 11.a 14 a widzi juz miedzy 15 a 18 ... ;([/quote]

Walcz, walcz :) I wspomnij tam jeszcze o 17-letniej Mc, która mieszka na drugim końcu Polski, ale na zlot i tak sie wybiera!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Ja sie dopisuję do domku nr 6 (już ustalone z dziewczynami) :) Będę ze spanielkiem tybetańskim Arnim :) ... jeszcze Magda_Drakkar ze swoim cocerem, niebawem powinna tu za siebie post potwierdzający napisać :)[/quote]
Tak,tak prosimy o napisanie postu potwierdzającego;)
No i prosimy na konto wysłać pieniądze;) i PW z danymi do głównej organizatorki proszę wysłać czyli dane osobowe (imię i nazwisko) oraz numer telefonu.


Asia w ogóle tak myślę czy na wszelki wypadek przy osobach niepełnoletnich nie brać jeszcze numeru rodzica w razie czego jakby nie daj boże coś się stało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']I bardzo dobra rozmowa! Proszę brać przykład z koleżanki Basi:evil_lol:[/quote]
ja zawsze w taki sposób rozmawiam z rodzicami, jakoś tak jest łatwiej, bo się śmieją i łatwiej się zgadzają:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

[B]Atkaaa[/B], ale dlaczego rodzice nie chcą się zgodzić? Dali Ci jakiś konkretny powód? Czy tak po prostu "bo nie" ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atkaaaa']a przedziez magda_drakkar też jest w okolicach mojego wieku nme? :D kurde to moze zliczymy ile osob niepelnoletnich jedzie..?
aha i mam takie pytanie dziwne :D..[B] ile lat ma najstarsza osoba na zlocie[/B] :P "?[/quote]
O takich rzeczach się nie mówi;)
Oczywiście możesz zliczyć osoby niepełnoletnie:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_']O takich rzeczach się nie mówi;)
Oczywiście możesz zliczyć osoby niepełnoletnie:p[/quote]

oj wiem wiem :P ale tak orientacyjnie dla mamusi:oops: zeby nie było że sami małoletni jadą :razz:

Hmm mamy powód - nieiwem, mówi
-bo nie
-za młoda/mała jestes
-niegdzie z psem nie bedzies zjezdzic
-itd.. a wiec konkretnej odp nie ma

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...