Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

Hmmm... Nie chce mi się czytać całego wątku... Bo on taaaaaki długi jest :crazyeye:
A mam pytani (jeśli było to już omawiane to wyślijcie mnie do strony na której znajdę odpowiedź ;))

Co rozumiemy przez pojęcie [COLOR=black][B][U]NA ZLOT MOGĄ JECHAĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE ŁAGODNE PSY DO LUDZI I INNYCH PSÓW LUB TAKIE, NAD KTÓRYMI POTRAFIMY ZAPANOWAĆ.
[/U][/B]
To znaczy umiem czytać ze zrozumieniem i zrozumiałam ten kawałek tekstu, ale ja nie wiem czy mój pies będzie się "dobrze" zachowywał :oops: Mieszkamy w małej miejscowości i Edka nie ma zbytnio kontaktu z innymi psami (poza znajomymi i tymi, które mijamy na spacerze...). Nigdy nie byłam z nią na takiej dużej imprezie i nie wiem jak może zareagować na taką ilość psów i ludzi...

Zastanawiam się czy ją wziąć...

A poza tym Asia & Gringer[/COLOR][COLOR=black] jakbyś mogła zapisać:

[B]kelpie0 + pies (duży znak zapytania) + namiot --->Wrocław (prawie)[/B]
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kelpie0']Hmmm... Nie chce mi się czytać całego wątku... Bo on taaaaaki długi jest :crazyeye:
A mam pytani (jeśli było to już omawiane to wyślijcie mnie do strony na której znajdę odpowiedź ;))

Co rozumiemy przez pojęcie [COLOR=black][B][U]NA ZLOT MOGĄ JECHAĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE ŁAGODNE PSY DO LUDZI I INNYCH PSÓW LUB TAKIE, NAD KTÓRYMI POTRAFIMY ZAPANOWAĆ.[/U][/B][/COLOR]

[COLOR=black]To znaczy umiem czytać ze zrozumieniem i zrozumiałam ten kawałek tekstu, ale ja nie wiem czy mój pies będzie się "dobrze" zachowywał :oops: Mieszkamy w małej miejscowości i Edka nie ma zbytnio kontaktu z innymi psami (poza znajomymi i tymi, które mijamy na spacerze...). Nigdy nie byłam z nią na takiej dużej imprezie i nie wiem jak może zareagować na taką ilość psów i ludzi... [/COLOR]

[COLOR=black]Zastanawiam się czy ją wziąć...[/COLOR]

[COLOR=black]A poza tym Asia & Gringer[/COLOR][COLOR=black] jakbyś mogła zapisać:[/COLOR]

[COLOR=black][B]kelpie0 + pies (duży znak zapytania) + namiot --->Wrocław (prawie)[/B][/COLOR]
[/quote]
A więc tłumaczę, mogą jechać psy, które nie chcą zjeść wszystkiego co się rusza. ;)
Wiadomo, że nie wszystkie psy muszą się polubić, ale jeśli jakiś pies jest na tyle agresywny, że rzuca się na każdego przechodzącego zwierza, to zdecydowanie nie nadaje się na zlot. Jeśli Twoja sunia toleruje inne psy, to myślę, że nie powinno być problemu. ;)

Już zapisuję. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada:)']A co się stanie, jeśli jakaś sunia dostanie cieczki podczas zlotu?
(Mojego psiaka to nie dotyczy, bo to facet :razz:).
Tak tylko pytam...[/quote]
To sunia z zdrowego rozumu właściciela nie powinna jechać. To jest bardzo logiczne

Jak Edka pojedzie to będą dwa aussiki to dopiero szaleństwo będzie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mada:)']A co się stanie, jeśli jakaś sunia dostanie cieczki podczas zlotu?
(Mojego psiaka to nie dotyczy, bo to facet :razz:).
Tak tylko pytam...[/quote]
I dlatego ja moją sunię wysterylizowałam przed zlotem. :cool3: :p

[quote name='KaRa_']To sunia z zdrowego rozumu właściciela nie powinna jechać. To jest bardzo logiczne

Jak Edka pojedzie to będą dwa aussiki to dopiero szaleństwo będzie :D[/quote]
[quote name='kelpie0']Jeszcze trochę czasu, więc zastanowię się co z Edką, nie chciałabym jej zostawić ;)

Zobaczymy

Dwa Aussiki ;) Byłoby super...[/quote]
O nie! :eek: Dwa aussiki to przegięcie. :shock:
:diabloti:

[quote name='Atkaaaa']Dwa Aussiki!! :( Kurcze..zlot.. xD jak będą BC, Aussiki i pudelki to jade xD hiehie[/quote]
Aussiki będą, BC chyba nie, a pudelek też będzie, jak przyjedziesz z Dżekusiem. :cool3:

[quote name='Mysia_']ja jako fanatyczka, apeluję o sterlizację suniek :eviltong::lol:
:cool1:[/quote]
Otóż to! ;)

[quote name='komar']Ale pytanie brzmiało co jeśli [B]w trakcie zlotu [/B]dostanie cieczki:lol:[/quote]
[quote name='KaRa_']Takie rzeczy da się obliczyć:diabloti: wiec właściciel dobrze wie co ma robić.[/quote]
[quote name='Mysia_']dokładnie ;):cool3:[/quote]
Zgadzam się, chociaż Gingerka miała cieczki nieregularnie, dlatego wolałam nie ryzykować i wysterylizowałam ją. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagódka&Uzi']hehe co roku jeżdze do sierakowa, najczęściej siedze niedaleko w bucharzewie ze znajomymi i jezdzimy tam konno po lasach:D[/quote]
O jak fajne. Ale Wam zazdroszczę. :cool3: :multi:

[quote name='rose']No to tym razem przyjedz do nas:eviltong: Zapraszamy na zlot;)[/quote]
[quote name='Jagódka&Uzi']Dzięki, może to jakoś połączę:D[/quote]
Nie może tylko na pewno. :cool3:

[quote name='Basia i Barni']IM WIECEJ TYM LEPIEJ -badzmy wszyscy :)[/quote]
Otóż to! :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa_17']zostalam przywolana do tablicy ;)

z przykroscia musze stwierdzic, ze nie bedzie mi dane spotkac sie z Wami na tegorocznym zlocie. Przepraszam za klopot i zamieszanie, zycze milej zabawy.

pozdrawiam Ewa ;)[/quote]
Oj tam odrazu przywołana:lol:
Dziękujemy za napisanie tuaj na wątku, bo to ważne jak to wygląda z miejscami;)

Link to comment
Share on other sites

**___**
_**___**_________****
_**___**_______**___****
_**__**_______*___**___**
__**__*______*__**__***__**
___**__*____*__**_____**__*
____**_**__**_**________**
____**___**__**
___*___________*
__*_____________*
_*____0_____0____*
_*_______@_______*
_*_______________*
___*_____v_____*
_____**_____**
_______*****_______
Kurczaczków Zielonych
Baranków Czerwonych
Bazi Różowych
Pisanek Kolorowych
Dyngusa Tęczowego
I Wszystkiego Dobrego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...