Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='gossia']Hehe dobre jesteście! Atkaaaa napewno pojedziesz jak możesz niejechać jak musze koniecznie poznać twojego psa! Ile będzie około osób?
Gossia+ pies+ namiot.....
To super będzie czy ma ktoś Seterka?
A to będzie w lesie?!
Ja się boje kleszczy! hehe no ale to prawda!
Kelpie0 napisz do mnie pliss....
Kelpie0 ja też się ciesze że pojade!
Czy teren będzie ogrodzony?
A to niebędzie gdzie psa przywiązać?
Chyba palik wezmę #cool1
I ze mną pojadą fajne 2 osoby mają przeurczego pieska dziweczynke hehe
Ma na imię Ares Płochacz niemiecki![/quote]

Jejku, ale ty masz pytań :crazyeye: ;)

1. Na razie jest zapisanych 41 osób (+ Karilka ;) )
2. Nie wiem
3. Nie mogę napisać, jestem na mac'u... :shake:
4. Myślę, że jest ogrodzony (?)
5. No nie będzie, one będą raczej latać po ośrodku...
6. Płochacze Niemieckie są piękne, Wachtelhund to jest, prawda
?

Link to comment
Share on other sites

Oj dziewczyny o to gdzie przywiązać psa sie nie martwcie:eviltong: to akurat chyba najmniej istotna sprawa:eviltong: drzew będzie mnóstwo więc spoko;) najważniejsze teraz to to żeby Was rodzice puścili, bo oni raz mówią tak a zaraz potem zmieniają zdanie:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']Czyli do końca kwietnia trzeba wpłacić całość, prawda? To mogę się do końca tego miesiąca wstrzymać z wpłatą?:roll:[/quote]

ok, ale w kwietniu już prosilibyśmy całość, aby zamknąć całą sprawę z opłatami i tylko odliczać dni do zlotu;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']Oj dziewczyny o to gdzie przywiązać psa sie nie martwcie:eviltong: to akurat chyba najmniej istotna sprawa:eviltong: drzew będzie mnóstwo więc spoko;) najważniejsze teraz to to żeby Was rodzice puścili, bo oni raz mówią tak a zaraz potem zmieniają zdanie:eviltong:[/quote]

Święte słowa!:lol:
kurcze mam nadzieje że mnie puści.. i tak zlot odbędzie się kosztem 3 wytaw xD, więc dla mnie to dużo żeby tam pojechać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karilka']rose dziękuję:loveu:.
Przeprasza, ale u mnie aktualnie dziura finansowa jest dosłownie.... Na mBank boje sie wejść, nie chce zobaczyć ile na minusie jadę:roll:.
[B] Kończę z DT i z dogo prawdopodobnie również.:roll:[/B][/quote]


No nie, żartujesz, prawda?

Link to comment
Share on other sites

No i odpadam! Moja genialna "mamusia" stwierdzila ze nie bo wie co ja robie z psami;/ że jestem "za mądra" w stosunku do nich bo do kazdego podchodze.i tam takie bzdety! Jestem strasznie wkurzona!!!:angryy: Co chwila ma jakies wąty! Zaczełam jej mowix o ludziach w moim wieku którzy pala cpaja i pija- i wtedy jeszcze wieksza afera:angryy::angryy::placz::placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gossia']A za namiot i psa do kiedy mam wpłacić?
Pytam ile można hehe!
Oj to super że Seterek będzie!
Czy są tu jacyś fajni ludzie z którymi można się zaprzyjaźnić na zlocie?
A czy wy mnie wogóle chcecie?
hmm.....? I mojego psa?[/quote]

za namiot sie płaci na miejscu i za psa także;)
fajni są wszyscy;)
i wszyscy także są mile widziani, bezwzględny na wiek, wyznanie, kolor skóry i inne bajery:eviltong:
pies również się przyda, Twój np do upolowania jakiegoś zajączka na grilla:P

Link to comment
Share on other sites

kelpie0 2 lata pracuje w nadzieii dobermana - to cieżka praca...Wysyłki psów do niemiec itp. zwłaszcza. Do tego cały czas mam u siebie jakąs bide.
Moje możliwośći sie wyczerpały. Finansowe, psychiczne i fizyczne. Domownicy i sasiedzi równiez mają dosć. Także prosze o wyrozumiałość:roll:.

Przepraszam za Offa.
Juz nie będę:roll:.

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze raz, jeszcze raz, niech żyje, żyje nam! [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/35.gif[/IMG]
Niech żyje nam! [IMG]http://static.dogomania.pl/forum/images/smilies/new_birthday.gif[/IMG]

[right][size="1"]Ale fałsz na dźwieku Ce :eviltong:[/size][/right]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...