Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

Z moich obliczeń wynika, że są 22 osoby chętne na namioty.. Teraz takie pytanie czy Wy się jakoś będziecie łączyć, czy każdy osobno rozbija swój namiot? Bo jeśli tak to już wam z góry mówię, że na terenie ośrodka się nie zmieścicie:eviltong:. Zważywszy na to, że niektórzy przyjeżdżają samochodami i też muszą gdzieś je zaparkować:eviltong:.

Link to comment
Share on other sites

ja będę sama w namiocie z 3ma psami i nikt się do nas nie zmieści :evil_lol:

a skoro z tym ośrodkiem jest taki problem to może jest gdzieś w pobliżu pole namiotowe, gdzie przyjmują z psami?.. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']wcale nam takie myśli nie przychodzą do głowy :eviltong:

:diabloti:[/quote]

[quote name='Patikujek']Wcale ale to wcale Aniu, możesz nam wierzyć na słowo

[COLOR=white]([/COLOR][COLOR=white]matko co za maruda)[/COLOR][/quote]

Spadajcie:eviltong::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psiunia1']Jak jest tak duzo psiakow to w takim razie ze mna tylko owczarka pojedzie,labradorcie moge zostawic z rodzicami wiec nie bede robic zbednego tloku w osrodku.. a moj namiot mysle ze jakos sie zmiesci..[/quote]

Namiot się napewno zmieści, rose robi zbędną panikę :eviltong::evil_lol: Jak to się mówi? "jak sie popieści to się wszystko zmieści" :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek']A ja nie mam skąd:placz: ja siedzę akuraty na ziemi:placz:

Przykro mi Aniu nie mam jak spełnić Twojej prośby:shake:[/quote]

[quote name='Mysia_']tylko skąd? :eviltong:
już wiem... mogę z krzesła :cool3:[/quote]

To ja proponuje skoczyć z dach na główkę, żebym już więcej z Wami kłopotów nie miała:evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Fakt faktem na 22 namioty miejsca nie ma:shake: ten osrodek nie jest robiony pod pole namiotowe...i lepiej jakbyscie sie z soba jakos pogadali by zmniejszyc ta liczbe namiotowiczów i byc wspolnie w namiotach, bo zewnatrz nie ma zadnych miejsc gdzie daloby sie zaparkowac jedynie w srodku osrodka.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...