Jump to content
Dogomania

VI OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW - To już!!!!!!!


Asia & Ginger

Recommended Posts

[quote name='rwpb']Witam
Czy można Was będzie któregoś dnia odwiedzić? Tak tylko na parę godzin, bez noclegu? Od nas to tylko 140 km, około 1,5 godziny jazdy.[/quote]
[B]rwpb[/B], oczywiście, serdecznie zapraszamy. :p

[quote name='Rybc!a']Proszę do domku nr 4 dopisać Vitkę (być może), a wypisać Valeur...[/quote]
Rybc!a, czekam na Vitkę, aż się wypowie. ;)

[quote name='Casia_i_Figa']komenda głosowa(potocznie zwana wydarciem kopary na sukiszona:diabloti:)[/quote]
:lol: :evil_lol:

[quote name='rose']Asiu zaznacz: HERSPRI + TZ zaliczka przelana;)[/quote]
Już zaznaczam na różowo. :cool3:

[quote name='bigos']Więc robię wstępną listę:
1.Paulina87
2.pinczerka_i_Gizmo
3. bigos
4. komarek
5. basia bonnie
6. Mysia
7. ...

poproszę o umieszczenie listy w pierwszym poście:p[/quote]
Umieszczam. ;)

[quote name='Mi.'][B]ja jestem chyba nr. 13, proszę o wypisanie ode mnie psa... bo nie wiem czy go zabiore.[/B][/quote]
Oki. ;)

[quote name='rose']Asiu zaznacz, że przez Olka zaliczka została wpłacona;)

[SIZE=4][COLOR=green]A teraz apeluje do wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili, żeby się pospieszyli !![/COLOR][/SIZE]:eviltong:[/quote]
Olusia też zaznaczam na różowo. Do twarzy mu w tym kolorku. :loveu:

[quote name='goldenka245']Ja chętna na koszulkę.[/quote]
Dopisuję Cię do listy. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek']Na mnie nie licz ale myślę że dla Kary byłoby to miłe przebudzenie:evil_lol:
[COLOR=White]Tak póki śpi, najlepiej razem z łóżeczkiem ją do jeziorka przenieść:evil_lol:[/COLOR][/quote]
:mad::mad::mad::mad:
Patikujek to się nazywa zła odpowiedz

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']ja bym prosił o kolor habrowy:D

a tak co do zlotu:P kto bedzie ze mna z samego rana i w nocy pływal w jeziorku??:D:D tak na rozpoczecie dnia i na zakonczenie;P[/quote]
Chabrowy już miałeś, jak potwierdziłeś domek. :eviltong:

[quote name='cytrynka10']ja tez bym chciała jechac na ten zlot ale widze ze jak narazie tylko Mateusz zapisany z Ostródy i ja nie wiem jak by było u mnie z wolnym :( ale na koszulke jestem chetna tylko jaka cena była by[/quote]
[B]Cytrynka[/B] zapraszamy. Nawet jeśli tylko Mati będzie jechał z Ostródy, to już dużo, nie będziesz sama. :cool3:
Koszulka w tamtym roku kosztowała 35 zł.

[quote name='Niki-lidka']asiu doszly pieniazki?[/quote]
[B]Niki[/B], jeszcze nie, pewnie dotrą jutro. ;)

[quote name='BlackSheWolf']a czy miejsce juz jest wybrane na 100 % ? czy może sie jeszcze cos zmienic ?[/quote]
[quote name='Kida i Olo']100%, przecież nie wpłacanoby zaliczki, gdyby cokolwiek miało się zmieniać.[/quote]
Tak jak pisze Kida, miejsce już się nie zmieni. ;)

[quote name='rose']AgaCzips i Komar(Osiołek:D) zaliczki zapłacili do rąk własnych;)[/quote]
Zaróżowiłam. :p

[quote name='KaRa_']A 15tego bądz 17lutego jedzimy do ośrodka porobić zdjęcia, zobaczyć rozmieszczenie domków i ogólnie okolicę bo daawno się tam nie było;)[/quote]
[quote name='Mysia_']suuuper, że zobaczycie co i jak :cool3:[/quote]
Zobaczymy jak domki wyglądają w środku (jak się uda), jak daleko do jeziorka, jakie jest ogrodzenie, czy szczelne i ogólnie jak wygląda okolica. :cool3: I jaki jest dojazd do ośrodka, czy daleko od drogi, czy jadą tam autobusy, itp. :cool3:

[quote name='rose']Asiu możesz zaznaczyć siebie i Patikujek na różowo:evil_lol: potwierdzam, że pieniądze doszły w moje własne rączki:evil_lol:[/quote]
Różowy jest the best! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...