Jump to content
Dogomania

Leoś mix pekińczyka ma dom


Erazm

Recommended Posts

Też się cieszę na myśl, że Majeczka wyjdzie ze schronu i będzie wylegiwać się na poduszkach, ale jeżeli chodzi o Leona to już dziś chodzę bez makijażu bo cały czas:placz:.
I bardzo mądrze darmozjad;) zrobił, przynajmniej teraz ją noszą na rękach, a nie musi utrzymywać reszty stada;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Beata B']Też się cieszę na myśl, że Majeczka wyjdzie ze schronu i będzie wylegiwać się na poduszkach, ale jeżeli chodzi o Leona to już dziś chodzę bez makijażu bo cały czas:placz:.
I bardzo mądrze darmozjad;) zrobił, przynajmniej teraz ją noszą na rękach, a nie musi utrzymywać reszty stada;)[/quote]

Beata wiesz że w kolejce czekają kolejne bidy - przyjeżdaj jak najszybciej i zabieraj kolejnego:evil_lol:.

Czy mogę już zdjąc Leosia z allegro czy jeszcze czekamy?

Link to comment
Share on other sites

Łobuzica;), Marzenka uduś mnie nie przesłałam Ci jeszcze papierów, ale mam doła, siedzę w grubych skarpetach, za dużym szlafroku, na klamce kartka z napisem nie przeszkadzać...Brakuje mi tylko papillotów....:placz::placz::placz:
Przesyłam Twój numer babeczce od Batmanka

Link to comment
Share on other sites

Świetnie Beatko- Naprawdę się cieszę, że dzięki łańcuchowi ludzi o wielkich sercach, udało się Mai z tym tarnsportem a dla nich obojga udało się znaleść kochające domy.
Beatko dziękuję - bez Ciebie to totalna klapa byłaby z tym transportem ...:calus:
Czy umówiłyście się już na jutro z Ewą?

Link to comment
Share on other sites

Malagos Beatka już dawno zwaliła skarpety i jedzie (z płaczem wielkim) z Leosiem i Mają...:loveu:
Nie wiem kiedy relacja bo Ewa coś mówiła, że nie ma dostępu do internetu a Beatka to nie wiadomo kiedy dotrze do mamy w Łodzi...

Rozmawiałam z Ewą...
Beatka jest bardzo zakochana w Leosiu i kto wie, czy Leoś nie wróci z Beatką.:)
Beatka liczy że, go nie zechcą ale coś mi się wydaje, że to ona nie zechce go oddać...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Byłam przy Majeczce jak zostawała w nowym domu. Razem z Toska-staruszką.
Jak wychodzilismy ja do pracy, a Beata z Beatą zawiez Leosia, to TZ Beaty owijał staruszki kocykami, zeby im dupki na sofie nie zmarzły.
Nie moge sie dodzwonic jak poszło z Leosiem. Leos jest sliczny naprawde cudny. Pyszczek ma taki słodki i wielkie czarne oczy. Z Shih-tzu to ma nieduzo, chyba tylko charakter, ale to naprawdę śliczni i kochany psiak.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alpina']Malagos Beatka już dawno zwaliła skarpety i jedzie (z płaczem wielkim) z Leosiem i Mają...:loveu:
Nie wiem kiedy relacja bo Ewa coś mówiła, że nie ma dostępu do internetu a Beatka to nie wiadomo kiedy dotrze do mamy w Łodzi...

Rozmawiałam z Ewą...
Beatka jest bardzo zakochana w Leosiu i kto wie, czy Leoś nie wróci z Beatką.:)
Beatka liczy że, go nie zechcą ale coś mi się wydaje, że to ona nie zechce go oddać...:cool3:[/quote]

A dlatego Oktawio kochana..:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Beatka sma odwoziła Leosia i liczyła że go nie zechcą bo bardzo go pokochała...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alpina']
[B][COLOR=blue]A dlatego Oktawio kochana..:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]Beatka sma odwoziła Leosia i liczyła że go nie zechcą bo bardzo go pokochała...:loveu:[/COLOR][/B]
[/quote]
aaaa rozumiem:evil_lol:to tak jak ja pojechałam do Krzyczek i wróciłam z Dyziem:megagrin::megagrin: teraz wszystko jasne:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A wracając do pytania Oktawi...
Leoś znalazł dom w Chrzanowie(woj. małopolskie) u drugiej nomen - omen Beatki...:)
Bo zdaje się zapomniałam o tym napisać...:oops::evil_lol:

[B]Cociaż to wątek Leosia chcę serdecznie podziękować [COLOR=Blue]Beatce[/COLOR], za bezcenny transport oraz [COLOR=Blue]Ewiedr [/COLOR]za zanalezienie wspaniałych domów dla [COLOR=Red]Leosia[/COLOR][/B][B] i [COLOR=Red]Majeczki[/COLOR].
[/B][B]Dziewczyny jesteście wielkie!:Rose: :Rose: :Rose:[/B]
[B]
Dziękuję wszystkim, którzy nam kibicowali i którym los tych psiaków nie był obojętny...:Rose:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...