Jump to content
Dogomania

Złota Aza wyrwana od pseudohodowcy szuka schronienia. / ma dom!


Cisex

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam dla Azy dwa bardzo fajne domki, wczoraj zgłosił się jeden sympatyczny, niestety żona się nie zgodziła :angryy:, pan zasugerował :mad: ;) , niemniej sądziłam, że tak się skończy, więc nie napisałam o tym, tylko kolnęłam o tym do Edytki.
I mam nagrane jeszcze trzy telefony z prośbą o kontakt w sprawie Azy. Co to za domki nie wiem.

Oba domki zakochane w goldenach, wiedzą, że Aza na razie goldena nie przypomina, że jest stara - przepraszam Azuniu i ma pewne problemy z chodzeniem.
Jeden dom lekarski, drugi prawniczy, ale może nie taki to źle, bo ja też z tej branży.

Nie bywam na dogo, ale na miau i kocim życiu wiedzą, ze jestem złą kobietą o czarnym sercu jeśli chodzi o domki. Tu zna mnie chyba najlepiej Edi 100 i Tweety, obie dzielne kobiety, co i koty kochają, tak ja zresztą i psiowate.
Oczywiście nie ręczę do końca za oba domki, ale pierwszy kontakt sympatyczny. Szczególnie domek lekarski - piesio miałby 24 godź opiekę, bo tam starszy pan też mieszka.

Nie mogę natomiast złapać kontaktu z Edytką, więc Cisex podaję kontakt do mnie na maila - [email][email protected][/email] ( bi chyba Ty jesteś na stronie Straży jako osoba odpow. za Azę - bo być moze Aza już ma domek, wtedy domki przekażę dalej.

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mam żadnych inf, Małgosiu. SZkoda, ze Straż choć sms mi nie wysłała, mimo, ze prosiłam.
Wiem tyle, że zastanawiano się, czy Aza nie pojedzie do Wałbrzycha i to odpadło, domek był ze Straży - więc nie wiem, o jakim domku pisze Cisex
SZkoda tym bardziej, że kolejni ludzie sie pozgłaszali. Wczoraj już odsyłałam do Straży, a numery, które miałam przekazałam znajomej, która zaopiekowała się bezdomna suką wilczurkiem z dwoma dorosłymi dzieciakami. Człowiekowi dzisiaj powiedziałam, ze to już nieaktualne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...