Jump to content
Dogomania

>> Retriever'ska banda <<


aleb

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Heeeej :loveu:
Wróciłam dzisiaj o 4 rano :evil_lol: Poszłam spać i obudziłam się o 14 :lol: i chyba znowu pójdę do łóżka :lol:
Było super, jak zwykle towarzystwo jakieś się znalazło :)
Fotki będą jak dojdę do siebie ( :lol: ), możliwe, że ufocę coś w ciągu tygodnia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleb']Heeeej :loveu:
Wróciłam dzisiaj o 4 rano :evil_lol: Poszłam spać i obudziłam się o 14 :lol: i chyba znowu pójdę do łóżka :lol:
Było super, jak zwykle towarzystwo jakieś się znalazło :)
Fotki będą jak dojdę do siebie ( :lol: ), możliwe, że ufocę coś w ciągu tygodnia[/quote]
To dojdź do siebie ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']czesc! :loveu: czekamy w takim razie na fotki!![/quote]

[quote name='Kinia']Hejo cyekam na fotki:)[/quote]

[quote name='betty_labrador']Izuś gdzieś sie podziała? :cool3: jak zdrowko i psiaki?[/quote]
Hej :multi:
Jestem, jestem, czasem zerkam tutaj. Zdrówko moje i psiaków ok :) Teraz wszyscy śpią, bo tak ponuro jest i deszcz pada ;)

[quote name='Asia & Ginger']Hej! :multi:
Gdzie Wy? :roll:
Będziecie we Wrocławiu na wystawie? :cool3:[/quote]
Hej :)
Tak, będziemy we Wrocławiu, chyba 2 dni :cool3:

A co do fotek :oops: To raczej nie powinnam się wypowiadać na ten temat :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nic nie mam, ostatnio mam takiego lenia i brak czasu. Obiecuję, że się poprawię :) :diabloti:

W związku z tym, że nie dostałam się na mój ulubiony kierunek studiów, chodzę od 1 września na studium (i przez to też mam zaległości w galerii), ale myślę również o studiach zaocznych. Nie wiem jeszcze jaki kierunek. A jak nie to za rok znowu spróbuję tam gdzie chciałam iść ;)

I jutro mam do 17 zajęcia, więc w domu będę ok. 19 :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kinia']Tak długo? Współczuję...
Ale co do zdjęć to... nic nie napiszę...[/quote]
No tak... Po raz pierwszy tak długo będę siedziała w szkole. Całe szczęście, że zajęcia są bardzo ciekawe, więc się nie zanudzę :diabloti:

Co do zdjęć, to wytrzymasz jeszcze. W weekend być może coś się pojawi, bo w piątek jedziemy na wystawę do Wawy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...