Jump to content
Dogomania

ONek wpadł pod auto!!! Po operacji... MA NAJLEPSZY DOMEK NA ŚWIECIE - JUŻ NA ZAWSZE!!


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:multi::multi::multi::multi:

Brusik zdrowiutki :multi: łapeńka pięknie zrośnięta, odjajcony przy okazji :evil_lol:

A dzień spędzony z nowymi rodzicami Brusika utwierdził mnie w przekonaniu, że sama chciałabym być przez nich adoptowana :loveu:

Normalnie kocham Was i Waszą Inkową Asię też :loveu:

Link to comment
Share on other sites

kako a my chyba minęliśmy się niefortunnie, bo czekając na operację siedzieliśmy w Zielonym Oczku - baaardzo miła knajpka nieopodal, w ślicznym parku :)

Przy okazji zrobimy reklamę - tak jak obiecaliśmy :) Goście z pieskami mile widziani, Brusik dostał wodę i ciacha :lol: poza tym lokal jest świetny. Do tego stopnia, że polecieliśmy tam pędem także czekając na zakończenie operacji... odstresowac się ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam, byliśmy dziś u weta do kontroli z brusem po kastracji, bardzo opuchlizna się nie spodobała, próbowała nakłuć krwiaka i spuścić krew ale nic nie wypłynęło , dała mu przeciwbólowe i antybiotyk. Stwierdziła że jak do poniedziałku nie zacznie schodzić opuchlizna to najlepiej by było jechać do doktora który go kastrował, albo że ona mu w poniedziałek rozetnie tą ranę! Zamieszczamy kilka fotek jak to wygląda na stronie Brusa![URL]http://www.bruswnowymdomku.pl.tl/[/URL] po kastracji.

Link to comment
Share on other sites

Co ta wetka!! Kazdy pies ma opuchlizne po! Dudus mial chyba dwa razy wieksze niz wczesniej. Kilka dni i zaczelo schodzic, jakos tak po 3 dniach sie zaczelo zmniejszac. Absolutnie nic nie mielismy ruszac. Dostawalismy antybiotyk i srodek przeciwzapalny i przeciwbolowy

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,pewnie jesteśmy przewrażliwieni ale ta cholerna,krwawa "bania"jest nie do wytrzymania!Brus jest spokojny,dzisiaj ładnie zjadł obiadek ale jak widzę to między jego łapkami to wydaje mi się to nienaturalne!Przeczekam do jutra,zobaczę,przepraszam ale się martwię,nie miałam do tej pory do czynienia z chłopcami tylko z dziewczynkami.
Pozdrawiam wszystkich gorąco
roza

Link to comment
Share on other sites

[quote name='diana79']po zobaczeniu tego zdjęcia pierwsza moja myśl, że chyba nie poddałabym psa kastracji :shake: wygląda to okropnie i pewnie bardzo boli :placz:[/quote]
Nie każdy pies ma coś takiego! Ja też się przeraziłam jak zobaczyłam tą banię na zdjęciach, ale nasz Beryś nic takiego nie miał, w ogóle żadnego spuchnięcia nie miał.

Link to comment
Share on other sites

Moj Dudek mial, ale on, szaleniec, jeszcze w narkozie, jak uslyszal szczekanie innego psa (???), to w jakims pijanym widzie probowal do niego isc (pelznac??) i sie wgramolil na metalowy pret pod stolem operacyjnym. Moja wetka byla w szoku!! I na tym poprzecznym precie usnal!! To tylko Dudek potrafi!
Wygladalo to u nas podobnie, bylo krwawe i wielkie. Ale jak sie martwicie, to pokazcie to komus jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Chyba ONkowate mają tak. Bo Sorbon miał jeszcze większe, ale nawet się za bardzo nie przyglądałam temu i nic nie robiłam. Ale jak chodził to niemal okrakiem.
Barri (kastrowany tego samego dnia co Brus, tylko rano), ma "gęsią pisankę" ;) Nie tak duże, ale podobny kolor. I goni po polu, mimo pogody, nic mu z tym nie robię.

Spokojnie, nic mu nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam kobietki dziękuję za slowa otuchy!Faktycznie miałyście rację,dzisiaj ta paskudna"bania"jest zdecydowanie bledsza,z każdym dniem zapewne będzie się pomniejszać:multi:,nacierpi się bidulek-dziś go jeszcze czeka zmiana opatrunku na łapce.
Pozdrawiamy wszystkich gorąco,pa

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...