Jump to content
Dogomania

ONek wpadł pod auto!!! Po operacji... MA NAJLEPSZY DOMEK NA ŚWIECIE - JUŻ NA ZAWSZE!!


Ulaa

Recommended Posts

  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kida i Olo']Ja proponuję Dymik. Tak miał na imię mój śwp pies
[*] No dobra, zdaję sobie sprawę, że nie jest to imię zbyt urodziwe...
Swoją drogą, fajne byłoby imię ,,Ejno". :)[/quote]
A może "Hejty"? ;)
Żarty żartami... Ja proponuję imię 'Jaime' [dżejmi]
Jak wygląda sytuacja mieszkaniowa psiaka? Tymczas nadal potrzebny? Mieszkam koło Alwernii... Problem polega na tym, że dwa-trzy razy w tygodniu
muszę być w pracy na cały dzień (8.00-21.00). Moja psica (też oneczka z dogo) zostaje wtedy na zewnątrz (z możliwością wejścia do stodoły i zakopania się w sianie:sleep2:). Coś mi mówi, że to nie są warunki dla połamanego zwierzaka :shake:
Ulaa, daj znać jeśli mogę jakoś pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Lintie ty nasze nastepne cudo, Ulka napewno da ci znac jak juz bedziemy po konsultacji z dr. Grzywinoga, jak juz piesek bedzie po operacji. Wtedy bedzie wiadomo w jakich warunkach powinien byc pies trzymany. Ale juz juz sie odwaze cie zapytac tak po cichu ze ty nam DT proponujesz? :multi:

Link to comment
Share on other sites

Coś takiego jestem w stanie zrobić :shake::
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/2284/ontz7.jpg[/IMG][/URL]
Mam nadzieję, że ktoś się tym zajmie profesjonalnie, bo chętnie umieszczę sobie w podpisie.
Ach i czy w przelewie mogę napisać tylko ,,Kida" zamiast ,,Kida i Olo", żeby było krócej?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Lintie ty nasze nastepne cudo, Ulka napewno da ci znac jak juz bedziemy po konsultacji z dr. Grzywinoga, jak juz piesek bedzie po operacji. Wtedy bedzie wiadomo w jakich warunkach powinien byc pies trzymany. Ale juz juz sie odwaze cie zapytac tak po cichu ze ty nam DT proponujesz? :multi:[/quote]
Tak nieśmiało... ;)

Link to comment
Share on other sites

Lintie z takim czyms wali sie smialo do nas i spodziewaj sie naszej wizyty bo chcialybysmy sie spotkac z toba osobiscie. Przekaz tez prosze Ulce na PW twoj nr. tel. zebysmy mogly sie skontaktowac przed przbyciem do ciebie naszej natepnej ukochanej osobki. Takie osoby jak ty witane tu sa wielkimi [B][SIZE=4]BRAWAMI :multi::multi::multi: [/SIZE][/B]i sa poszukiwane jako najwiekszy skarb, a ty tak niesmialo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lintie']A może "Hejty"? ;)
Żarty żartami... Ja proponuję imię 'Jaime' [dżejmi]
Jak wygląda sytuacja mieszkaniowa psiaka? Tymczas nadal potrzebny? Mieszkam koło Alwernii... Problem polega na tym, że dwa-trzy razy w tygodniu
muszę być w pracy na cały dzień (8.00-21.00). Moja psica (też oneczka z dogo) zostaje wtedy na zewnątrz (z możliwością wejścia do stodoły i zakopania się w sianie:sleep2:). Coś mi mówi, że to nie są warunki dla połamanego zwierzaka :shake:
Ulaa, daj znać jeśli mogę jakoś pomóc.[/quote]

Pw już uskuteczniane :cool3:


[quote name='Kida i Olo']Coś takiego jestem w stanie zrobić :shake::
[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/2284/ontz7.jpg[/IMG][/URL]
Mam nadzieję, że ktoś się tym zajmie profesjonalnie, bo chętnie umieszczę sobie w podpisie.
Ach i czy w przelewie mogę napisać tylko ,,Kida" zamiast ,,Kida i Olo", żeby było krócej?[/quote]

Wydaje mi się, że taki wysoki nie może być, bo modzi usuną. Wszyscy mają raczej "leżace" bannerki, a na razie takiej fotki psiunia brak.

[quote name='Lintie']Tak nieśmiało... ;)[/quote]

Nic nie szkodzi :evil_lol: i tak Cię zmolestujemy :evil_lol:
[B]HURRAAA!!!! [/B]:multi::multi::multi:


[quote name='Ada-jeje']Kida wytarczy skrot twojego nicka a foty napewno beda, moze nie zaraz jutro ale napewno beda.[/quote]

Tak, jutro.

Drabek (na razie tak do niego mówię, bo jest takim wielkim koślawym poczciwym młodziakiem :loveu: ) zrobił obchód i obsik ogródka, a nawet wielką śliczną koopę na środku :multi: pierwszą od przybycia do mnie - a już martwiłam się, że ma coś zepsute w środku.
Zjadł kolacyjkę, a raczej zjedliśmy razem, bo mu trochę pomagałam. On jest taki hmm.... jak to nazwać... arystokratyczny przy jedzeniu... Nie widziałam jeszcze, by pies tak jadł.

A wogóle to jest taki słodki, grzeczny i piękny, że mama już się nim zachwyciła i nie chcę zapeszać, ale chyba może mieć trochę dłuższy tymczas niż początkowo planowany ;)
Choć oczywiście byłoby fajnie, gdyby jednak ktoś mógł go zabrać do domu - ale warunek: bez schodków i śliskich podłóg.

Link to comment
Share on other sites

A pani ktora sie nim tak interesowala i wydzwaniala pytajac o jego stan, przyznala sie w kocu ze chciala go adoptowac a wlasciwie jej syn ale jeden z naszych wetow chrzanowskich ja od tego pomyslu odwiodl a tym wetem jest pan K. Chrzanowiacy widza o kogo chodzi. Pogadalam z nia jeszcze co nieco o psie jak rowniez o panu K i spytala sie kiedy bedziemy cos wiecej wiedziec, odpowiedzialam ze chyba w polowie tygodnia. Ma dzwonic, zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...