Jump to content
Dogomania

Nowy Dwór Maz. 05/06 Kwietnia 2008


Achnamara

Recommended Posts

  • Replies 330
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Masz PW.
A, i liczę, że jeszcze ktoś do naszej grupy "dobije", bo miejsce jest.
Pzdr.[/QUOTE]

ja jednak własny samochodzik wybieram:lol: mam nadzieje, że tym razem podróż nie bedzie mnie kosztowała tyle ile ostatnio.. (mandacik.. 10 punktów karnych i "kilka" zł w plecy:shake:)

Link to comment
Share on other sites

Aaa ! pomóżcie ! Mi się to nie otwiera O_o Normalnie moj komputer odczytuje pliki pdf a teraz nie chce ! ahh ! Proszę, niech ktoś sprawdzi mi goldenki. Byłabym wdzieczne za wypisanie wszystkich goldenków. Jeśli tego jakoś strasznie dużo jest to poprosze o suczki kl. championów i pośrednia. Będę baaardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

Trochę pogłówkowałąm i się otworzyło, dużo nie było, proszę:

[B]GOLDEN RETRIEVER[/B]
[B]SUKI[/B]

[B]KLASA POŚREDNIA[/B]
AMELIA Alegria de Oro
ASTRA AKOYA Gilded
Vanilla Sky GINA
NELLI Gordius
VILLEMO Odoriko
VINTAGE Oligarchia

[B]KLASA CHAMPIONÓW[/B]
FELICJA Jeanton Mł.Ch.Pl, Ch.Pl
KATHLEEN JOSEPHINE Staszel Ch.Pl
NIRWANA Gordius, Int.Ch, Ch.Pl

Link to comment
Share on other sites

Wejdz normalnie na stronę związku w legionowie, na temat tej wystawy i sobie otwórz, powinno być ok ;)
My same w klasie, psów w młodzieży też nie ma, to będzie nasz debiut juniorkowy, mam nadzieję, że może uda nam się otworzyć mł.ch...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Nie otwiera mi się ani obsada sędziowska, ani wykaz psów.. :roll: ponoć nie mam odpowiedniego programu, żeby to otworzyć.

[quote name='"zakla"']
My same w klasie, psów w młodzieży też nie ma, to będzie nasz debiut juniorkowy, mam nadzieję, że może uda nam się otworzyć mł.ch...:roll:
[/quote]
Będziemy trzymać za was mocno kciuki .:loveu:

A tak swoją drogą, ciekawa jestem inych ozzików, mogłabyś podać ? Byłabym b. wdzięczna :)

Link to comment
Share on other sites

:multi: [B]My się cieszymy bo w Whippetach to takie stawki jak na międzynarodówce a w Basenji skromnie ale też ciepło i koleżeńsko aby aura dopisała bo będę miał sople a nie jędrne psiaki:evil_lol:
[/B]
[B] pozdrawiamy wszystkich :multi:
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...